Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips Puikus automatinis espreso aparatas Nerūdijantis plienas HD8944/09

Įvairūs gėrimai daugeliui vartotojų

Xelsis Puikus automatinis espreso aparatas HD8944/09

su visiškai automatiniu pieno ąsotėlio valymu

Įsigijus espreso kavos aparatą „Xelsis“ kiekvienas šeimos narys gali mėgautis savo mėgstama kava. Naudojant ypatingą kelių naudotojų funkciją galima sukurti iki 6 naudotojų profilių ir kiekvienam profiliui asmeniškai sukurti iki 9 gėrimų.

Tai, kas svarbiausia

Autentiškos itališkos kavos tobulumas

 • 100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava
 • Dvigubas virintuvas – mėgaukitės gėrimais su pienu nelaukdami
 • Integruotas pieno ąsotėlis – tobulos pieno putos

Ruoškite jums patinkančius gėrimus

 • Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais
 • Paruoškite jums patinkančios kavos naudodami 6 naudotojo profilius
 • Padidinkite grietinėlės ir kavos kiekį

Paprasta valyti ir prižiūrėti

 • Naujoviška išvaizda ir nerūdijančiojo plieno apdaila
 • Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų
 • Automatinė dvigubo valymo sistema – higieniškas pieno plakimas
 • Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

Sertifikuotas dėl suteikiamo puikaus kavos gėrimo potyrio

Kad galėtumėte virti nuostabią kavą, kiekvienas kavos virimo aparatas atitinka griežtus gamybos ir kokybės reikalavimus ir yra sertifikuotas ekspertų "Centro Studi Asaggiatori" – Italijos degustatorių.Išbandykite mūsų sertifikuotą "Espresso and Cappuccino Perfetto"! Tik nustatykite puikius kavos virimo aparato nustatymus.

Savybės

Naujoviška išvaizda ir nerūdijančiojo plieno apdaila

Naujoviška „Saeco“ espreso kavos aparato konstrukcija papuošta nerūdijančiojo plieno apdaila. Dėl nerūdijančiojo plieno aparatas atrodo dailiai ir pabrėžia jūsų virtuvinio stalo išvaizdą. Be to, šis kavos aparatas tapo ilgaamžiškesnis.

Nerūdijantis plienas
100 % keraminiai malūnėliai

100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

Šiame espreso kavos aparate naudojami 100 % keraminiai malūnėliai. „Saeco“ aparatuose naudojami keraminiai malūnėliai, nes jie tolygiai sumala pupeles ir jų neperkaitina, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga espreso kava. Be to, keramika užtikrina, kad aparatas veiks ilgai ir tyliai.

Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti, kad atsiskleistų visas kavos skonis. Galima pasirinkti 8 šio espreso kavos aparato grūdėtumo nustatymus – nuo smulkiausio malimo tirščiausiai espreso kavai iki rupiausio malimo kavai su grietinėle.

8 padėtimis reguliuojami malūnėliai
6 vartotojo profiliai

Paruoškite jums patinkančios kavos naudodami 6 naudotojo profilius

Šiame „Saeco“ espreso kavos aparate naudojami 6 pagal poreikius pritaikomi profiliai, kurie prisimena jūsų skirtingų kavos gėrimų pageidavimus. Todėl labai lengva pasigaminti pagal konkretaus asmens skonį pritaikytos kavos, net tada, kai naudojatės aparatu ne vienas.

Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

Virimo elementas – „Saeco“ išradimas – tai automatiškai veikianti mūsų espreso kavos aparatų širdis. Priklausomai nuo modelio, virimo elementai lengvai pasiekiami iš priekio arba šono. Juos galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią higieną.

Automatinė dvigubo indo valymo sistema

Automatinė dvigubo valymo sistema – higieniškas pieno plakimas

„Saeco“ espreso kavos aparate naudojama visiškai automatinė dvigubo pieno ąsotėlio valymo funkcija. Dvigubo valymo funkcija dviem atskirais garų valymo ciklais greitai išskalauja pieno ąsotėlį paruošus kiekvieną kavos gėrimą, kad kiekvieną kartą galėtumėte mėgautis šviežiais gėrimais su pienu. Dar niekada nebuvo taip paprasta higieniškai plakti pieną.

Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

„Saeco“ esapreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espreso aparato naudojimo laiką. Šis aparatas neragina jūsų pašalinti nuosėdas; nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir jums. Dar niekada nebuvo taip lengva šalinti nuosėdas!

Automatinis valymas ir nuosėdų šalinimas
Profesionalus dvigubas virintuvas

Dvigubas virintuvas – mėgaukitės gėrimais su pienu nelaukdami

Šiame visiškai automatiniame „Saeco“ aparate naudojamos 2 atskiros kaitinimo sistemos, kurios tinka tiek įprastai kavai paruošti, tiek pienui suplakti, todėl visada greitai pasigaminsite skanios kavos. Galėsite pasigaminti tiek latės makiato ir kapučino kavos porcijų, kiek norite, nieko nelaukdami. Kiekvienas kavos puodelis bus toks pat skanus, kaip prieš tai paruoštas.

Integruotas pieno ąsotėlis – tobulos pieno putos

Mėgaukitės gėrimais su pienu pasirinkę aparatą su automatine pieno ąsotėlio valymo sistema. Tiesiog įpilkite pieno į ąsotėlį, prijunkite jį prie aparato ir pasirinkite pageidaujamą gėrimą su pienu. Kad ir ką gamintumėte – latę makiato, kapučiną arba latę, jūsų gėrimas bus paruoštas per kelias sekundes. Jūsų „Saeco“ espreso kavos aparate naudojama automatinio valymo funkcija, tai reiškia, kad panaudojus ąsotėlio vamzdeliai kiekvieną kartą bus valomi dviem automatiniais garų valymo ciklais, kad galėtumėte visada mėgautis šviežia kava.

Padidinkite grietinėlės ir kavos kiekį

Šiame „Saeco“ aparate naudojama mūsų patentuota grietinėlės ir kavos kiekio didinimo technologija. Šis ekranas, kuris patogiai išdėstytas ant aparato snapelio, leidžia lengvai reguliuoti priešingą slėgį ir pakeisti espreso kavos ir putų kiekį. Išbandykite ir raskite jums labiausiai patinkantį skonį.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

HD8944/09