Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips 3000 series LCD televizorius 107 cm (42 in) 42PFL3007H/12

Atsipalaiduokite ir šauniai naktinėkite prie TV

3000 series LCD televizorius 42PFL3007H/12

su „Full HD“ ir galingu garsu

„Philips“ suteikia galimybę išnaudoti šaunias televizijos funkcijas palankia kaina – ir dabar, ir ateityje. Šie tobulo dizaino 42PFL3007 LCD TV televizoriai, kuriuose lengva prijungti skaitmeninės TV jungtis, pateikia „Full HD“ vaizdus ir galingą garsą.

Tai, kas svarbiausia

Visada ryškus ir aiškus vaizdas

  • „Full HD“ televizorius su „Digital Crystal Clear“ technologija ryškumui ir aiškumui
  • 100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui
  • Dinaminis kontrastas 100 000:1 neįtikėtino sodrumo juodoms detalėms
  • 69 milijardų spalvų apdorojimas – itin gyvos spalvos

Tikroviškas ir aiškus garsas

  • Pajauskite 20 W RMS ir „Incredible Surround“ galią
  • Išgirskite kiekvieną garsą su „Clear Sound“

Vartotojui yra paprasta prisijungti skaitmeniniu būdu

  • USB puikiam multimedijos atkūrimui
  • Pasitelkę kompiuterio įvestį, savo televizorių galėsite naudoti kaip kompiuterio ekraną
  • Belaidis ryšys su 3 HDMI įvestimi ir „Easylink“
  • Integruotas skaitmeninis DVB-C/T imtuvas skaitmeniniam kabeliniam priėmimui

Savybės

„Full HD“ televizorius su „Digital Crystal Clear“ technologija ryškumui ir aiškumui

„Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl vaizdai iš bet kokio šaltinio yra itin ryškūs.

„Digital Crystal Clear“ sistema

100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

Sujungus skydelio atnaujinimo dažnį ir unikalų vaizdo apdorojimą, „Perfect Motion Rate“ (PMR) sistema sukuria nepaprastą judesių aiškumą, todėl net ir greitai judantis veiksmas matomas aiškiai ir atrodo gyvybingas.

Dinaminis kontrastas 100 000:1 neįtikėtino sodrumo juodoms detalėms

Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą? „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina geriausią vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir jaudinamų spalvų vaizdus.

Dinaminis kontrastas 100 000:1
20 W RMS „Incredible Surround“

Pajauskite 20 W RMS ir „Incredible Surround“ galią

Pajuskite muzikos ritmo ir kino atmosferos jėgą. Galingi 20 W RMS (2 x 10 W RMS) stiprintuvai sukuria tikrovišką scenos garsą. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, kuris papildo turtingą vaizdą.

Išgirskite kiekvieną garsą su „Clear Sound“

„Clear Sound“ yra inovatyvi garso technologija, kuri padidina vokalo aiškumą tiek kalbant, tiek dainuojant. Todėl girdėsite kiekvieną garsą ir galėsite mėgautis tuo, ką žiūrite.

Švarus garsas
USB (multimedija)

USB puikiam multimedijos atkūrimui

USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų, mp3 muzikos ir vaizdo įrašų, naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

Belaidis ryšys su 3 HDMI įvestimi ir „Easylink“

HDMI yra vienintelis laidas, kuriuo reikia perteikti vaizdo ir garso signalus iš jūsų įrenginių į televizorių, tad galėsite pailsėti nuo laidų painiavos. Šis laidas perteikia nesuspaustus signalus, taip užtikrindamas aukščiausią kokybę nuo šaltinio iki ekrano. Kartu su „Philips Easylink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „BluRay“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

3 HDMI „Easylink“ įvestis
Integruotas DVB-C/T imtuvas

Integruotas skaitmeninis DVB-C/T imtuvas skaitmeniniam kabeliniam priėmimui

Integruotas skaitmeninis DVB-C/T imtuvas leidžia priimti skaitmeninę kabelinę ir antžeminę televiziją be papildomo priedėlio. Mėgaukitės televizijos kokybe be jokių trikdžių.

69 milijardų spalvų apdorojimas – itin gyvos spalvos

Gyvi ir natūralūs vaizdai dėl pažangiausio spalvų apdorojimo. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti bendrai 69 milijardo spalvų apdorojimo galiai. Pažangūs algoritmai aptinka subtilius spalvų šešėlius, odos spalvos tonus ir juos apdoroja suteikdami pačias natūraliausias spalvas.

69 milijardų spalvų apdorojimas

Pasitelkę kompiuterio įvestį, savo televizorių galėsite naudoti kaip kompiuterio ekraną

Pasitelkę kompiuterio įvestį, savo televizorių galėsite naudoti kaip kompiuterio ekraną. Galite naudoti HDMI-DVI laidą (skaitmeniniams signalams) arba VGA laidą (analoginiams signalams).

* Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.

* Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.

* Įrenginys tinkamas Vengrijos antžeminės, atviros prieigos skaitmeninės televizijos transliacijos signalui priimti

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

42PFL3007H/12