„Philips“ slapukų politika

 

Slapukų nuostatos galioja nuo

22 Rgp 2014

Daugiau informacijos apie slapukus

„Philips“ siekia, kad naršymas mūsų interneto svetainėse būtų informatyvus, kuo geriau atitiktų jūsų poreikius ir būtų patogus. Vienas iš būdų tai pasiekti – naudoti slapukus arba panašias technologijas, kurios jūsų kompiuteryje išsaugo informaciją apie apsilankymą mūsų svetainėje. Mes manome, kad jums svarbu žinoti, kokius slapukus ir kokiais tikslais naudoja mūsų svetainė. Tai padeda apsaugoti jūsų privatumą ir užtikrina, kad mūsų svetainė būtų jums kuo patogesnė. Toliau galite daugiau paskaityti apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus ir sužinoti, kokiais tikslais jie naudojami. Tai privatumo ir slapukų naudojimo nuostatos, o ne sutartis ar susitarimas.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kurie išsaugomi jūsų kompiuterio kietajame diske, kai lankotės tam tikrose svetainėse. „Philips“ taip pat naudoja panašias technologijas, tokias kaip pikseliai, žiniatinklio indikatoriai ir t. t. Siekiant užtikrinti nuoseklumą, visos šios technologijos kartu vadinamos „slapukais“.

Kodėl naudojami slapukai?

Slapukai gali būti naudojami dėl įvairių priežasčių, pvz., slapukai gali būti naudojami siekiant parodyti, kad jūs jau lankėtės mūsų svetainėje anksčiau, ir nustatyti, kokios mūsų svetainės dalys jums būtų įdomiausios. Slapukai gali pagerinti ir jūsų naršymo patirtį, nes jums lankantis mūsų svetainėje jie išsaugo jūsų nuostatas.

Trečiųjų šalių slapukai

Jums lankantis „Philips“ svetainėje trečiosios šalys (nepriklausančios „Philips“) taip pat gali išsaugoti jūsų kompiuteryje slapukus. Šie netiesioginiai slapukai panašūs į tiesioginius, tik jie yra iš kito domeno (nepriklausančio „Philips“), o ne to, kuriame jūs lankotės.