Profesionalūs ekranai

Profesionalus LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/19hfl4010w_12/19hfl4010w_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Profesionalus LED televizorius

  Prie lovos įrengiamas televizorius

  Šis išskirtinis „Hospitality TV“ televizorius lengvai montuojamas prie paciento lovos. Sukurtas sveikatos priežiūros įstaigoms, jis netrukdo kitiems pacientams ir užtikrina maksimalų komfortą sukuriant privataus žiūrėjimo pojūtį Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Profesionalus LED televizorius

19" „HeartLine“, LED, DVB-T2/T/C ir IPTV 19HFL4010W/12 Surasti panašius produktus

Prie lovos įrengiamas televizorius

Itin funkcionalus ir pritaikytas pacientams

 • LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  Naudodami LED foninio apšvietimo funkciją suvartosite nedaug energijos ir mėgausitės gražiomis linijomis, dideliu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu ir sodriomis spalvomis.

 • „SmartInstall“ – lengvas nuotolinis diegimas ir priežiūra

  „SmartInstall“ – lengvas nuotolinis diegimas ir priežiūra

  Naudojant „SmartInstall“ diegimas ir televizorių priežiūra nereikalaus jokių pastangų. Paprastu naudoti žiniatinklio įrankiu galėsite nuotoliniu būdu konfigūruoti ir diegti televizorių programas nevaikščiodami po kambarius! Taip sutaupysite laiko ir netrukdysite savo svečiams. Ar naujintumėte viešbučio informacijos puslapius, ar diegtumėte naujus kanalus, „SmartInstall“ gali viską.

 • „SmartInfo“ – interaktyvūs sveikatos priežiūros informacijos puslapiai su prekės ženklu

  „SmartInfo“ – interaktyvūs sveikatos priežiūros informacijos puslapiai su prekės ženklu

  Naudodami „SmartInfo“ lengvai pateiksite ligoninės arba sveikatos priežiūros informaciją savo pacientams. Pacientai prieigą prie šio interaktyvaus ligoninės tinklalapio turės net ir tuo atveju, jei televizorius neprijungtas prie intraneto arba interneto. Galite reguliariai keisti informaciją ir lengvai pranešti naujausią informaciją pacientams.

 • Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  „MyChoice“ – paprastas ir pigus būdas pasiūlyti svečiams kokybiškų televizijos kanalų. Kartu gausite papildomų pajamų, kurios padės susigrąžinti pradines investicijas į televizorių.

 • Balta apdaila specialiai sveikatos priežiūros įstaigoms

  Balta apdaila ir suapvalinti kampai puikiai dera sveikatos priežiūros įstaigos aplinkoje.

 • Apšviečiami jutikliniai mygtukai priekyje su artumo jutikliu

  Kad vartotojui būtų patogiau, naujoviško prie lovos įrengiamo televizoriaus apatinėje dalyje įrengtas išmanus jutiklinio valdymo skydelis. Apšviečiamus mygtukus lengva rasti net tamsoje. Plokščias valomas paviršius ir mygtukų užraktas, todėl lengva valyti.

 • Medicininės kategorijos maitinimas užtikrina saugą ir mažą emisiją

  Visapusiška sauga, puikios charakteristikos ir patikimumas yra svarbūs profesionalios klinikinės aplinkos reikalavimai. Skirtingai nei standartiniai televizoriai, „Philips HeartLine“ naudoja specialius medicininės kategorijos maitinimo šaltinius, kad atitiktų šiuos reikalavimus. Jis atitinka EN/IEC 60601-1 standartą, užtikrinantį reikiamą saugą ir svarbiausias charakteristikas. Be to, jis atitinka EN/IEC 60601-1-2 papildomą medicininės kategorijos elektromagnetinių bandymų ir suderinamumo standartą. Daugelio šalių ligoninėse ir klinikose privaloma laikytis šių standartų.

 • Ausinių jungtis su galvanine apsauga

  Siekiant užtikrinti kuo saugesnį paciento ausinių prijungimą prie „Philips HeartLine“ televizoriaus, ausinių jungtis yra su galvanine apsauga. Galvaninė apsauga reikalinga užtikrinti saugų ausinių atskyrimą nuo šalia paciento lovos veikiančių elektros įrenginių.

 • „AntiMicrobial“ korpusas aktyviai stabdo bakterijų augimą

  Mikrobai tampa vis didesne problema viso pasaulio ligoninėse ir klinikose, nes jie gali sukelti gyvybei pavojingas infekcijas. „Philips HeartLine“ televizoriai pasirūpina šiuo iššūkiu savo korpusų medžiagoje naudodami JIS Z2801 atitinkantį antimikrobinį priedą, kuris yra ekrano korpuso sudėtinė dalis. Dabar jūs ir jūsų pacientai apsaugoti šiuo apsauginiu skydu, kuris neleidžia augti daugeliui mikroorganizmų, tokių kaip, pavyzdžiui, „Staphylococcus aureus (Gastroenteritis)“, „Escherichia coli (E Coli)“ ir „Klebsiella (Pneumonija)“.

 • „Smart TV“ programos ir daug viešbučiams pritaikytų paslaugų

  „Philips Smart TV“ programos siūlo vis didesnį programų pasirinkimą nuo „YouTube“ iki socialinių tinklų programų ir dar daugelį kitų. Specialioji versija priderinta naudojimui viešbučiuose ir turi kelis privalumus, pvz., pasinaudojus svečio informacija saugiai ištrinama, kad nelegalus turinys nepakenktų jūsų verslui.

 • „Serial Xpress Protocol“ interaktyvioms sistemoms

  Naudojant „Serial Xpress Protocol“ protokolą televizorius gali būti jungiamas prie visų pagrindinių interaktyvių sistemų tiekėjų išorinių dekoderių ir priedėlių.

 • Svečių patogumui laikrodžio rodymas ekrane

  Įdiegus naująją laikrodžio rodymo ekrane funkciją, svečiai gali patogiai sužinoti laiką. Paspaudus mygtuką, televizoriaus ekrane rodomas laikrodis – geresnis matomumas ir mažesnės energijos sąnaudos.

 • Nedidelės energijos sąnaudos

  „Philips“ televizoriai pasižymi mažomis energijos sąnaudomis. Tai sumažina ne tik poveikį aplinkai, bet ir eksploatavimo išlaidas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Nuotolinio valdymo pulto rinkinyje nėra. Diegiant televizorių reikalingas papildomas nuotolinio valdymo pultas. Kai kurių funkcijų negalima valdyti be papildomo nuotolinio valdymo pulto.
 • Funkcijų prieinamumas priklauso nuo pasirinktos integravimo priemonės diegimo.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti