Profesionalūs ekranai

„Hospitality TV“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/43hfl5011t_12/43hfl5011t_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  „Hospitality TV“

  Nauja patirtis

  Suteikite svečiams galimybę žiūrėti televizorių taip, kaip jiems patinka. Jiems patiks greičiau reaguojantis televizorius ir viešbučiui skirtų programų gausa, o jūs turėsite galimybę patogiai diegti ir tvarkyti programas nuotoliniu būdu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nauja patirtis

su „Android™“

 • CMND ir kūrimas: rodykite norimą informaciją tada, kada norite

  CMND ir kūrimas: rodykite norimą informaciją tada, kada norite

  Naudojant CMND ir kūrimą, norimą informaciją galima pateikti norimu metu. CMND turinio valdymo modulis leidžia lengvai kurti ir platinti interaktyvius viešbučio prekių ženklo puslapius. Paruoškite televizorius pateikti svečiams naujausią informaciją apie tai, kas šiuo metu vyksta viešbutyje.

 • CMND ir valdymas: lengva televizorių priežiūra

  CMND ir valdymas: lengva televizorių priežiūra

  Naudojant CMND ir valdymą, televizorių konfigūravimą ir instaliavimą galima atlikti nuotoliniu būdu, nevaikštant po kambarius. Lengvai atnaujinkite ir valdykite visus ekranus netrukdydami savo svečiams.

 • „Miracast“ ir „DirectShare“ – bendrinkite filmus ir muziką televizoriaus ekrane

  „Miracast“ ir „DirectShare“ – bendrinkite filmus ir muziką televizoriaus ekrane

  Naudodamiesi mūsų televizoriais svečiai gali lengvai mėgautis savo turiniu dideliame televizoriaus ekrane be jokių laidų. Pritaikius atviros sistemos metodą aptarnaujame „iOS“ ir „Android“ naudotojus, bei nuolat didiname suderinamumą. Saugus bendrinimas apsaugo svečių turinį. Naudojant „Miracast“ ir „DirectShare“ televizoriaus ekrane galima lengvai bendrinti nuotraukas, filmus ir muziką!

 • Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  „MyChoice“ – paprastas ir pigus būdas pasiūlyti svečiams kokybiškų televizijos kanalų. Kartu gausite papildomų pajamų, kurios padės susigrąžinti pradines investicijas į televizorių.

 • „Android“ – greitesnės, įvairesnės ir daugiau malonumo teikiančios televizoriaus žiūrėjimo akimirkos

  „Hospitality TV“ naudojama „Android“, todėl sąsaja tapo greitesnė, įvairesnė ir patrauklesnė vartotojui. Galėsite lengvai valdyti pritaikytas paslaugas, programas ir ne tik. Lengvai naršomame meniu pateikiamos tiesioginės nuorodos į mėgstamas programas.

 • Naudodami programų valdymą galite lengvai pridėti, rūšiuoti ir ištrinti programas

  Naudodami programų valdymą įkelkite į televizorių visas norimas programas. Pridėkite, ištrinkite ir rūšiuokite programas, konfigūruokite tam tikriems kambariams skirtas programas ir individualizuokite atsižvelgdami į svečių poreikius. Visą tai galite atlikti centralizuotai, nevaikščiodami po kambarius. Kad galėtumėte paprastai ir saugiai naudotis, užtenka įkelti tinkintą programą į mūsų privatų debesų serverį, kur tik jūs galėsite ją pasiekti.

 • Pažangios programos ir daug viešbučiams pritaikytų paslaugų

  Pažangios programos – tai nuolat auganti programų biblioteka. Pradėjus naudoti „Android, programos veikia sklandžiau, greičiau ir yra pažangesnės. Specialiose viešbučiams sukurtose versijose svečių informacija saugiai ištrinama tik baigus naudotis, o jūs esate apsaugoti nuo neteisėtos prieigos prie turinio, kuris gali pakenkti jūsų verslui.

 • Integruota IPTV sistema – optimali pritaikyta sąveika

  Daugiau tvarkos ir mažesnės išlaidos. Naudodami naujuosius „Smart TV“ viešbučio sistemą galite kurti tiesiog televizoriuje. Interaktyviais kanalais, vaizdo įrašų nuoma, užsakymo internetu sistema, interaktyviu viešbučio meniu ir informacija galite naudotis neprijungdami išorinės dėžutės. Be turinio perdavimo per koaksialinį televizoriaus laidą, taip pat galite naudotis interneto tinklu ir perduoti televizijos kanalus arba VOD tiesiogiai į televizorių. Partnerių tinklas padės užtikrinti, kad kiekvienas gautų pageidaujamą ir pritaikytą portalą.

 • „Serial Xpress Protocol“ interaktyvioms sistemoms

  Naudojant „Serial Xpress Protocol“ protokolą televizorius gali būti jungiamas prie visų pagrindinių interaktyvių sistemų tiekėjų išorinių dekoderių ir priedėlių.

 • „Philips TV Remote App“ – daugiau valdymo galimybių jūsų svečiams

  Nenorite naudoti nuotolinio valdymo pulto? Valdykite televizorių, pasirinkite norimas peržiūrėti programas ir pasiekite „SmartInfo“ naudodami „Philips TV Remote App“ išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. Į „iOS“ ir „Android“ įrenginius ją galima atsisiųsti nemokamai.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Funkcijų prieinamumas priklauso nuo pasirinktos integravimo priemonės diegimo.
 • „Philips“ negarantuoja programų pasiekiamumo, tęstinumo ar tinkamo funkcionavimo.
 • Dėl įrenginio konfigūracijos laisvos atminties gali būti mažiau
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti