Profesionalūs ekranai

Profesionalus televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65hfl2859t_12/65hfl2859t_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Profesionalus televizorius

  Maloniai nustebinkite

  Parodykite svečiams, kaip Jūs jais rūpinatės, įsigiję šį nebrangų „profesionalų televizorių“. Galėsite naudotis specialiomis svetingumo funkcijomis, tokiomis kaip pradžios puslapių su prekinių ženklu, diegimu iš USB, meniu ir valdymo užrakinimu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Profesionalus televizorius

65" „Studio“, 4K „Ultra HD“, DVB-T2/T/C HEVC 65HFL2859T/12 Surasti panašius produktus

Maloniai nustebinkite

svečius

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  Mėgaukitės televizija kitaip, nei tai darėte iki šiol – keturis kartus didesnė raiška nei tradicinių „Full HD“ televizorių. 3840 x 2160 pikselių raiška suteikia galimybę atkurti ištobulintą ir natūralų vaizdą – tai langas į naują pasaulį.

 • Pasveikinkite svečius tinkintu pradžios puslapiu

  Pasveikinkite svečius tinkintu pradžios puslapiu

  Pradžios puslapis rodomas kiekvieną kartą, kai tik įjungiamas televizorius. Diegimo metu pradžios puslapyje galite pridėti prekės ženklą ir jį tinkinti naudodami paprastą .png formato pradžios puslapio vaizdą.

 • Greitas įdiegimas naudojant visų nustatymų kopijavimą per USB

  Greitas įdiegimas naudojant visų nustatymų kopijavimą per USB

  Jums suteikiama galimybė lengvai nukopijuoti visus programavimo ir kanalų programavimo nustatymus iš vieno televizoriaus į kitą nesugaištant nė minutės. Šia funkcija galima naudotis, nes televizoriai yra vienodi, todėl labai sutrumpėja diegimo laikas ir sumažėja išlaidos.

 • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  Dalinkitės džiaugsmu. Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie televizoriaus USB prievado ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

 • Vienas bendras analoginių ir skaitmeninių kanalų sąrašas

  Vienas integruotas skaitmeninių ir analoginių kanalų sąrašas. Tai leidžia svečiams sklandžiai perjungti tarp analoginių ir skaitmeninių kanalų.

 • Pažangus garso reguliavimas, kad nebūtų trikdoma svečių ramybė

  Naudodami garso reguliavimą galite nustatyti televizoriaus paleidimo garsumą ir garso diapazoną, kurio veikiantis televizorius negali viršyti reguliuojant garsumą, taip užtikrinant greta gyvenančių svečių ramybę.

 • Užrakinkite vietinį valdiklį ir apsisaugokite nuo neleistino naudojimo

  Įjungdamas arba išjungdamas vietinio valdiklio užrakinimą administratorius gali apsaugoti televizorių nuo neteisėtos eksploatacijos pasinaudojant mygtukais.

 • Diegimo meniu užrakinimas

  Apsaugo nuo neįgaliotos prieigos prie diegimo ir konfigūracijos nustatymų, kad svečiai galėtų mėgautis patogiu naudojimu, o jūsų išvengtumėte diegimo iš naujo išlaidų.

 • Nedidelės energijos sąnaudos

  „Philips“ televizoriai pasižymi mažomis energijos sąnaudomis. Tai sumažina ne tik poveikį aplinkai, bet ir eksploatavimo išlaidas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Funkcijų prieinamumas priklauso nuo pasirinktos integravimo priemonės diegimo.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti