„Philips Sonicare for Kids“ pranešimas apie privatumąpranešimas

Šis privatumo patvirtinimas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2019 m. Balandžio 30 d.

Programa „Philips Sonicare for Kids“ („Programa“) padeda tėvams gerinti ir stebėti savo vaikų valymo įpročius ir pateikia jiems suasmenintą valymo informaciją, grindžiamą jų vaikų valymo duomenimis („Paslaugos“).


Programa naudoja asmens duomenis, kuriuos surinko arba apdorojo „Philips Sonicare for Kids“ dantų šepetėlio rankena su „Bluetooth“ jungtimi („Įrenginys“) ir (arba) programa, kurią kontroliuoja arba kuri yra kontroliuojama „Philips Oral Healthcare, LLC“ ar bet kurio jos filialo arba dukterinės įmonės („Philips“, „mūsų“ arba „mes“).


Šis pranešimas apie privatumą taikomas asmens duomenims, kuriuos surinko programa ir įrenginys. Šio pranešimo apie privatumą tikslas yra padėti jums suprasti mūsų privatumo praktiką jums naudojantis mūsų paslaugomis, įskaitant tai, kokius duomenis mes renkame, kodėl renkame ir ką su jais darome, taip pat jūsų individualias teises. Taip pat perskaitykite pranešimą apie slapukus ir naudojimo sąlygas, ten aprašytos sąlygos, kuriomis naudojatės mūsų paslaugomis.

Kokius asmens duomenis mes renkame ir kuriais tikslais

 

Mes gauname arba renkame asmens duomenis, kaip išsamiai aprašyta toliau, kai mes teikiame savo paslaugas, įskaitant, kai jūs gaunate prieigą prie mūsų programos, atsisiunčiate ir įdiegiate ją. 

account data

Slapti asmens duomenys

Jei pateikiate sutikimą, mes renkame duomenis apie jūsų vaikų valymo įpročius ir programos naudojimą, įskaitant dantų šepetėlio tipą (rankinis, elektrinis ar „Sonicare“), šepetėlio rankenos duomenis (modelio numerį, serijos numerį, programinės aparatinės įrangos versiją, gamintoją), valymo trukmę, valymo pradžios laiką ir intensyvumą („Valymo duomenys“).  Mes naudojame valymo duomenis analitiniais tikslais. siekdami pagerinti programą ir paslaugas.  „Philips“ visada užtikrina, kad valymo duomenų apdorojimui taikomi tinkami duomenų apsaugos saugikliai. Tarp kitko, „Philips“ užtikrina, kad bet kokie IP adresai, susieti su valymo duomenimis, pakeičiami bendrojo pobūdžio IP adresais prieš saugojimą.

 

Prieš rinkdami bet kokius slaptus duomenis, mes jus informuosime ir paprašysime išskirtinio jūsų sutikimo pagal reglamento (ES) 2016/679 9.2.a straipsnį. Be to, kas pateikta anksčiau, mes jūsų prašome mums nesiųsti ir neatskleisti jokių slaptų asmens duomenų (pvz., socialinio draudimo numerių, informacijos, susijusios su rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais, filosofiniais ar kitokiais įsitikinimais, sveikata, lytiniu gyvenimu ar lytine orientacija, biometrinėmis ar genetinėmis charakteristikomis, kriminaline praeitimi ar naryste profsąjungose), naudojantis programa ar bet kuriomis kitomis priemonėmis.


Jei nepateiksite sutikimo, „Philips“ niekaip neapdoros valymo duomenų. Šiuo atveju valymo duomenys liks saugomi programoje jūsų mobiliajame įrenginyje, čia „Philips“ neturės prie jų prieigos. Jūs kontroliuosite šiuos duomenis.  Jei panaikinsite savo vaiko profilį ir (arba) programą, valymo duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.  

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Paskyros duomenys

Norėdami gauti prieigą prie programos tėvų ataskaitų srities, turite sukurti paskyrą.  Tokiais tikslais galite naudoti „MyPhilips“ paskyrą arba prisijungti, pasinaudodami savo socialinės medijos profiliu.  Mes naudojame jūsų paskyros duomenis jūsų paskyrai sukurti ir valdyti.  

 

  • Jei sukursite „MyPhilips“ paskyrą, mes jums nusiųsime pasveikinimo el. laišką, kad patvirtintume jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtumėte bendrauti su jumis, atsakydami į jūsų užklausas, siųsti griežtai su paslauga susijusius skelbimus arba tiesioginės rinkodaros pranešimus, jei jūs tai pasirinkote. Jūs taip pat galite naudoti savo „MyPhilips“ paskyrą, norėdami užsakyti „Philips“ produktą ar paslaugą, dalyvauti skatinime ar žaidime, dalyvauti socialinės medijos veikloje, susijusioje su „Philips“ skatinimu (pavyzdžiui, spustelėdami „patinka“ arba „bendrinti“), ir dalyvauti produkto bandyme ar apklausose.  Kai prisijungiate naudodami „MyPhilips“ paskyrą, į mūsų renkamus asmens duomenis gali įeiti jūsų vardas, vartotojo vardas, profilio nuotrauka, el. pašto adresas, lytis, gimimo diena / amžius, šalis, kalba, slaptažodis ir unikalus jūsų vartotojo ID. Mes renkame Kinijos vartotojų telefono numerius. 

  •  Jei pasirenkate prisijungti per socialinę mediją, į mūsų renkamus duomenis gali įeiti jūsų bazinis viešasis profilis (pvz., profilio nuotraukos URL, identifikatorius, lytis, profilio URL, gimimo diena, interneto svetainė ir vieta) bei el. pašto adresas.  Šiuo atveju jūsų socialinės medijos tiekėjas gali rinkti informaciją, susijusią su faktu, kad naudojate programą ir prisijungiate, naudodami savo socialinės medijos paskyrą. Perskaitykite savo socialinės medijos tiekėjo pranešimą apie privatumą (pvz., Facebook, Google+), kad sužinotumėte apie jo privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, apdorojami ir saugomi.

  • Kadangi mes naudojame jūsų paskyros duomenis, kad teiktume paslaugas, mes manome, kad šis apdorojimas būtinas vykdyti sutarčiai, kurios šalis jūs teisėtai esate pagal 6.1 (b) straipsnį (reglamentas (ES) 2016/679).

    Kaip dalį savo vaiko profilio kūrimo, galite įrašyti savo vaiko vardą ir nusiųsti (padaryti) profilio nuotrauką.  Tačiau „Philips“ niekaip neapdoros tokių duomenų. Duomenys liks saugomi programoje jūsų mobiliajame įrenginyje, čia „Philips“ neturės prie jų prieigos. Jūs kontroliuosite šiuos duomenis.  Jei panaikinsite savo vaiko profilį ir (arba) programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.Jei panaikinsite savo vaiko profilį ir (arba) programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.   

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Cookies

Slapukai

Kai kuriose šalyse mes naudojame slapukus, žymes ar panašias technologijas („Slapukai“), norėdami valdyti, teikti, gerinti, suprasti ir tinkinti mūsų paslaugas. Slapukai mums leidžia atpažinti jūsų mobilųjį įrenginį ir rinkti jūsų asmens duomenis, įskaitant unikalų jūsų įrenginio numerį, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų naudojamos mobliliosios interneto naršyklės ar operacinės sistemos tipą, seanso ir naudojimo duomenis arba su paslauga susijusią veiksmingumo informaciją, kuri yra informacija apie tai, kaip naudojate programą.

 

Prieš naudodami slapukus mes paprašysime jūsų sutikimo.  Išsamesnę informaciją apie slapukų naudojimą šioje programoje skaitykite mūsų pranešime apie slapukus, jį galite rasti programos privatumo parametruose.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Location data

Pagalba klientams

Jei jums reikia pasinaudoti klientams teikiama pagalba, mes galime paprašyti pateikti mums informaciją, susijusią su tuo, kaip naudojate mūsų paslaugas, įskaitant jūsų sąveiką su „Philips“, ir kaip su jumis susisiekti, kad galėtume suteikti reikalingą pagalbą. Mes valdome ir teikiame mūsų paslaugas, įskaitant pagalbos klientams teikimą, ir geriname, taisome ir tinkiname mūsų paslaugas. Mes taip pat naudojame jūsų informaciją, kad jums atsakytume, kai susisiekiate su mumis.

Mes manome, kad pagalbos klientams duomenų apdorojimas būtinas vykdyti sutarčiai, kurios šalis jūs teisėtai esate pagal reglamento (ES) 2016/679 6.1.(b) straipsnį.

Combined data

Kombinuotieji duomenys

Mes galime derinti jūsų asmens duomenis, įskaitant paskyros duomenis, slapukus, su duomenimis, surinktais jūsų sąveikos ir „Philips“ skaitmeninių kanalų, kaip socialinė medija, žiniatinklio svetainės, el. laiškai, programos ir prijungti produktai naudojimo metu, įskaitant jūsų IP adresus, slapukus, mobiliojo įrenginio informaciją, komunikacijas, kurias spustelėjate ar bakstelėjate, vietos išsamią informaciją ir žiniatinklio svetaines, kurias lankote.

 

Mes naudojame jūsų kombinuotuosius duomenis, norėdami pagerinti programos, įrenginio (-ių) ir paslaugų turinį, veiksmingumą ir naudingumą, taip pat sukurti naujų produktų ir paslaugų. Šiuo atveju mes manome, kad jūsų kombinuotojų duomenų apdorojimas grindžiamas teisėtais „Philips“ interesais ir yra teisėtas pagal 6.1.f straipsnį (reglamentas (ES) 2016/679).


Jei pasirenkate gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ produktus, paslaugas, renginius ir skatinimą – tai, kas gali būti jums tinkama pagal jūsų pageidavimus ir elgseną prisijungus, mes galime jums siųsti rinkodaros ir skatinimo pranešimus el. paštu, pateikti telefonu ir kitais skaitmeniniais kanalais, kaip mobiliosios programos ir socialinė terpė. Kad galėtume pritaikyti pranešimus pagal jūsų pageidavimus ir elgseną bei pateikti jums tinkamesnę ir labiau suasmenintą patirtį, mes galime analizuoti jūsų kombinuotuosius duomenis.   Prieš siųsdami reklaminius pranešimus jums, mes paprašysime jūsų sutikimo. 

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Leidimai

Kai programai reikalingas leidimas prieigai prie jūsų mobiliojo įrenginio jutiklių (pvz., kameros, „Wi-Fi“, geografinės padėties ar „Bluetooth“) ar kitų duomenų (pvz., nuotraukų) paslaugų teikimo tikslais, mes paprašysime jūsų sutikimo.

 

  • Apytikslė geografinė padėtis. „Android“ operacinėms sistemoms reikalinga apytikslė geografinė padėtis programai prie jūsų įrenginio prijungti. Tačiau „Philips“ niekaip neapdoros tokių duomenų.  Duomenys liks saugomi programoje jūsų mobiliajame įrenginyje, čia „Philips“ neturės prie jų prieigos. Jei panaikinsite savo vaiko profilį ir (arba) programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.   
  • Mikrofonas arba garso įrašymas.  Žaisdamas programos valymo žaidimus jūsų vaikas gali atrakinti apdovanojimų, įskaitant „Sparkly“ parinktį imituoti jūsų vaiko balsą.  Programai reikalinga prieiga prie jūsų įrenginio, kad galėtų įrašyti balsą ir palaikyti šį apdovanojimą. Tačiau „Philips“ niekaip neapdoros tokių duomenų ir jų neįrašys. Programa taip pat neįrašys šių duomenų.

  • Nuotraukos ir medija. Jei norite pridėti nuotrauką prie savo vaiko profilio, programa gali paprašyti prieigos prie jūsų kameros arba nuotraukų galerijos leidimo.  Kaip išankstinės sąlygos, „Android“ operacinės sistemos gali prašyti prieigos prie vaizdo įrašų leidimo, tačiau programa naudos šį leidimą tik prieigai prie jūsų kameros nuotraukoms daryti.  „Philips“ niekaip neapdoros jūsų vaiko profilio nuotraukos.  Duomenys liks saugomi programoje jūsų mobiliajame įrenginyje, čia „Philips“ neturės prie jų prieigos.

  • Failai.  Programai reikalinga prieiga prie jūsų failų, kad galėtų įrašyti kalbos konfigūracijas ir kitus failus, kuriuos programa naudoja veikimui (pvz., grafikos, medijos failus ar kitus didelius programinius išteklius). Jei panaikinsite programą, duomenys bus panaikinti iš jūsų mobiliojo įrenginio.
Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Third parties

Su kuo bendrinami asmens duomenys?

 

„Philips“ gali atskleisti jūsų asmens duomenis trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, verslo partneriams ar kitoms trečiosioms šalims pagal šį pranešimą apie privatumą ir (arba) taikomus įstatymus.

Paslaugų teikėjai

Mes dirbame su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, padedančiais mums valdyti, teikti, gerinti, suprasti, tinkinti mūsų paslaugas, rūpintis jų palaikymu ir rinkodara.

Mes galime bendrinti jūsų duomenis su tolesniais paslaugų teikėjais:

 


IT ir debesų paslaugų teikėjais

Šie paslaugų teikėjai teikia būtiną aparatūrą, programinę įrangą, tinklo ryšius, vietą laikymui, operacijų paslaugas ir (arba) susijusią technologiją, būtiną programai vykdyti arba paslaugoms teikti.


„Philips“ reikalauja, kad teikiantieji paslaugas suteiktų tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, panašų į mūsų teikiamą. Mes reikalaujame, kad mūsų paslaugų teikėjai apdorotų jūsų asmens duomenis tik pagal mūsų instrukcijas ir tik konkrečiais anksčiau minėtais tikslais, kad gautų prieigą prie minimalaus duomenų kiekio, jiems reikalingo suteikti konkrečią paslaugą, ir kad užtikrintų jūsų asmens duomenų saugumą.


Kitos trečiosios šalys

„Philips“ taip pat gali dirbti su trečiosiomis šalimis, kurios apdoroja jūsų asmens duomenis savais tikslais. Jei „Philips“ bendrina asmens duomenis su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja jūsų asmens duomenis savais tikslais, „Philips“ užtikrins, kad jūs būtumėte informuoti ir (arba) kad būtų gautas jūsų sutikimas pagal taikomus įstatymus prieš jūsų asmens duomenų bendrinimą. Šiuo atveju atidžiai perskaitykite jų pranešimus apie privatumą, kaip jie informuoja apie jų privatumo praktiką, įskaitant tai, kokio tipo asmens duomenys renkami ir kaip jie naudojami, apdorojami ir saugomi.


„Philips“ kartais parduoda verslą ar verslo dalį kitai įmonei. Toks nuosavybės perdavimas gali apimti jūsų asmens duomenų, tiesiogiai susijusių su tuo verslu, perdavimą perkančiai įmonei. Visas mūsų teises ir pareigas pagal mūsų pranešimą apie privatumą „Philips“ laisvai gali priskirti bet kokiam mūsų filialui, siejant su susiliejimu, įsigijimu, restruktūrizavimu ar išteklių pardavimu, arba taikant įstatymą, arba kitais būdais, ir mes galime perduoti jūsų asmens duomenis bet kuriam iš mūsų filialų, subjektų perėmėjų ar naujam savininkui.


Perdavimas per sienas

Jūsų asmens duomenys gali būti laikomi ir apdorojami bet kurioje šalyje, kurioje mes turime įmonę, arba kurioje mes bendradarbiaujame su paslaugų teikėjais, ir, naudodamiesi tokiomis paslaugomis jūs patvirtinate informacijos perdavimą (jei tiks yra) į šalis, esančias už jūsų gyvenamosios šalies ribų, kuriose duomenų apsaugos taisyklės gali skirtis nuo taikomų jūsų šalyje. Tam tikromis aplinkybėmis teismai, teisėtvarkos užtikrinimo agentūros arba saugumo pareigūnai tokiose kitose šalyse gali gauti prieigą prie jūsų asmens duomenų.


Jei esate EEE, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti mūsų filialams arba paslaugų teikėjams ne EEE šalyse, kurias Europos Komisija pripažįsta suteikiančiomis tinkamą duomenų apsaugos lygį pagal EEE standartus (visas šalių sąrašas prieinamas here http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.htm). Perdavimui iš EEE į šalis, kurių Europos Komisija nelaiko tinkamomis, kaip Jungtinės Valstijos, mes taikome tinkamas priemones, kaip mūsų privalomos korporacinės taisyklės klientų, tiekėjų ir verslo partnerių duomenims ir (arba) standartines sutartines išlygas, priimtas Europos Komisijos jūsų asmens duomenims apsaugoti. Šių priemonių kopiją galite gauti, perėję į anksčiau pateiktą saitą arba susisiekę su privacy@philips.com.


Kaip ilgai mes laikome jūsų duomenis?

Mes laikysime jūsų duomenis tiek, kiek reikės, arba tiek, kiek leidžiama, siejant su tikslu (-ais), kuriuo (-iais) duomenys surinkti. Kriterijai, kuriuos naudojame laikymo laikotarpiams nustatyti, apima: (i) laikotarpio, kurio naudojate programą ir paslaugas, trukmę; (ii) mums taikomų teisinių įsipareigojimų buvimą; (iii) ar laikymas patartinas, siejant su mūsų teisine padėtimi (kaip senaties termino taikymo, bylinėjimosi ar teisinių tyrimų atžvilgiu).

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Choices and rights

Jūsų pasirinkimai ir teisės

Jei norėtumėte pateikti užklausą, norėdami gauti prieigą prie jūsų anksčiau mums pateiktų asmens duomenų, juos ištaisyti, apriboti ar uždrausti jų apdorojimą, arba jei norėtumėte pateikti prašymą elektroninei jūsų asmens duomenų kopijai gauti jų persiuntimo kitai įmonei tikslais (tiek, kiek šią duomenų perkėlimo teisę jums užtikrina taikomas įstatymas), galite su mumis susisiekti adresu privacy@philips.com. Mes atsakysime į jūsų prašymą, laikydamiesi taikomo įstatymo.

 

Savo prašyme aiškiai nurodykite, prie kurių asmens duomenų norėtumėte gauti prieigą, ištaisyti, ištrinti, apriboti arba prieštarauti jų apdorojimui. Siekdami jus apsaugoti, mes galime patenkinti tik prašymus, susijusius su asmens duomenimis, susijusiais su jūsų paskyra, jūsų el. pašto adresu ar kita paskyros informacija, kurią naudojate savo prašymui siųsti, ir mums gali prireikti patikrinti jūsų identitetą prieš patenkinant jūsų prašymą. Mes stengsimės patenkinti jūsų prašymą kuo greičiau, kiek tai pagrįstai praktiška.


Nors mes pasikliaujame jūsų sutikimu rinkti ir (arba) apdoroti jūsų duomenis, jūs galite atšaukti savo sutikimą bet kuriuo metu, be įtakos apdorojimo, grindžiamo jūsų sutikimu prieš atšaukiant, teisėtumui.


Žinokite, kad jei pasinaudosite (kuriais nors) pasirinkimais ir teisėmis, galite nebegalėti naudoti mūsų paslaugų ar jų dalies.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
We protect your personal data

Mes saugome jūsų asmens duomenis

Mes rimtai žiūrime į savo pareigą apsaugoti duomenis, kuriuos patikite „Philips“, nuo atsitiktinio arba neteisėto pakeitimo, praradimo, netinkamo naudojimo, atskleidimo arba prieigos. „Philips“ naudoja įvairias saugos technologijas, technines ir organizacines priemones padėti jūsų duomenų apsaugai. Šiuo tikslu mes įgyvendiname, be kitų priemonių, prieigos kontrolę, naudojame užkardas ir saugius protokolus.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Special information for parents

Speciali informacija tėvams

„Philips“ politika yra laikytis įstatymų, kai reikalaujama tėvo ar globėjo leidimo prieš renkant, naudojant arba atskleidžiant vaikų asmens duomenis. Mūsų siekis patenkinti vaikų privatumo poreikius ir mes primygtinai skatiname tėvus ir globėjus imtis aktyvaus vaidmens dalyvaujant savo vaikų internetinėje veikloje ir atstovaujant jų interesus.


Jei tėvas ar globėjas sužino, kad jo ar jos vaikas pateikė mums savo asmens duomenis be jų sutikimo, susisiekite su mumis adresu privacy@philips.com. Jei mes sužinome, kad vaikas pateikė mums asmens duomenis, mes panaikinsime jo (jos) duomenis iš mūsų failų.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Local specific information

Su vieta susijusi informacija: jūsų privatumo teisės Kalifornijoje (tik JAV)

Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 dalis leidžia mūsų klientams, kurie yra Kalifornijos rezidentai, prašyti ir gauti iš mūsų kartą per metus, nemokamai, informaciją apie asmens duomenis (jei yra), kuriuos mes atskleidėme trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais ankstesniais kalendoriniais metais. Jei taikoma, ši informacija apims bendrintų asmens duomenų kategorijų sąrašą ir visų trečiųjų šalių, su kuriomis bendrinome informaciją paskutiniais praėjusiais kalendoriniais metais, pavadinimus ir adresus. Jei esate Kalifornijos rezidentas ir norėtumėte pateikti tokį prašymą, apsilankykite mūsų privatumo žiniatinklio svetainėje: www.philips.com/a-w/privacy/questions-and-feedback

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Changes to the privacy notice

Šio pranešimo apie privatumą pakeitimai

Mūsų paslaugos laikui bėgant gali būti keičiamos jums iš anksto nepranešus. Dėl šios priežastiesmes pasiliekame teisę keisti arba atnaujinti šį pranešimą apie privatumą laikui bėgant. Kai mes atnaujinsime šį pranešimą apie privatumą, mes taip pat atnaujinsime datą šio pranešimo apie privatumą viršuje.


Mes skatiname jus reguliariai peržiūrėti vėliausią šio pranešimo apie privatumą versiją.


Naujas pranešimas apie privatumą įsigalioja nedelsiant paskelbus. Jei nesutinkate su peržiūrėtu pranešimu, turite pakeisti savo nuostatas arba nustoti naudoti mūsų paslaugas. Tęsdami prieigą arba naudodamiesi mūsų paslaugomis įsigaliojus tokiems pakeitimams, jūs pripažįstate, kad buvote informuoti ir sutinkate su pakeistu pranešimu apie privatumą.

Skaityti daugiauSkaityti mažiau
Contact

Susisiekite su mumis

Jei turite bet kokių klausimų apie šį pranešimą apie privatumą arba apie būdą, kuriuo „Philips“ naudoja jūsų asmens duomenis, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu adresu privacy@philips.com. Alternatyviai jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, kompetentingai jūsų šalyje arba regione.

 

100719-Philips Oral Healthcare, LLC

22100 Bothell Everett Highway,

Bothell WA 98021, USA