1
Tai Jūsų laikas

VISA ŠEIMA KARTU.
JŪSŲ LAIKAS… 

Šeima visada buvo svarbiausia, o kasdienis dienos planas gerai apgalvotas. Nauja realybė dar labiau suartino ŠEIMĄ, tačiau kiekviena diena kelia naujus iššūkius. Kasdien gaminame. Kasdien valome. Kasdien mums reikia abipusės paramos, kad susidorotume su nauja realybe. Visa tai tam, kad dienos pabaigoje giliai įkvėpti ir jaustis saugiai. Tai Jūsų laikas... 


Leiskite mūsų prietaisams palengvinti Jūsų kasdienes pareigas ir padaryti jas malonesnes, kad galėtumėte visiškai susikoncentruoti į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Tai Jūsų laikas.

Laikas žaidimams ant gindų...

Namų grindys yra ideali vieta iškylai, pramogauti, ilsėtis bei žaisti žaidimus ar net statyti namą iš kėdžių. Leiskite mums pasirūpinti greitu grindų valymu. Kilusi idėja turi būti greitai įgyvendinta. Tai Jūsų laikas linksmybėms ant grindų!

Laikas atrasti naujus skonius...

Seniai žinoma, kad virtuvė yra namų širdis!  Išnaudokite šį ypatingą laiką maisto gaminimui su šeima, kuris leis atrasti naujų skonių ir suteiks Jums daug džiaugsmo bei nepamirštamų prisiminimų.

Laikas giliai įkvėpti ...

Išorės aplinkos tarša ir alergenai patenka per atviras duris ir langus bei natūralią ventiliaciją, tačiau su Philips oro valytuvu oras Jūsų namuose gali būti švarus. Kvėpuokite lengvai, tai Jūsų laikas. 

Laikas susitvarkyti ...

Kada paskutinį kartą turėjote laiko perrinkti drabužius spintoje? Juk taip smagu sukurti neįtikėtinus derinius iš mamos drabužių ir išbandyti aukštakulnius, tai priverčia nusišypsoti ne tik vaiką. Ir kaip žinote, kiekvienas drabužių derinys turi būti nepriekaištingai išlygintas iki menkiausio siūlelio!