Kasdien mus supantys herojai

Kasdien mus supantys herojai

Susipažinkite su mūsų herojais

 

Žmonės visame pasaulyje labai aktyviai kovoja su dabartine krize. Šiuos žmones vadiname herojais. Herojai yra nepaprastais laikais gyvenantys paprasti žmonės tiek priešakinėse linijose, tiek užkulisiuose. Mes esame čia, kad jiems padėtume, nes drauge kuriame geresnį gyvenimą. Susipažinkite su mūsų herojais.

Kasdien mus supantys herojai

Kasdien mus supantys herojai

„Mūsų kasdienis darbas keičia žmonių gyvenimus“

 

Charmae

Kol daugelis iš mūsų dirbo namuose, tokie žmonės kaip Charmae dirbo sunkiau nei įprastai. „Philips“ gamykloje Murisvilyje, Pensilvanijoje, Charmae dirbo prie gamybos linijos, kurioje montuojami, išbandomi ir supakuojami „Trilogy EVO“ ventiliatoriai. Pastaruosius 14 metų ji labai atsidavusi dirbo savo darbą, o dėl pasaulinės pandemijos šiam darbui turėjo skirti dar daugiau jėgų.

Pasak jos, „gera žinoti, kad tai, ką darome kiekvieną dieną, keičia žmonių gyvenimus ir padeda jiems lengviau kvėpuoti. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie pokyčių.“ Net šiais neramiais laikais Charmae ir jos kolegos toliau nenuilsdami ir narsiai dirba siekdami gaminti, išbandyti ir platinti gyvybiškai svarbią medicininę įrangą tiems, kuriems jos reikia. Vien jos šypsena pradžiugina darbovietę, o Charmae darbas ją daro heroje.

Pozityvumo kampanija su Charmae

„Išlikite ramūs, atviri ir žmogiški“

 

Dr. Asinas

Kaip ir daugelis gydytojų visame pasaulyje, dr. Asinas nenuilstamai dirbo, kad padėtų tiems, kuriems reikia pagalbos. Dr. Asinas yra pulmonologas ir jis rūpinasi kvėpavimo takų sveikata. Jo darbas labai svarbus padedant pacientams atsigauti nuo COVID-19. Didžiausias viruso protrūkis Nyderlanduose prasidėjo Šiaurės Brabante, kur dr. Asinas dirba „Amphia“ ligoninėje. Spaudimas buvo didžiulis, tačiau šiam gydytojui nepritrūko drąsos. Šypsodamasis dr. Asinas pasidalijo su mumis savo pamokomis, kaip geriausiai guosti pacientus: „Geriausi patarimai, kaip padėti nerimaujantiems pacientams? Būkite organizuoti, ramūs, atviri ir žmogiški“. Dr. Asino parodytas nesavanaudiškumas ir atsidavimas savo darbui daro jį herojumi.

Pozityvumo kampanija su Asinu

„Mes visi labai sunkiai dirbome“

 

Kadiras

Nuo krizės pradžios penkių vaikų tėvas Kadiras dirba be sustojimo. Kadiras yra sistemų inžinierius didelėje Besto „Philips“ atnaujintų sistemų gamykloje, kurioje su kolegomis gamina KT skaitytuvus. Šie skaitytuvai padeda gydytojams greitai nuskaityti žmonių plaučius, kad nustatytų, ar jie yra pažeisti koronaviruso.

Paprastai atnaujinti vieną skaitytuvą trunka apie šešias savaites. Dabar, po šitiek atsidavimo darbui ir daugybės darbo valandų, tai trunka tik dvi savaites.

„Tai yra mano ir mano kolegų darbas. Aš tuo labai didžiuojuosi. Mes visi labai sunkiai dirbome.“

Nors vaikams buvo sunku aiškiai suprasti, ką veikia jų tėtis, jie žino, kad tėtis dirba svarbų darbą, o Kadiras labai didžiuojasi jų reakcija į situaciją. Kadiro atsidavimas padėti kitiems daro jį herojumi.

Pozityvumo kampanija su Kadiru

„Maistas vienija žmones“

 

Sandra

Kai dalis žmonių negalėjo eiti į darbą, o kiti privalėjo, Sandra parodė iniciatyvą šalia darbo imtis papildomos veiklos.

Laisvalaikiu Sandra savo aplinkoje skleidė pozityvumą dalindamasi talentu kepti. Krizės metu daug pagyvenusių žmonių tapo pažeidžiami ir vieniši, todėl Sandra nusprendė pažiūrėti, kaip galėtų padėti. Jos kepiniai privertė nusišypsoti daugybę žmonių.

Pasak jos, „pyragai džiugina daugelį žmonių, o maistas vienija žmones“.

Tokiais laikais, kaip šie, greitai pasijunti bejėgis, tačiau Sandra parodė, kad kiekvienas turi jėgų pokyčiams. Ji dirba iš širdies ir tai Sandrą daro heroje.

 

Pozityvumo kampanija su Sandra

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

* Privalomi laukai​

Išskirtinės akcijos ir pasiūlymai

Informacija apie naujausius produktus

Patarimai ir rekomendacijos

*

* Norėčiau gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ produktus, paslaugas, renginius ir akcijas, atsižvelgiant į mano pageidavimus ir elgseną. Bet kada galiu lengvai atsisakyti prenumeratos!

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.