1
Monitoriai

Tegul „Philips“ lenkti monitoriai jus apsupa


Su „Philips“ lenktais monitoriais žiūrėjimo pojūčiai bus kur kas aukštesnio lygio. 24, 27, 32, 34, 43 ir 49 colių „Philips“ lenktiems monitoriams specialiai suteikiama natūralų akies išlenkimą imituojanti forma, iki minimumo sumažinamas iškraipymas ir sukuriamas subtilus ir įtraukiantis dėmesio prikaustymo efektas. Šiuose monitoriuose yra daugybė novatoriškų funkcijų, padėsiančių padidinti našumą ir komfortą. Su jais užtikrintai bus patogiau ir maloniau dirbti ir žaisti.

Žiūrėjimas plačiu kampu


Platūs 439P9H ir 499P9H berėmiai ekranai pasižymi itin plačiais formatais, su kuriais išsipildo kelis darbus vienu metu atliekančių žmonių svajonė. Jie pakankamai platūs, kad nebereikėtų kelių ekranų, pvz., finansų įstaigose, biržose ir kituose B2B sektoriuose, ir pasižymi giliu 1500R arba 1800R išlinkiu, dėl kurio padidėja matymo laukas ir užtikrinamas optimalus regėjimo komfortas, kai kalbama apie periferinį vaizdą. Siekiant maksimaliai padidinti našumą, abiejuose monitoriuose yra USB–C jungčių stotelė.

USB-C jungčių stotelė „viskas viename“


Įmontuota USB 3.1 C tipo jungčių stotelė su energijos tiekimu, kurią rasite daugumoje lenktų monitorių, įskaitant 345B1C, 346P1, 439P9H ir 499P9H, pasižymi didelio greičio duomenų perdavimo ir pritaikomo prijungimo biure ar namuose privalumais. Mėgaukitės didelio greičio duomenų perdavimu, įjunkite nešiojamąjį kompiuterį ir prijunkite išorinius prietaisus tiesiai prie monitoriaus, kad perkeltumėte failus, žiūrėtumėte vaizdo įrašus ir kt., – viską atliksite itin paprastai, naudodami vieną reversinį laidą

Papildomos funkcijos


Nesuskaičiuojamos pažangios funkcijos reiškia nesuskaičiuojamas priežastis mėgti „Philips“ lenktus monitorius. Galite mėgautis B2B ir B2C E1 ir E9 asortimente esančiomis funkcijomis, pvz., HDR raiškos grožiu, sklandžiu žaidimu naudojant adaptyvaus sinchronizavimo technologiją, „Windows Hello™“ iškylančiosios internetinės kameros saugumu, galimybe prijungti naudojant VGA, HDMI ir „DisplayPort“ ir energijos taupymu naudojant „PowerSensor“, „LightSensor“ ir „Zero Power“ jungiklį. Apsaugokite akis su „LowBlue“ ir „Flicker-Free“ technologija, išvenkite nugaros ir kaklo įtempimo su ergonomišku „SmartErgoBase“, saugokite aplinką su švino ir gyvsidabrio neturinčiu korpusu ir 100 % perdirbamomis pakavimo medžiagomis.