1
Produktai

„Philips Touch“ monitoriai

Puikus interaktyvus ekranas su „SmoothTouch“

„Philips Touch“ monitoriai įvairiam pritaikymui siūlo pažangius ir patogius sprendimus, skirtus įvairių profesijų atstovams. Šie interaktyvūs ekranai, aprūpinti „Pro-Capacitive“ (P-Cap) jutikliais ir rašikliu, vienu metu gali palaikyti iki 10 taškų ir turi pažangią IP54 apsaugą nuo kontakto, vandens ir dulkių. Pilnai pasukamas reguliuojamas stovas leidžia pasirinkti norimą naudojimo aukštį ir kampą, o kelios sujungimo galimybės užtikrina lankstumą ir patogumą. Nuo prekybos vietos iki informacinio centro ir nuo apgyvendinimo iki švietimo įstaigos: galimybės išties neribotos.
talpinis multi-touch ekranas

SmoothTouch

Šiame „Philips“ ekrane naudojama numatoma talpinė 10 taškų jutiklinė technologija, skirta sklandžiai reaguoti. Galite iki galo naudotis naujomis, programomis grįstomis lietimo galimybėmis ir atgaivinti senesnes programas. Aklai rinkite tekstą naudodami 10 pirštų arba su draugais žaiskite įdomius interaktyvius žaidimus. Interaktyviai bendradarbiaukite su kolegomis darbe ar mokyklos aplinkoje ir padidinkite produktyvumą bei našumą.
Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Būnant neidealioje aplinkoje jums reikia monitoriaus, kuris yra atsparus aplinkoje pasitaikantiems vandens purslams ir dulkėms. Tarptautiniame standarte IEC/EN 60529 apibrėžtas apgaubais užtikrinamos apsaugos (IP) vertinimas, naudojamas elektrinių gaubtų sandarinimo, kad į juos nepatektų pašaliniai daiktai ir drėgmė, efektyvumo lygiams nustatyti. Šis „Philips“ ekranas atitinka tarptautinį atsparumo vandeniui ir dulkėms IP vertinimą, jis atsparus vandens purslams ir dulkėms, kurių yra aplinkoje.
reguliuojamas monitoriaus stovas

SmartStand

„Philips SmartStand“ – pritaikomas ekrano reguliavimas. Jis išsiskiria Z formos konstrukcija, vienodu pakreipimu, aukščio reguliavimu ir sulenkimo galimybėmis, tad galėsite jį naudoti įvairiose ergonominėse padėtyse. Galite pastatyti stovą stačiai, kad būtų geresnis liečiamasis valdymas, arba palenkti atgal, kad būtų lengva piešti ar komentuoti. Naudodami kai kurias programas, prireikus net galite pakreipti ekraną praktiškai lygiagrečiai stalui.
full hd

16:9 „Full HD“ ekranas

Vaizdo kokybė – svarus veiksnys. Įprastiniai ekranai užtikrina kokybę, bet jūs norite daugiau. Šiame ekrane atkuriamas patobulintas „Full HD“ 1920 x 1080 raiškos vaizdas. Ryškūs, detalūs „Full HD“ vaizdai ir didelis ryškumas – neįtikėtinas kontrastas ir natūralios spalvos padeda atkurti realistiškus vaizdus.
dinaminis kontrastas - „smartcontrast“

SmartContrast

„SmartContrast“ yra „Philips“ technologija, analizuojanti jūsų rodomą turinį, automatiškai koreguojanti spalvas ir kontroliuojanti foninio apšvietimo intensyvumą, – taip pagerinamas kontrastingumas, kad būtų geriausiai išgaunami tamsūs atspalviai žiūrint skaitmenines nuotraukas, filmus ar žaidžiant žaidimus. Kai pasirenkamas ekonomiškas režimas, kontrastingumas ir foninis apšvietimas pritaikomas tinkamam kasdieniam darbui ir minimalioms energijos sąnaudoms.
easyread

„EasyRead“ režimas

„EasyRead“ režimas laikraščiams skaityti.
sumažinti žalingą ekranų poveikį

„LowBlue“ režimas

Tyrimai parodė, kad kaip ultravioletiniai spinduliai gali pažeisti akis, taip ir LED ekranų skleidžiami trumpųjų bangų mėlynos šviesos spinduliai laikui bėgant gali pažeisti akis ir turėti įtakos regėjimo kokybei. „Philips“ sukurto „LowBlue“ režimo nustatymuose naudojamos išmaniosios programinės įrangos technologijos, kurios sumažina žalingą mėlynos šviesos trumpųjų bangų poveikį.
ekranai be mirgėjimo

Flicker-Free technologija

Dėl LED ekranų su foniniu apšvietimu ryškumo reguliavimo būdo kai kurie naudotojai pastebi mirgėjimą ekrane, kuris vargina akis. „Philips“ nemirgančio vaizdo technologija sureguliuoja ryškumą ir sumažina mirgėjimą taip, kad būtų patogu žiūrėti.