1
Komercinės paskirties

Didelio efektyvumo monitoriai

Didelio efektyvumo monitoriai

Geriausi „Philips“ biuro monitorių   pasirinkimai

Brilliance 32:9 „SuperWide“ lenktas LCD ekranas

Brilliance 32:9 „SuperWide“ lenktas LCD ekranas

„P Line“, 49 (48,8" / 124 cm įstrižainė), 5120 x 1440 („Dual QHD“)

  • B
499P9H/00

Pasirinkite dydį,  kuris jums tinka labiausiai

„SoftBlue“ technologija

SoftBlue Technology
Siekiant sumažinti kenksmingos trumpabangės mėlynos šviesos kiekį ir nepaveikti ekrane rodomų spalvų arba vaizdo, „SoftBlue“ LED technologijoje naudojama išmanioji technologija. Tarptautinė tyrimų organizacija „TUV Rheinland“ patvirtino, kad „SoftBlue“ LED technologija mažina žalingos mėlynos šviesos kiekį. 

Pastovumas

EPEAT


Elektroninio produkto aplinkos vertinimo priemonė (EPEAT) yra sistema, paremta IEEE 1680 - 2006 aplinkosaugos veiksmingumo standartu, skirtu įvertinti, kiek tausojantys aplinką yra elektronikos gaminiai. Šiuo metu EPEAT apima stalinius kompiuterius, knyginius kompiuterius ir monitorius.

 

Pripažindami, kad poveikis aplinkai tampa vis svarbesnis, tiek pirkėjai, tiek gamintojai siekia vadovautis standartinėmis aplinkos apsaugos taisyklėmis, kuriomis būtų apibrėžtas aplinką tausojantis gaminys. EPEAT atitinka abiejų šalių poreikius. Pirkėjai gali lyginti gaminius pagal standartinius kriterijus, o gamintojai žino, kaip sukurti aplinką tausojantį gaminį. EPEAT logotipu pažymėti gaminiai laikomi aplinką tausojančiais gaminiais, darančiais mažesnį poveikį aplinkai.

 

Nemokamai teikiama „Philips“ monitorių kartoninių dėžių ir putplasčio pakuočių perdirbimo paslauga yra EPEAT auksinio standarto dalis. Norėdami sužinoti informacijos, kaip perdirbti pakavimo medžiagas, kreipkitės į vietinį paslaugų teikimo centrą.

Perdirbimas


Mūsų tikslas – gerinti žmonių gyvenimo kokybę kuriant reikšmingas inovacijas. To siekiame tausiai naudodami gamtos išteklius. Nuolat stengiamės, kad mūsų gaminiai nekenktų aplinkai. Naudoti „Philips“ monitoriai ir jų pakuotės perdirbamos laikantis visų su aplinkos apsauga susijusių teisės aktų. Kad įgyvendintume savo tikslą, bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis.