„Philips" pagalba

„Philips“ belaidžio dulkių siurblio baterijos keitimas

Paskelbta 2023 m. rugpjūčio 31 d.
Norėdami sužinoti, ar galima pakeisti ir kaip pakeisti „Philips“ belaidžio dulkių siurblio bateriją, ant prietaiso vamzdžio perskaitykite modelio pavadinimą ir skaitykite toliau esantį mūsų straipsnį.
 

Baterijos keitimas

  1. Jei turite „SpeedPro“ arba „SpeedPro Max“ dulkių siurblį (patikrinkite, ar kuris nors iš šių pavadinimų yra atspausdintas ant vamzdžio), galite pakeisti bateriją „Philips“ paslaugų centre arba mūsų klientų aptarnavimo centre. Kreipkitės į mus dėl papildomos pagalbos svetainėje www.philips.com/support.  
  
  1. Jei turite 8000, 7000 arba 3000 serijos belaidį dulkių siurblį (ant vamzdžio neatspausdintas tekstas „SpeedPro“ arba „SpeedPro Max“), galite patys išimti įkraunamą bateriją iš prietaiso ir įsigyti naują bateriją mūsų svetainės paieškos lange ieškodami XV1797 gaminio 8000 ir 7000 serijai arba XV1633/01 gaminio 3000 serijai. Naujos baterijos 2000 serijos belaidžiams dulkių siurbliams įsigyti internetu neįmanoma. Prireikus papildomos pagalbos, kreipkitės į mus svetainėje www.philips.com/support. 
 
Prieš išimdami bateriją įsitikinkite, kad prietaisas atjungtas nuo sieninio lizdo ir kad baterija yra visiškai tuščia. Imkitės visų reikiamų atsargumo priemonių išmesdami baterijas.   
Norėdami išimti įkraunamą bateriją, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis.   
  1. Atjunkite prietaisą nuo sieninio lizdo ir leiskite jam veikti, kol sustos variklis.   
  2. Paspauskite atrakinimo mygtuką ir ištraukite bateriją iš prietaiso.  

Ar anksčiau nurodyti sprendimai padėjo? Jei ne, prireikus papildomos pagalbos kreipkitės į mus svetainėje www.philips.com/support.  
 
maitin.
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.