1
„Philips" pagalba

„Philips AquaTrio“ dulkių siurblio valymas po naudojimo

Paskelbta 16 August 2022
Valant dulkių siurblį „Philips AquaTrio“, bus lengviau išlaikyti optimalią prietaiso būklę. Toliau skaitykite, kokia priežiūra reikalinga jūsų modelio ilgalaikiam našumui užtikrinti.

1.1 „AquaTrio 9000 series“ – tik dulkių siurblio prietaisas

Dulkių surinkimo kibirėlis
Reguliariai ištuštinkite dulkių surinkimo kibirėlį ir, siekdami, kad filtras neužsikimštų per greitai, įsitikinkite, kad nešvarumai niekada neviršytų žymos „Max“. Jei reikia, išimkite cikloną ir išvalykite visus plaukus ir nešvarumus, kurie yra įstrigę jame ar po juo. Nors cikloną galite išplauti po tekančiu vandeniu, niekada neplaukite dulkių surinkimo kibirėlio. Dulkių surinkimo kibirėliui valyti naudokite drėgną arba sausą skudurėlį.
 
Svarbi pastaba. 
 • Įsitikinkite, kad dulkių surinkimo kibirėlyje esančios elektroninės jungtys yra sausos, kad laikui bėgant prietaisas nesugestų.
 • Neplaukite dulkių surinkimo kibirėlio indaplovėje.
 • Neskalaukite dulkių surinkimo kibirėlio po tekančiu vandeniu.

Filtras
Kai reikia išvalyti filtrą, ekrane rodoma filtro valymo piktograma (žr. a pav.). Išimkite poroloninį filtrą iš filtro dėklo, papurtykite jį virš šiukšliadėžės, kad išpurtytumėte nešvarumus, išplaukite poroloninį filtrą po tekančiu vandeniu ir jį išgręžkite. Prieš įdėdami poroloninį filtrą į filtro laikiklį, leiskite jam visiškai išdžiūti. 

Sukamasis šepetys
Nešvarumai ar plaukai gali apsivyti aplink „Philips“ belaidžio dulkių siurblio šepetį ir dėl to sukamasis šepetys gali užstrigti. Sukamąjį šepetį galite išimti iš LED antgalio atlaisvinę fiksavimo svirtelę. Tada braukdami ranka nuimkite įsipainiojusius plaukus ar siūlus nuo sukamojo šepečio arba naudokite žirkles ir juos nukirpkite per sukamojo šepečio tarpelį. Daugiau instrukcijų rasite b pav.

Peržiūrėkite vaizdo įrašą: „Tik dulkių siurblio prietaiso valymas“
 
Filtro ir sukamojo šepečio valymas

1.2 Dulkių siurblio ir drėgnojo valymo prietaiso komplektas 

Kad išvengtumėte kvapų ir nuosėdų, po kiekvieno naudojimo naudokite funkciją AUTOCLEAN, kad maždaug per 4 min. išvalytumėte visą prietaisą (žr. c pav.). Pabaigus veikti funkcijai AUTOCLEAN, galite išimti mikropluošto šepečius iš antgalio „AquaSpin“ ir laikyti juos įdėję į specialų laikiklį laikymo vietoje. 

Svarbi pastaba.
 • Mikropluošto šepečių negalima plauti skalbyklėje.
 • Niekada nenaudokite ploviklio su AUTOCLEAN funkcija, nes gali per daug putoti.
 • Prieš paleisdami funkciją AUTOCLEAN įsitikinkite, kad tinkamai pritvirtintas nešvaraus vandens bakelis, kad vanduo neišlietų iš dėklo. Pritvirtindami nešvaraus vandens bakelį turėtumėte išgirsti spragtelėjimą. 
 
Daugiau išsamių instrukcijų pateikiama vaizdo įraše arba naudotojo vadove.
„Autoclean“

2. „AquaTrio Pro“

Prietaiso skalavimas 
Rekomenduojame po kiekvieno naudojimo išskalauti prietaisą, kad viduje nesikauptų nešvarumai ir nesidaugintų bakterijos. Jei po kiekvieno naudojimo neišskalaukite prietaiso, gali atsirasti nemalonus kvapas. 

Dalių valymas 
Norėdami išvalyti kruopščiai, kiekvieną dalį galite plauti atskirai. A paveikslėlio schemoje pavaizduota, kaip išvalyti kiekvieną „Philips AquaTrio Pro“ dalį.

Kruopštesnis nešvaraus vandens bakelio valymas 
Norėdami išvalyti itin kruopščiai, galite ištraukti prie prietaiso nešvaraus vandens bakelio dangtelio pritvirtintą plūdę. Tada galėsite gerai išplauti sietelio dugną ir plūdę (žr. b pav.).
Patarimas. Nešvaraus vandens bakelį galite plauti ir indaplovėje. 

Kruopštesnis drėgnojo valymo šepečių valymas 
Drėgnojo valymo šepečiai valomi po naudojimo skalaujant „Philips AquaTrio Pro“. Jei išskalavus šepečiai vis dar yra nešvarūs, galite juos išimti iš antgalio ir išplauti šiltu ar šaltu tekančiu vandeniu (žr. c pav.) 
Pastaba. Drėgnojo valymo šepečių negalima plauti skalbyklėje!  
 
Drėgnojo valymo šepečių plovimo instrukcijos 
 1. Išimkite drėgnojo valymo šepečius iš drėgnojo valymo antgalio laikydami už šviesiai žalių rankenėlių. 
 2. Išplaukite drėgnojo valymo šepečius juos išskalaudami po tekančiu vandeniu. Jei norite, galite naudoti skystą buitinį valiklį arba šiek tiek indų ploviklio. 
 3. Padėkite drėgnojo valymo šepečius ant švaraus drėgnojo valymo šepečių dangčio, kad išdžiūtų. Džiūti gali maždaug 24 val.
 4. Įdėkite sausus šepečius atgal. Įsitikinkite, kad į prietaisą dedami drėgnojo valymo šepečiai yra sausi. Jei jie šlapi, įjungus prietaisą gali būti įjungta aktyvioji apsaugos sistema, nes šlapi šepečiai yra per sunkūs.
Drėgnojo valymo šepečių dangtelio valymas 
Galite nuplauti drėgnojo valymo šepečių dangtelį po tekančiu vandeniu arba nuvalyti drėgnu skudurėliu (žr. d pav.)
   
Drėgnojo valymo antgalio valymas 
Drėgnu 
skudurėliu galite išvalyti drėgnojo valymo antgalį ir drėgnojo valymo antgalio dangtelį (žr. e pav.).   
Valymas su „AquaTrio Pro“

3. „AquaTrio“

Primygtinai rekomenduojame po kiekvieno naudojimo išskalauti prietaisą, kad viduje nesikauptų nešvarumai ir nesidaugintų bakterijos (žr. vaizdo įrašą).

Pastaba. Jei po kiekvieno naudojimo neišskalaukite prietaiso, gali atsirasti nemalonus kvapas.
Nešvaraus vandens bakelį taip pat reikėtų išvalyti po kiekvieno naudojimo, kad jame nesidaugintų bakterijos ir neatsirastų nemalonaus kvapo. Jei išskalavus prietaisą jis vis tiek yra nešvarus, kiekvieną dalį galite išvalyti atskirai.
A paveikslėlio schemoje parodyta, kaip išvalyti kiekvieną dalį.

Pastaba: Drėgnojo valymo šepečių negalima plauti skalbyklėje.

Kruopštesnis švaraus vandens bakelio valymas
Norėdami kruopščiai išplauti, galite ištraukti prie nešvaraus vandens bakelio dangtelio pritvirtintą plūdę. Tada galėsite gerai išplauti sietelio dugną ir plūdę (žr. b pav.).
Patarimas. Be to, nešvaraus vandens bakelį galite plauti ir indaplovėje.

Kruopštesnis drėgnojo valymo šepečių valymas
Drėgnojo valymo šepečiai valomi po naudojimo skalaujant „AquaTrio“. Jei išskalavus šepečiai vis dar yra nešvarūs, galite juos išimti iš antgalio ir išplauti šiltu ar šaltu tekančiu vandeniu.

Valymo instrukcijos (žr. c pav.).
 1. Išimkite drėgnojo valymo šepečius iš drėgnojo valymo antgalio laikydami už šviesiai žalių rankenėlių.
 2. Išplaukite drėgnojo valymo šepečius juos išskalaudami po tekančiu vandeniu. Jei norite, galite naudoti skystą buitinį valiklį arba šiek tiek plovimo skysčio.
 3. Padėkite drėgnojo valymo šepečius ant švaraus drėgnojo valymo šepečių dangčio, kad išdžiūtų. Džiūti gali maždaug 24 val.Pastaba. Norėdami tinkamai išdžiovinti, padėkite vieną šepečio galą ant drėgnojo valymo šepečių dangtelio krašto.
 4. Įdėkite šepečius atgal. Įsitikinkite, kad į prietaisą dedami drėgnojo valymo šepečiai yra sausi. Jei jie šlapi, įjungus prietaisą gali būti įjungta aktyvioji apsaugos sistema, nes šlapi šepečiai yra per sunkūs.
Valymas su „AquaTrio“

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: FC7088/01 .

Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.