1
Produktų palaikymas

Gaukite būtent tokią pagalbą, kokios reikia
Ieškote konkretaus sprendimo savo gaminiui?

Kuri šepetėlio galvutė tinka mano „Philips Sonicare“ dantų šepetėliui?

Jei svarstote, kuri „Philips Sonicare“ šepetėlio galvutė tinka jūsų dantų šepetėlio rankenai, vadovaukitės toliau pateiktomis gairėmis.

Šepetėlio galvutės ir dantų šepetėlio rankenos vadovas

Yra dviejų tipų šepetėlio galvutės: uždedamos / užspaudžiamos bei pasukamos / užsukamos. Toliau rasite išsamios informacijos apie šių dviejų tipų šepetėlio galvučių skirtumus.
  • Uždedamos arba užspaudžiamos šepetėlio galvutės yra suderinamos su dauguma mūsų įkraunamų „Sonicare“ dantų šepetėlių rankenų. Jos tiks visoms „Philips Sonicare“ dantų šepetėlių rankenoms, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“ modelius.
  • Pasukamos arba užsukamos šepetėlio galvutės yra mūsų originalios ir standartinės šepetėlio galvutės, suderinamos su senais dantų šepetėlių modeliais. 
Mūsų patarimų apie „Sonicare“ šepetėlio galvutes puslapyje  galite pasirinkti savo dantų šepetėlio rankenai tinkamą šepetėlio galvutę.

IŠIMTIS. Dantų šepetėlis „Philips One“ suderinamas tik su šepetėlio galvutėmis „Philips One“.
„Philips Sonicare“ šepetėlio galvutės vadovas

Išmaniojo dantų šepetėlio galvutės

„Smart“ šepetėlių galvutes galite atpažinti pagal „Smart“ piktogramą, esančią šepetėlio galvutės apačioje, kaip parodyta toliau esančiame paveikslėlyje.
„Philips Sonicare Smart“ šepetėlio galvutėje esantis lustas nurodo „DiamondClean Smart“ šepetėliui, kurią šepetėlio galvutę naudojate. Tad jei, pvz., uždėsite dantenų priežiūrai skirtą šepetėlio galvutę, dantų šepetėlis parinks tai šepetėlio galvutei optimalų režimą ir intensyvumą.
„Philips Sonicare Smart Toothbrush“ galvutė
Užregistruokite savo gaminį
Užregistruokite savo gaminį

Sužinokite, kokia garantija taikoma jūsų gaminiui

Nepraraskite galimybės susigrąžinti pinigus, gauti dovanų ir specialių pasiūlymų

Gaukite lengvą prieigą prie gaminio palaikymo

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.