1
Produktai

Sonicare FlexCare Platinum Connected „Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

Asmeniniai mokymai, Išmanieji valymosi šepetėliu jutikliai, 3 režimų, 3 intensyvumų, 2 šepet. galvutės ir UV dezinf. priem. HX9192/02

Dažnai užduodami klausimai

Ar programa „Sonicare“ kaupia duomenis, kai valausi jos nenaudodamas?

Jei valydamiesi „Sonicare“ dantų šepetėliu pamiršite naudoti programą „Philips Sonicare“, dar ne viskas bus prarasta. Sužinokite, kokie duomenys kaupiami ir kaip juos atkurti.

Laikas ir dažnumas

Jei nenaudojate funkcijos „Guided Brushing“ (Nukreipiamasis valymasis), tačiau naudojate tik dantų šepetėlį atskirai nuo programos, galite sekti tik tai, kaip dažnai ir kiek ilgai kiekvieną kartą valėtės dantis. Tai ribos mokymą, nes gausite mažiau mokomųjų žinučių dėl to, kad programa gaus mažiau informacijos apie tai, kaip valotės dantis.

Reguliariai sinchronizuokite

Elektriniame dantų šepetėlyje galima laikyti ribotą informacijos kiekį, todėl turėsite sinchronizuoti / prijungti rankeną kas 28 valymus, kad būtumėte tikri, jog neprarasite duomenų apie dantų valymą. Tačiau vis tiek galėsite naudoti galvutės „Smart Brush“ veikimo stebėjimo funkciją, jei reguliariai sinchronizuosite dantų šepetėlį. Šepetėlio galvutės veikimo stebėjimo funkcija naudoja asmeninius duomenis tam, kad būtų galima nustatyti ir rekomenduoti šepetėlio galvutės keitimo laiką.

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: HX9192/02 .

Ne tai, ko ieškote?

Ar atsakėme į jūsų klausimą?

Jei ne, susisiekite su mumis.