1
Produktų palaikymas

Sonicare FlexCare Platinum Connected „Sonic“, elektrinis dantų šepetėlis su programa

Asmeniniai mokymai, Išmanieji valymosi šepetėliu jutikliai, 3 režimų, 3 intensyvumų, 2 šepet. galvutės ir UV dezinf. priem. HX9192/02

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu naudoti dantų šepetėlį „Philips Sonicare“ be programos „Sonicare“?

Galite naudoti dantų šepetėlį „Philips Sonicare“ be programos „Sonicare“, tačiau patariame ją naudoti kiek įmanoma dažniau, kad burnos sveikata būtų puiki. Prijungę dantų šepetėlį „Philips Sonicare“ prie programos, gausite asmenines rekomendacijas ir patarimus, kaip pagerinti dantų valymo įpročius, kad burna būtų sveika, o šypsena – švytinti. Sužinokite apie tai daugiau skaitydami toliau.

Tikralaikės dantų valymo rekomendacijos

Programoje „Philips Sonicare“ yra įdiegta valymo su rekomendacijomis funkcija, kuri padės pagerinti burnos sveikatą ir ją išlaikyti:

* stebėdama, kaip dažnai ir kiek ilgai valėte dantis kiekvieną kartą;
* paryškindama praleistas dantų vietas;
* pranešdama, kad atėjo laikas pakeisti dantų šepetėlio galvutę.

Pastaba: Šepetėliuose „Philips Sonicare Flexcare Connected“ ir „DiamondClean Smart“ išsaugomi duomenys apie maždaug 28 valymus. Nenorėdami prarasti duomenų apie dantų valymą, reguliariai prijunkite dantų šepetėlį prie programos „Sonicare“.

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: HX9192/02 , HX9924/17 , HX9954/57 , HX9924/47 , HX9924/27 , HX9903/03 , HX9903/13 , HX9924/07 . daugiau Mažiau

Ne tai, ko ieškote?

Ar atsakėme į jūsų klausimą?

Jei ne, susisiekite su mumis.