„Philips" pagalba

Ar galiu valyti „Philips“ oro valytuvo filtrą ir priešfiltrį?

Paskelbta 2023 m. gruodžio 18 d.
Jei „Philips“ oro valytuvas nepašalins kvapų taip, kaip tikėtasi, perskaitykite toliau pateiktą straipsnį apie galimas priežastis ir sprendimus.

„Philips“ oro valytuve yra autonominių filtrų

Priešfiltrį (nurodytas kaip C toliau pateiktame paveikslėlyje) galite valyti arba plauti.

Kitų filtrų (nurodytų kaip A ir B toliau pateiktame paveikslėlyje) plauti negalima: juos reikia pakeisti. Perskaitykite naudotojo vadovą, kad sužinotumėte apie savo modeliui būdingas keitimo indikacijas.

„Philips“ oro valytuve yra sluoksninis (-iai) filtras (-ai)

Priešfiltris yra sluoksninio filtro paviršius (nurodytas kaip D toliau pateiktame paveikslėlyje). Kai ekrane rodomas filtro valymo įspėjimas (1 pav.), nusiurbkite filtro paviršių dulkių siurbliu. Kai ekrane rodomas filtro pakeitimo įspėjimas (2 pav.), laikas pakeisti filtrą. Perskaitykite naudotojo vadovą, kad sužinotumėte apie savo modeliui būdingas keitimo indikacijas.  
Pastaba. Kai kuriuose „Philips“ oro valytuvuose nėra filtro valymo įspėjimo. Laikykitės savo modeliui skirto ir naudotojo vadove nurodyto valymo grafiko bei instrukcijų.
 

„Philips“ oro valytuve yra sluoksninis filtras ir priešfiltris (tik AC3680)

Toliau pateikta informacija taikoma tik modeliui AC3680.
Įjungus AC3680 modelio automatinę judriąją plaukų surinkimo sistemą, grandiklis veiks ir pašalins priešfiltriu surinktus naminių gyvūnėlių plaukus ar kailį. Be to, galite išvalyti priešfiltrį (nurodytą kaip A žemiau esančiame paveikslėlyje) ir sluoksninio filtro paviršių (nurodytą kaip B žemiau esančiame paveikslėlyje) dulkių siurbliu, kai manote, kad to reikia.
Pastaba. Kai kuriuose „Philips“ oro valytuvuose nėra filtro valymo įspėjimo. Laikykitės savo modeliui skirto ir naudotojo vadove nurodyto valymo grafiko bei instrukcijų.
 
AC3680 filtrai
Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.