„Philips" pagalba

Kaip prijungti „Sonicare 9900 Prestige“ rankeną prie programos „Sonicare“?

Paskelbta 2021-12-15
  1. Parsisiųskite programą „Sonicare“ į išmanųjį telefoną.
 
  1. Įsitikinkite, kad įjungtas išmaniojo telefono „Bluetooth“ ryšys ir paimkite dantų šepetėlį, kad jis būtų suaktyvintas (turėtumėte pamatyti, kaip pradeda šviesti jo lemputės).
 
  1. Įjunkite programą. Vykdykite nustatytą instrukciją, įskaitant siejimą su dantų šepetėliu. Įjunkite vietovės paslaugas, jei norite toliau automatiškai sinchronizuoti.
 
  1. Sukurkite paskyrą naudodamiesi programa. Jei būsite paraginti, atnaujinkite aparatinę programinę įrangą, kad galėtumėte naudoti visas naujausias funkcijas.
 
  1. Esate pasirengę savo pirmajam naudojimui prisijungus! Būtinai reguliariai sinchronizuokite dantų šepetėlį su programa, kad niekada nepraleistumėte naujausių nurodymų ir rekomendacijų.
Norint sinchronizuoti automatiškai (rekomenduojama): suteikti vietos nustatymo leidimą, kai vykdomas programos nustatymas. Tokiu būdu jūsų telefonas žinos, kada jis yra dantų šepetėlio veikimo ribose, ir bus galima lengvai atnaujinti dantų valymo duomenis.
- Norėdami sinchronizuoti neautomatiškai: susiekite ir prijunkite dantų šepetėlį prie programos kas porą savaičių. Tokiu būdu jūsų dantų valymo pažanga, patarimai ir rekomendacijos išliks aktualūs.

Pastaba. Įsitikinkite, kad telefono „Bluetooth“ ryšys yra įjungtas, kad būtų galima perkelti dantų valymo duomenis į programą. Norėdami sužinoti informacijos apie tai, kodėl renkami jūsų dantų valymo duomenys, peržiūrėkite „Sonicare“ privatumo pareiškimą nustatydami programą.

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: HX9992/11 , HX9992/12 .

Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.