1
Produktų palaikymas

Gaukite būtent tokią pagalbą, kokios reikia
Ieškote konkretaus sprendimo savo gaminiui?

Kaip prijungti „Sonicare 9900 Prestige“ rankeną prie programos „Sonicare“?

  1. Parsisiųskite programą „Sonicare“ į išmanųjį telefoną.
 
  1. Įsitikinkite, kad įjungtas išmaniojo telefono „Bluetooth“ ryšys ir paimkite dantų šepetėlį, kad jis būtų suaktyvintas (turėtumėte pamatyti, kaip pradeda šviesti jo lemputės).
 
  1. Įjunkite programą. Vykdykite nustatytą instrukciją, įskaitant siejimą su dantų šepetėliu. Įjunkite vietovės paslaugas, jei norite toliau automatiškai sinchronizuoti.
 
  1. Sukurkite paskyrą naudodamiesi programa. Jei būsite paraginti, atnaujinkite aparatinę programinę įrangą, kad galėtumėte naudoti visas naujausias funkcijas.
 
  1. Esate pasirengę savo pirmajam naudojimui prisijungus! Būtinai reguliariai sinchronizuokite dantų šepetėlį su programa, kad niekada nepraleistumėte naujausių nurodymų ir rekomendacijų.
Norint sinchronizuoti automatiškai (rekomenduojama): suteikti vietos nustatymo leidimą, kai vykdomas programos nustatymas. Tokiu būdu jūsų telefonas žinos, kada jis yra dantų šepetėlio veikimo ribose, ir bus galima lengvai atnaujinti dantų valymo duomenis.
- Norėdami sinchronizuoti neautomatiškai: susiekite ir prijunkite dantų šepetėlį prie programos kas porą savaičių. Tokiu būdu jūsų dantų valymo pažanga, patarimai ir rekomendacijos išliks aktualūs.

Pastaba. Įsitikinkite, kad telefono „Bluetooth“ ryšys yra įjungtas, kad būtų galima perkelti dantų valymo duomenis į programą. Norėdami sužinoti informacijos apie tai, kodėl renkami jūsų dantų valymo duomenys, peržiūrėkite „Sonicare“ privatumo pareiškimą nustatydami programą.

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: HX9992/11 , HX9992/12 .

Dažnai užduodami klausimai

Užregistruokite savo gaminį
Užregistruokite savo gaminį

Sužinokite, kokia garantija taikoma jūsų gaminiui

Nepraraskite galimybės susigrąžinti pinigus, gauti dovanų ir specialių pasiūlymų

Gaukite lengvą prieigą prie gaminio palaikymo

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.