„Philips" pagalba

Kaip prijungti įrenginius prie „Philips AVENT Baby Monitor+“ programėlės?

Paskelbta 18 July 2024
Jei norite sužinoti, kurie įrenginiai yra suderinami su „Philips AVENT Baby Monitor+“ programėlė, perskaitykite šias gaires, kad padėtumėte jums prisijungti.
 

Kokie įrenginiai suderinami su „Philips AVENT Baby Monitor+“ programėle?

Programėlė „Philips Avent Baby Monitor+“ yra suderinama su „Apple iPhone“, kuriuose veikia „iOS11“ arba naujesnė versija, ir „Android“ telefonais, kuriuose veikia „Android 5“ arba naujesnė versija.

Prietaiso prijungimas prie programėlės „Baby Monitor+“
Nustačius prietaisą veikti su programėle „Baby Monitor+“, programėlė paprašys prisijungti prie WIFI tinklo. Jei jūsų WIFI slaptažodyje yra tarpas, programėlė parodys įspėjamąjį pranešimą. 

Šiuo pranešimu primenama, kad WIFI slaptažodyje naudojote tarpą. Jei jis teisingas, spustelėkite mygtuką „Toliau“ tęskite prietaiso prijungimą. 
 
WIFI slaptažodis su tarpu

Ar „Philips AVENT Baby Monitor +“ programėlė gali veikti keliuose įrenginiuose?

Prie programėlės galite prijungti kelis kūdikių stebėjimo prietaisus, tačiau vienu metu galite stebėti tik vieno kūdikių stebėjimo prietaiso vaizdą. Gausite pranešimus iš kitų prijungtų kūdikių stebėjimo prietaisų. Jei gausite pranešimą ir jį paliesite, programėlė iškart įjungs kūdikių stebėjimo prietaisą. Taip pat sąraše galite pasirinkti kūdikių stebėjimo prietaisą, kurį norite matyti.
 

Ar reikia papildomai mokėti norint naudotis „Philips AVENT Baby Monitor+“ programėle?

„Philips AVENT Baby Monitor+“ galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“.
 

Ar galiu naudoti nuo prijungimo stotelės atjungtą kūdikių stebėjimo įrenginį su nešiojamuoju maitinimo šaltiniu?

Taip, „Philips Avent Connected“ kūdikių stebėjimo prietaisas veikia su dauguma nešiojamųjų maitinimo šaltinių, kuriuos galima įsigyti įvairiose rinkose. Norint valdyti kūdikių stebėjimo įrenginį, reikia bent 5 V / 1 A (5 W) maitinimo šaltonio galios, tačiau skirtingų nešiojamųjų maitinimo šaltinių galia gali skirtis. Jei kūdikių stebėjimo įrenginio negalima įjungti, nustokite naudoti nešiojamąjį maitinimo šaltinį ir, jei reikia, tiesiogiai susisiekite su gamintoju dėl techninės pagalbos ir klientų aptarnavimo.
 

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: SCD923/26 .

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.