„Philips" pagalba

Kaip prisijungti prie „Philips AVENT“ kūdikių stebėjimo prietaiso?

Paskelbta 31 August 2022
Jei norite sužinoti, kaip prisijungti prie „Philips Avent“ kūdikių stebėjimo prietaiso, perskaitykite toliau pateiktas gaires.

Su kokio (-ių) tipo (-ių) „Wi-Fi“ maršrutizatoriumi (-iais) suderinamas „Philips AVENT“ prijungtas kūdikių stebėjimo prietaisas?

„Philips AVENT“ prijungtas kūdikio stebėjimo prietaisas suderinamas su bet kokiu 2,4 GHz „Wi-Fi“ maršrutizatoriumi ir tai yra vienintelis dažnių spektras, su kuriuo šiuo metu produktas gali būti suderinamas.
 

Ar „Philips AVENT“ prijungtas kūdikių stebėjimo prietaisas veikia be Wi-Fi?

Taip, „Philips AVENT“ prijungtas kūdikių stebėjimo prietaisas turi specialų 4,3 colių spalvotą ekraną, kuris leidžia tėvams stebėti savo vaiką namuose neprijungus jo prie Wi-Fi interneto.
 

Koks yra „Philips AVENT“ prijungto kūdikių stebėjimo siųstuvo privatumo režimas?

Naudojant privatumo režimą, galima laikinai išjungti tiesioginę kameros transliaciją į programėlę. Jūs vis tiek galite stebėti kūdikį naudodami tėvų įrenginį ir pasirinktą režimą. Norėdami įjungti privatumo režimą, paspauskite režimo ir jautrumo klavišą, pasirinkite privatumo režimą ir įjunkite jį. 
 

Ar man reikia dar kartą sujungti kūdikio įrenginį ir programėlę, jei noriu prijungti kūdikių stebėjimo siųstuvą su kitu mobiliuoju įrenginiu?

Monitoriuje leidžiama naudoti tik vieną administratoriaus paskyrą, todėl susiejimą reikia atlikti tik vieną kartą administratoriaus paskyrai. Tačiau kūdikių stebėjimo prietaisą galima prijungti prie kito mobiliojo telefono. Jei norite tą pačią prieigą suteikti kitam asmeniui, naudokite tą pačią administratoriaus paskyrą, kad prisijungtumėte prie programėlės. Nustatant programėlę kitame prietaise su kita prisijungimo paskyra, automatiškai atjungiamas anksčiau prijungtas naudotojas. Jei nenorite, kad kitas asmuo turėtų visišką prieigos teisę, prašome pakviesti juos prisijungti kaip svečią. Svečiui suteikiamos tam tikros teisės / apribojimai. Naudojantis svečio paskyra negalima pasiekti tiesioginių pranešimų ekrane, keisti paskyros ir įrašyti balso.

Kiek žmonių vienu metu gali žiūrėti tiesioginę vaizdo transliaciją iš „Philips AVENT“ prijungto kūdikių stebėjimo prietaiso?

Vienu metu prie kūdikių stebėjimo prietaiso gali prisijungti iki 3 stebėtojų per programėlę ir 1 iš tėvų įrenginio. Galite pasidalinti kūdikių stebėjimo prietaiso vaizdu su kitais žmonėmis, išsiųsdami jiems kvietimą.
 

Aš praradau savo išmanųjį telefoną. Kaip neleisti nepažįstamiems asmenims prisijungti prie „Philips AVENT“ kūdikių stebėjimo prietaiso?

Prisijunkite prie programėlės iš kito išmaniojo prietaiso ir ištrinkite paskyrą. Jei esate vienintelis administratorius, visi programėlės svečiai naudotojai bus atjungti nuo kūdikių stebėjimo prietaiso. Taip pat galite iš naujo nustatyti kūdikių stebėjimo prietaisą, kad nutrauktumėte visus ryšius su prarastu prietaisu. Norėdami nustatyti iš naujo, ilgai (10 sek.) spauskite kūdikio įrenginio įjungimo / išjungimo mygtuką.
 

Ar „Philips AVENT“ prijungtas kūdikių stebėjimo prietaisas veikia esant silpnam apšvietimui?

Taip, „Philips AVENT“ prijungtas kūdikių stebėjimo prietaisas automatiškai įsijungs į aukštos kokybės naktinio matymo režimą, leidžiantį matyti kūdikį tamsoje.
 

Šiame puslapyje pateikta informacija taikoma šiems modeliams: SCD923/26 .

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.