„Philips" pagalba

Ar galiu išjungti „Philips“ oro valytuvo ir oro drėkintuvo „Wi-Fi“ funkciją?

Paskelbta 2022 m. spalio 27 d.
„Wi-Fi“ yra pagrindinė „Philips“ oro valytuvo ir oro drėkintuvo funkcija, todėl jos negalima išjungti rankiniu būdu. Daugiau informacijos rasite straipsnyje.
 

„Wi-Fi“ ryšys išsijungia automatiškai

„Wi-Fi“ funkcija bus automatiškai išjungta, jei „Philips“ oro valytuvas ir oro drėkintuvas nebus prijungti per 15 min. nuo prietaiso įjungimo, pirmą kartą prijungus laidą. Šis procesas bus kartojamas kiekvieną kartą, kai atjungsite prietaisą nuo sieninio lizdo ir prie jo prijungsite arba kai maitinimas bus atkurtas po maitinimo tiekimo sutrikimo.

AMF765, AMF87x, AMF865, AC3737 modeliuose, kai pirmojo naudojimo metu „Wi-Fi“ funkcija automatiškai išjungiama, ji nebus vėl įjungta iš naujo prijungus prietaisą prie sieninio lizdo ar atkūrus maitinimą po maitinimo tiekimo sutrikimo. Jei norite susieti prietaisą su programėle, rankiniu būdu įjunkite „Wi-Fi“ funkciją pagal instrukcijas, pateiktas jūsų modeliui skirtame naudotojo vadove.

Pastaba. Rekomenduojame susieti „Philips“ oro valytuvą ir oro drėkintuvą su programėle, kad galėtumėte geriau naudoti interaktyvias funkcijas ir įvairias kitas funkcijas.Jei anksčiau pateikti sprendimai nepadėjo išspręsti problemos, kreipkitės į mus dėl tolesnės pagalbos.
Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.