Saeco

Kava, kokia ir turėtų būti iš tikro.

Įsigykite artimiausoje mūsų partnerių parduotuvėje:

Patentuotas keraminis malūnėlis – kavos pupelių skonio pilnatvė

Patentuotas keraminis malūnėlis – kavos pupelių skonio pilnatvė.


Ypatingai atsparūs, patentuoti keraminiai „Saeco“ malūnėliai atskleidžia tikrą namuose sumaltų kavos pupelių skonį ir aromatą. Kadangi malūnėlį galima reguliuoti, galite smulkiai sumalti pupeles ir paruošti intensyvaus skonio espresso arba pasirinkti rupesnį malimą, jei pageidaujate švelnesnio skonio kavos.
AquaClean Išskirtinis filtras.

Išskirtinis filtras. Rūpinkitės kavos aparatu


Paruoškite iki 5000 puodelių* kavos nesirūpindami nuosėdų valymu dėl "AquaClean" filtro, kuriame vanduo valomas pasitelkiant 3 ypatingas technologiškai pažangias funkcijas. Filtras su mikroskopinėmis ertmėmis apsaugo nuo vandenyje pasitaikančių priemaišų, o jonų cirkuliacijos technologija pašalina iš vandens kalkes prieš jam patenkant į kavos aparatą. Dėl patentuotos vandens pumpavimo technologijos vanduo ilgiau lieka "AquaClean" filtre prieš jį išleidžiant į visiškai automatinį kavos aparatą. Taip užtikrinamas nepriekaištingas vandens išvalymas ir geresnis kavos skonis be papildomų pastangų. Pakanka filtrą pakeisti kas 3 mėnesius.

 

*Kai puodeliai 0,1 l talpos, o "AquaClean" filtras keičiamas 8 kartus, kaip nurodyta kavos aparato naudojimo instrukcijoje. 

Pirmojo pasaulyje visiškai automatinio kavos aparato namams išradėjas.


1985 m. bendrovėje „Saeco“ buvo išrastas pirmasis pasaulyje visiškai automatinis kavos aparatas namams. Būtent todėl šiandien galite mėgautis tikra itališka kava, pagaminta namuose. Automatinių „Saeco“ kavos aparatų pagrindas – patentuotas, išimamas virimo blokas, kurį labai paprasta valyti.

Saeco

„SAECO“ PREKĖS ŽENKLO ISTORIJA