1
„Philips“ sveikų gėrimų programa

Receptai ir sveikos gyvensenos patarimai

Atsisiųskite dabar ir pasinaudokite čia pateikiamais sveikos gyvensenos patarimais ir įvairiais sulčių ir tyrelių receptais

sveikų gėrimų programa

„Philips“ – pasaulinė lyderė sveikatos priežiūros ir asmeninės gerovės srityje, pristato „Healthy Drinks“ programą, kuria siekiama gerinti žmonių gyvenimo kokybę sutelkiant dėmesį į pažangias naujoves.


Naudodamiesi mūsų maišytuvais, sulčiaspaudėmis ir šia programa įgysite sveikos gyvensenos įgūdžių. Mes tikime, kad taip galime padėti jums suvartoti daugiau vitaminų ir kitų maistinių medžiagų, kurių gausu iš šviežių vaisių ir daržovių gaminamuose sultyse ir tyrelėse.

Sveiki gėrimai

Sveikos sultys ir tyrelės


Pasigaminkite šviežių, sveikų ir lengvai paruošiamų sulčių ir tyrelių. Čia rasite informacijos apie mėgstamų sveikų gėrimų energinę vertę, jų naudą sveikatai, atskirų receptų ir programų savaitei, sukurtų atsižvelgiant į sau išsikeltus tikslus. Dabar viską rasite vienoje vietoje.
Sulčiaspaudės iššūkis

Priimkite iššūkį


Mūsų sveikų gėrimų iššūkiai yra sukurti siekiant jums padėti pasiekti savo asmeninius sveikatos tikslus. Galite pasirinkti specialią receptų programą atsižvelgdami į savo sveikatos pagerinimo poreikius (pvz., organizmo valymas ar gero miego programa). Galite pakviesti draugus arba šeimos narius prisijungti prie „Philips Healthy Drinks“ programos ir priimti šį iššūkį kartu su jumis.
Sulčiaspaudės iššūkis

Stebėkite su „Apple Health“

 

Stebėkite per dieną suvartojamas kalorijas naudodami „Apple Health“. Čia pateikiama informacija apie tai, kaip stebėti savo kasdienį racioną ir pasiruošti sulčių, kurias vartodami galėsite pasiekti norimą tikslą.

Sveiki gėrimai

Pirkite išmaniai

 

Išmanusis pirkinių sąrašas padės susiplanuoti sulčių ir tyrelių gėrimo tvarkaraštį. Pasirinkę sultis galite lengvai susikurti savo pirkinių sąrašą, pridėti jame visus reikiamus produktus ir taip pradėti savaitės sulčių gėrimo planavimą.

Sveiki gėrimai

Atsisiųskite ir pasinaudokite čia pateikiamais įvairiais sulčių, tyrelių receptais ir sveikos gyvensenos patarimais

 

Čia rasite informacijos apie mėgstamų sveikų gėrimų energinę vertę ir jų naudą sveikatai.

 

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.