1
Produktai

Halogeninėmis lemputėmis kurkite tinkamą atmosferą

Halogeninis apšvietimas padeda tausoti aplinką ir išsiskiria ryškumu. Juo galima sukurti ryškių kontrastų ir erdves apšviesti skaidria ir ryškia šviesa. „Philips” halogeninės lemputės būna įvairių formų bei dydžių ir jos tinka įvairiems šviestuvams ir paskirtims.

 

Mūsų „Halogen Classic” halogeninės lemputės yra tradicinių kaitinamųjų lempučių formos, tačiau už jas yra ryškesnės ir ilgaamžiškesnės. Todėl kaitinamąsias lemputes lengviausia pakeisti būtent „Halogen Classic” lemputėmis.

 

Atraskite visas „Philips” halogenines lemputes

Istorija
 

1955 m. „Philips” inžinieriai sukūrė lemputę, kurioje buvo panaudotas halogenas – bromas. Tuo metu ši lemputė buvo efektyvesnė nei pagaminta su jodu, tapo standartu. Po beveik 60 metų „Philips” patobulino halogeninių lempučių technologijas ir jas pritaikė šiuo metu gaminamose puikiose lemputėse.


Atraskite visas „Philips” halogenines lemputes

 


Kaip veikia mūsų halogeninės lemputės
 

Halogeninės lemputės būna dviejų rūšių: kvarco halogeninės ir volframinės halogeninės lemputės. Tai yra patobulinta įprasta kaitinamoji lempa. Halogeninių lempučių volframo siūlelis panašus į tą, kuris naudojamas standartinėse kaitinamosiose lemputėse, tačiau tokios pačios galios lemputė yra daug mažesnė ir yra pripildyta halogenų dujų. Stiklinė kolba gaminama iš lydyto kvarco, kvarcinio stiklo arba aliumosilikato. Halogeninės lemputės kolba stipresnė standartinės, kad atlaikytų didelį slėgį. Temperatūra greitai didėja. Halogenai virsta dujomis palyginti žemoje temperatūroje. Halogenas yra vienvalentis elementas, iš kurio susidaro neigiami jonai. Halogenų grupę sudaro penki elementai: fluoras, chloras, bromas, jodas ir astatas. Halogeninės lemputės yra kompaktiškos ir skleidžia didelį šviesos srautą.

 

   

Mėgaukitės ryškesniu halogeniniu apšvietimu
 

Ar ieškote apšvietimo, kuris iš karto įsižiebtų? Ar norėtumėte šviesos intensyvumą priderinti prie savo poreikių?

Tuomet rinkitės halogenines lemputes:
 

• aukščiausios kokybės šviesa ir tobulas spalvų perteikimas (Ra=100);

• visiškai reguliuojamas šviesos ryškumas (nuo 0 iki 100 %);

• įsižiebia iš karto, nereikia laukti, kol įkais;

• ilgesnė veikimo trukmė, todėl sumažėja keitimo sąnaudos;

• kompaktiškos, lengvai montuojamos;

• palyginti su tradicinėmis kaitinamosiomis lemputėmis, ilgesnė eksploatavimo trukmė.

Galima rinktis iš įvairiausių formų ir dydžių, todėl neabejotinai rasite lemputę, kuri puikiai atitiks Jūsų poreikius.


Atraskite visą „Philips” halogeninių lempučių asortimentą

Populiarūs gaminiai

Apžvelkite mūsų populiarius gaminius ir išsirinkite tinkamiausią lemputę


DUK

 

Norite daugiau sužinoti apie „Philips” halogenines lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.

 

 

1. Kas yra halogeninė lemputė?

 

Halogeninė lempa yra tam tikro tipo kaitinamoji lemputė. Joje, kaip ir įprastose kaitinamosiose lemputėse, kurių savo namuose turite, įtaisytas volframo siūlas, tačiau pati lemputė pripildyta halogenų (paprastai bromo arba jodo) dujų. Halogeninis šviesos šaltinis skleidžia skaidrią, baltą šviesą ir pasižymi puikiomis spalvos perteikimo savybėmis, dėl to tokios lemputės daug kur puikiai tinka.

 

 

2. Kokie yra halogeninių lempučių privalumai?

Halogeninės lemputės turi daug privalumų:

 

- aukščiausios kokybės šviesa ir tobulas spalvų perteikimas (Ra=100);
- visiškai reguliuojamos;

-halogeninis apšvietimas nekenkia aplinkai ir skleidžia itin ryškią šviesą;
-„Philips” halogeninės lemputės gaminamos įvairiausių formų ir dydžių bei tinka daugeliui šviestuvų ir įvairiai paskirčiai;
-ilgiau veikia nei tradicinės kaitinamosios lemputės;
-nereikia laukti, kol visiškai įsižiebs –„Philips” halogeninės lemputės iškart skleidžia visą šviesos srautą.

 

 

3. Ar visos halogeninės lemputės yra reguliuojamos?

 

 

Halogeninės lemputės pagamintos taip, kad šviesdamos pasiektų labai aukštą temperatūrą – šitaip užtikrinamas jų optimalus veikimas. Jų intensyvumą galima reguliuoti, jei įtampa išlieka didesnė nei 60 % vardinės įtampos. Prieš lemputes išjungiant, rekomenduojama vienai minutei nustatyti didžiausią ryškumą.


4. Kodėl halogeninių lempučių veikimo trukmė ilgesnė nei kaitinamųjų?

 

 

Halogeninės lemputės veikia nuo dviejų iki penkių kartų ilgiau nei tradicinės kaitinamosios lemputės. Taip yra dėl halogeninėse lemputėse vykstančio atsinaujinimo proceso. Išgaravusios volframo dalelės dėl halogenų dujų vėl nusėda ant siūlo, o ne ant lemputės sienelės. Dėl to siūlas ilgiau nelūžta ir prailgėja lemputės veikimo trukmė.

 

 

5. Kaip užtikrinamas halogeninių lempučių pastovus šviesos srautas?

 

 

Halogeninės lemputės gali per visą eksploatavimo laiką išlaikyti pastovų šviesos srautą dėl to, kad atsipalaidavusios volframo dalelės vėl nusėda ant siūlo, o ne prilimpa prie lemputės sienelės. Dėl to lemputės žymiai mažiau patamsėja ir nesumažėja jų šviesos srautas.

 


Ką reikia žinoti

 

Renkatės halogenines lemputes? Paaiškinsime, kodėl

 

 

 

Jos skleidžia natūralią, ryškią, spindinčią bei šiltą šviesą ir yra visiškai reguliuojamos.

Dėl didelės jų įvairovės, visada galėsite rasti Jūsų poreikiams ir turimiems šviestuvams tinkamiausią lemputę.

Nuo tradicinės formos lempučių iki reflektorinių lempų ir specialių šviestuvų: halogeninės lemputės suteikia daugiausia apšvietimo galimybių ir yra iki 30 % efektyvesnės už tradicines kaitinamąsias lempas.
 

 

Trumpai:

Jei ieškote greičiausio ir lengviausio būdo bet kur namuose pakeisti klasikines lemputes, tačiau norite ir toliau

mėgautis tokios pačios kokybės ryškia, žėrinčia ir šilta šviesa, halogeninės lemputės yra idealus pasirinkimas.

 

Halogeninių lempučių asortimentas

Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
LED lemputės

LED lemputės

 

LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

Šviesos efektas

Šviesos efektas

 

Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

Taupiosios elektros lemputės

Taupiosios elektros lemputės

 

Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

 

Halogeninės lemputės

Halogeninės lemputės 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.