Klientams
Produktai

  DUK

    Norite daugiau sužinoti apie LED lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.    

1. Kaip galiu pasiekti stabilų šviesos srautą?

 

Daugelyje naujųjų šviesos reguliatorių būna rankinio reguliavimo sraigtas, skirtas tinkamam apkrovos lygiui nustatyti. Jei jis nėra tinkamoje padėtyje, gali atsirasti nepageidaujamų reiškinių, tokių kaip zvimbimas ir mirgėjimas. Sraigtą sureguliuokite taip, kad šviesos srautas būtų stabilus. Jei reikia papildomos pagalbos, prašome kreiptis į „Philips” klientų aptarnavimo skyrių.
 

2. Kokio tipo šviesos reguliatorių galiu naudoti su LED lempute ar taškiniu šviestuvu?

 

„Philips” siūlo reguliuojamų lempučių bei taškinių šviestuvų ir yra išbandžiusi reprezentatyvų skaičių Europoje parduodamų šviesos reguliatorių, kad patikrintų jų suderinamumą.

„Philips” rekomenduojami šviesos reguliatoriai nurodyti šviesos reguliatorių suderinamumo su lemputėmis ir taškiniais šviestuvais sąraše.

 

Peržiūrėti šviesos reguliatorių suderinamumo su „Philips” LED lemputėmis ir taškiniais šviestuvais sąrašą (PDF)

 

3. Pastebėjau, kad tam tikru paros metu pasikeičia šviesos intensyvumo lygis.  Ar tai gali pakenkti lemputei?

 

Energijos tiekimo bendrovės nustatytu paros metu siunčia impulsus, kad įsijungtų dienos ar nakties režimas. Be to, trukdžių elektros tinkle gali atsirasti įjungiant dulkių siurblius. Tačiau elektros lemputei tai nekenkia.

 

Kaip galiu nuo trukdžių apsisaugoti garso sistemą?

Gali būti, kad trukdžių atsirado dėl to, kad maitinimo laidai nutiesti kartu su garsiakalbių laidais. To galima išvengti tarp šviestuvo maitinimo laidų ir garso aparatūros laidų paliekant didesnį tarpą.
 

4. Ar prie to paties šviesos reguliatoriaus galiu kartu prijungti LED lemputes ir kitus indukcinius šviesos šaltinius?

 

Ne, dėl to atsiras nepageidaujamų reiškinių, pvz., mirgėjimas.
 

5. Kokio tipo šviesos reguliatorių galiu naudoti su LED šviestuvu?
gold-dimmer
Jei ant pakuotės pavaizduota aukso spalvos šviesos reguliatoriaus piktograma, šviestuvą galima naudoti su bet kokiais Europoje parduodamais faziniais šviesos reguliatoriais. Šviesos intensyvumą galima sumažinti net iki 0–2 % didžiausio pradinio šviesos srauto.

Jei ant pakuotės pavaizduota sidabro spalvos šviesos reguliatoriaus piktograma, šviestuvą galima naudoti su tam tikro tipo („trailing edge”) šviesos reguliatoriais.

„Philips” išbandė reprezentatyvų skaičių Europoje parduodamų šviesos reguliatorių, kad patikrintų, ar jie suderinami su „Philips” šviestuvais. Švietimo reguliatoriai išvardyti švietimo reguliatorių suderinamumo sąraše ir surikiuoti pagal jų technines savybes.

 

Peržiūrėti šviesos reguliatorių suderinamumo su
„Philips” LED šviestuvais sąrašą (PDF)

 

Optimalus visų šių šviesos reguliatorių veikimas garantuojamas, jei prie jų prijungiami ne daugiau kaip trys „Philips” LED šviestuvai su sidabro spalvos reguliatoriaus piktograma arba ne daugiau kaip 6 „Philips” LED šviestuvai su aukso spalvos reguliatoriaus piktograma.
 

Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
LED lemputės

LED lemputės

 

LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

Šviesos efektas

Šviesos efektas

 

Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

Taupiosios elektros lemputės

Taupiosios elektros lemputės

 

Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

 

Halogeninės lemputės

Halogeninės lemputės 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.