Vonios kambario apšvietimas

Pažiūrėkite, ką gali šviesa vonioje

Vonios apšvietimas

 

Vonios apšvietimas visada turi būti pasiruošęs priimti iššūkius – ryte jis turi būti pakankamai ryškus, kad galėtumėte skustis, pasidaryti makiažą ar įsidėti kontaktinius lęšius. Tačiau vonios apšvietimas turi būti ir atpalaiduojantis, kai norite pasilepinti vonioje po darbo dienos.

 

Saugūs vonios šviestuvai, puikiai tinkantys drėgnai aplinkai

 

Mūsų elegantiški vonios šviestuvai yra gerai užsandarinti ir tinkami drėgnai aplinkai. Vonios kambarys yra padalytas į tris drėgmės zonas, todėl visi mūsų šviestuvai priskiriami IP23, IP44 arba IP65 kategorijai. Mes atidžiai parenkame medžiagas ir užtikriname reikiamas charakteristikas, nes mums svarbi jūsų sauga ir gerovė.

 

Vonia IP

Aukštos kokybės taupusis apšvietimas

 

„Philips” siūlo vonios apšvietimo gaminių, kuriuose pritaikytos naujausios energijos taupymo technologijos, nuo fluorescencinių taupiųjų lempučių iki didelės galios LED lempų.

Vonios apšvietimo patarimai


  • Veidrodį geriausia apšviesti iš viršaus ir iš šonų. Veidrodžio šviestuvų šviesa ant veido turi kristi nesudarydama šešėlių.
  • Skutantis arba darant makiažą, bendrąjį apšvietimą geriausia derinti su kryptiniu apšvietimu.
  • Kai norite sukurti jaukią atmosferą, sienos šviestuvas suteiks puikų akcentą ir erdvės įspūdį.
  • Dušas – tai papildoma zona, kurioje reikalingas kryptinis apšvietimas. Įrenkite vieną arba du IP65 kategorijos įmontuojamuosius taškinius šviestuvus virš dušo ir prie vonios.
  • Jei įrengsite šviesos reguliatorius, galėsite visiškai valdyti šviesos intensyvumą ir jį nustatyti tokį, koks tuo metu reikalingas.

Populiarus vonios apšvietimas