Lauko apšvietimas

Pažiūrėkite, ką gali lauko apšvietimas

Vaizdo įrašas – sodas atgyja naktį

Sodas atgyja naktį

The Voemel family has a great garden but lacked the lighting to also enjoy it at night. See how we brought it to life.

Sodas atgyja naktį

Berlynas

Sodas atgyja naktį

Lauko apšvietimas

Pirmieji pavasarinės saulės spinduliai daugelį iš mūsų vilioja vėl grįžti į sodą. Be abejo, taip yra dėl to, kad dienos ilgėja ir šiltus vakarus norisi praleisti lauke. Geras lauko apšvietimas, kuris taip pat naudoja mažai elektros energijos, sodą paverčią puikia viena susitikimams ir pasilinksminimams.

 

'„Ecomoods Outdoor”' kolekcijos kokybės ir dizaino lygis toks aukštas, kad vargu ar šiuos šviestuvus tinka vadinti lauko šviestuvais. Mūsų lauko šviestuvai pasižymi ne tik su energijos taupymu susijusiais patraukliais privalumais, tačiau taip pat yra pagaminti iš aukštos kokybės ilgaamžių medžiagų. Taip pat nereikia pamiršti jų šiuolaikinės išvaizdos.

 

Nepamirštami vasaros vakarai su stilingu lauko apšvietimu

 

Barbekiu, vakarėliai sode, piknikai iki vėlyvos nakties – dėl „Ecomoods” lauko apšvietimo sodas tampa geriausia vieta šiltus vasaros vakarus praleisti su šeima ir draugais. Šiltai balta šviestuvo šviesa leidžia iki vėlyvo vakaro būti vidiniame kiemelyje ir mėgautis sodu. Be abejo, visa tai – aplinkai nekenksmingu būdu.

 

Be gražaus ir stilingo dizaino bei patvarios ir vandeniui atsparios konstrukcijos, „Ecomoods” sodo šviestuvai taip pat neištuštins Jūsų piniginės. Taupusis apšvietimas gali padėti sutaupyti iki 80 % elektros energijos, palyginti su tradicinių tipų apšvietimu. Lauko šviestuvų asortimentas didelis, todėl visada galima ką nors išsirinkti bet kokiam sodui.

Šviestuvas šalia užpakalinių durų ar lubų lempa virš vidinio kiemo visada praverčia. Tereikia kelių žvakių ir vidinis kiemas paruoštas ilgiems ir maloniems vasaros vakarams. Ar sutemus taip pat norėtumėte mėgautis ir likusia sodo dalimi? Galite sodo takelį ar patį sodą apšviesti gražiais, paslėptais taškiniais šviestuvais arba cokoliais. Taip pat nuostabiai atrodys prožektoriais apšviestas tvenkinys ir gėlynas.

 

Norite pasisemti įkvėpimo, kaip suplanuoti lauko ir sodo apšvietimą? Pasiskaitykite mūsų sodo apšvietimo praktiškus patarimus.

 

 

Lauko apšvietimas

Populiarūs gaminiai