1

Idealus pasirinkimas: atraskite geriausią puodelį su dangteliu, kad padėtume savo kūdikiui jo raidos etape


Pradėjusių vaikščiot kūdikių puodeliai

Mokantis naujų įgūdžių gali būti naudinga išskirstyti procesą etapais. Būtent tai padarėme, norėdami padėti jūsų mažyliui pereiti nuo buteliuko prie puodelio su dangteliu. Pasinaudokite šiuo vadovu ir išsiaiškinkite keturis etapus, kurie bus būdingi kūdikiui pereinant nuo buteliuko prie puodelio su dangteliu, bei sužinokite, kuris puodelis šiuo metu būtų tinkamiausias jūsų kūdikiui.

Platesnis požiūris

Dažniausiai kūdikiai užtrunka maždaug 15 mėnesių, kol visiškai pereina nuo buteliuko prie puodelio, pradėdami maždaug 4 mėnesių. Kiekvieną mūsų puodelį su dangteliu pažymėjome etikete su nurodytu amžiumi, tačiau atminkite, tai tik orientacinė nuoroda! Kiekvienas kūdikis mokosi savo tempu.

 

Pralaužk ledus, kūdiki
Tam, kad išmoktų gerti kaip suaugęs, mažyliui reikės išmokti sudėtingesnių burna atliekamų motorinių įgūdžių ir rankų bei akių koordinacijos.

 

Štai kaip jiems padedame. Kaskart po žingsnelį:

 

1 žingsnis: mokymasis gerti naudojant rankenėles

Pagreitinkite mokymąsi padėdami mažyliui išmokti laikyti puodelį su dangteliu. Palengvinkite perėjimą maitindami kūdikį su mūsų mokomuoju puodeliu, kai kūdikis laiko minkštas, lengvai suimamas rankenėles ir geria iš įprasto čiulptuko.

Geriausias puodelis su dangteliu: mokomasis puodelis

Puikiai tinka: 4 mėnesių ir vyresniems, kurie sėdi tiesiai padedami

 

2 žingsnis: mokymasis gerti iš snapelio

Kai kūdikis pradeda valgyti kietą maistą, padėkite jam išmokti naujų įgūdžių – gerti iš snapelio. Geriant iš snapelio ir norint siurbti skystį reikia šiek tiek daugiau pastangų, nei geriant iš čiulptuko. Be to, taip padedama kūdikiui pereiti nuo žindomojo judesio prie geriamojo siurbiant judesio, kuris paprastai atsiranda apie 6 mėnesį. Siekdami padėti atsigerti šiuos pirmuosius gurkšnius, sukūrėme minkštą, lankstų ir dantenoms švelnų snapelį. Kai mažylis pradeda labiau naudotis dantimis, galite pakeisti į kietą, įkandimams atsparų snapelį.

Geriausias puodelis su dangteliu: puodelis su snapeliu

Puikiai tinka: 6 mėnesių ir vyresniems, galintiems sėdėti aukštoje vaikiškoje kėdutėje

 

3 žingsnis: mokymasis gerti per šiaudelį

Kitas žingsnis – mokymasis gerti per šiaudelį. Tai natūralus etapas, nes mažylis jau puikiai geria iš snapelio. Gerdamas per šiaudelį mažylis įgyja dar sudėtingesnių burna atliekamų motorinių įgūdžių. Šis įgūdis išlieka visą gyvenimą.

Geriausias puodelis su dangteliu: puodelis su šiaudeliu

Puikiai tinka: 9 mėnesių ir vyresniems, ropojantiems

 

4 žingsnis: mokymasis gerti pro kraštelį

Galiausiai laikas imti jautį už ragų ir gerti pro puodelio kraštelį taip, kaip tai daro suaugusieji. Nesijaudinkite, šiame etape nebus netvarkos, kaip galėjote pagalvoti! Mūsų puodelyje vyresniems vaikams yra nuo išsiliejimo apsaugantis vožtuvas, kuris praleidžia skystį tik tuomet, kai kūdikis lūpomis paspaudžia kraštą.

Geriausias puodelis su dangteliu: puodelis vyresniems vaikams

Puikiai tinka: 9 mėnesių ir vyresniems, ropojantiems

 

Geriausio puodelio su dangteliu pasirinkimas, siekiant padėti kūdikiui tobulėti

Pirmiausia, norėdami atrasti jūsų mažylio raidos etapui geriausiai tinkantį puodelį su dangteliu, naudokitės ženklinimu su nurodytu amžiumi. Atminkite, nėra griežtų taisyklių. Galbūt jūsų mažylis tvirtai nesijaučia sėdėdamas tiesiai pats vienas arba jam reikia daugiau laiko, kad išmoktų suimti puodelį. Svarbiausia pasirinkti puodelį, kuris jam bus patogus tame raidos etape ir padės lengviau pereiti į kitą etapą.

 

Šį verta turėti

Jei galvojate, kad tam reikės begalės puodelių, pasvarstykite dar kartą. Daugumą „Philips Avent“ puodelių su dangteliais, snapelių ir dangtelių galima sukeisti. Tai reiškia, kad galite naudoti tą patį snapelį, uždėję ant kelių skirtingų puodelių, arba galite uždėti snapelį ant buteliuko. Patogu, ar ne?

 

Paprastai rekomenduojame keisti kūdikio buteliuko arba puodelio snapelį arba dangtelį kas 3 mėnesius.

 

Norite sužinoti daugiau apie mūsų pradedančių vaikščioti kūdikių puodelius su dangteliais? Paspauskite čia ir peržiūrėkite asortimentą.

Skaitykite daugiau šia tema

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.