1

Puikiai pasiruošta: priežastys, kodėl mokyti kūdikį gerti iš puodelio yra lengviau nei manote


Pradėjusių vaikščiot kūdikių puodeliai

Jei įsivaizduojate nedidelį potvynį pažindinant kūdikį su puodeliu, įsivaizduokite dar kartą. Štai keletas dalykų, dėl kurių visi tėvai jaudinasi, kai reikia supažindinti vaiką su puodeliu, ir apsaugos, kurias mes naudojame, kad viskas vyktų sklandžiai.

Greičiausiai norėtumėte turėti tamsesnę sofą, kad nesimatytų išsiliejimo žymių.

Pataisome: gerai, kartais gali išsilieti, tačiau nėra ko jaudintis su mūsų puodeliais su dangteliais. Kiekviename puodelyje yra sandarus vožtuvas, sukurtas jūsų sofai apsaugoti net nuo pačio netvarkingiausio gėrėjo.

 

Taip pat greičiausiai svarstote, kaip peršokti nuo buteliuko prie puodelio.

Pataisome: iš pradžių gali būti sunku mokytis naujų įgūdžių, todėl procesą išskiriame į keturis jūsų mažyliui lengvai įveikiamus etapus. Pirmiausia išmokykite kūdikį gerti laikant rankenėles, naudodami mūsų mokomąjį puodelį su dangteliu. Tuomet po truputį eikite link suaugusiųjų gėrimo naudodami puodelį su snapeliu, puodelį su šiaudeliu ir, galiausiai, puodelį be snapelio.

 

Galite šiek tiek nerimauti, kad pamesite puodelius taip pat greitai, kaip pametate kūdikių kojines.

Pataisome: Mažylių rankose daiktai visuomet randa būdų būti palikti, numesti arba nepriimti. Suprantame tai, todėl mūsų puodeliai su dangteliais turi nelygius kraštus ir rankenėles, kad mažyliui būtų lengva juos neštis.

 

Be to, galite galvoti,, kad kūdikiams iš tikrųjų reikia labai daug daiktų.

Pataisome: Naujas šeimos narys papildo gyvenimą. Tad kaip gyventi paprasčiau ir būti tikram, kad kūdikis turi viską, ko jam reikia? „Philips Avent“ puodeliai yra apkeičiami. Tad galite uždėti vieną viršutinę dalį ant kelių buteliukų ir puodelių, ir visada greitai rasti dangtelį.

 

Ar esate pasiruošę padėti savo mažyliui gerti kaip suaugusiajam? Išmoksite.

 

Norite sužinoti daugiau apie mūsų pradedančių vaikščioti kūdikių puodelius su dangteliais? Paspauskite čia ir peržiūrėkite asortimentą.

Skaitykite daugiau šia tema

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.