Didysis sprogimas

1 žingsnis

 

Jei norite, kad jūsų plaukai būtų išskirtinės apimties, išplaukite juos purumo suteikiančiu šampūnu ir kondicionieriumi. Po to paruoškite juos modeliavimui naudodami putas arba apimties suteikiantį išdžiūstantį kremą.

1 žingsnis

2 žingsnis

 

Išdžiovinkite plaukus pakeldami juos nuo šaknų, kad padidėtų jų apimtis. Džiovindami naudokite didelį apvalų šepetį ir šukuokite iš apačios į viršų, kad sukurtumėte kuo didesnę apimtį.

2 žingsnis

3 žingsnis

 

Kai plaukai bus beveik sausi, paimkite plokščią šepetį, pakelkite plaukus nuo šaknų ir nušukuokite nuo veido, kad apimtis būtų kuo didesnė. Nukreipkite plaukų džiovintuvą į šaknis ir kelkite oro srautą į viršų.

3 žingsnis

4 žingsnis

 

Plaukus prie šaknų švelniai pavelkite, kad būtų papildoma atrama ir išlaikytumėte sukurtą apimtį. Natūralių šerių šepečiu išlyginkite plaukų paviršių šukuodami juos atgal nuo veido.

4 žingsnis

5 žingsnis

 

Permeskite plaukus per petį ir gumele suriškite žemą arklio uodegą. Jei norite, galite gumelę pridengti papuošalu. Padalinkite arklio uodegą į dvi dalis.

5 žingsnis

6 žingsnis

 

Supinkite žuvies uodegos formos kasą paimdami nedidelį plaukų pluoštelį iš vienos pusės ir perkeldami per viršų į kitą. Pinkite iki galo, kaitaliodami kairę ir dešinę. Kasos galą sutvirtinkite gumele, kurią vėliau galėsite paslėpti gražiu kaspinu.

6 žingsnis