1
Komercinės paskirties

Geriausi „Philips“ biuro monitorių  pasirinkimai

LCD monitorius su „PowerSensor“
LCD monitorius su „PowerSensor“
„Smart ergo base“
3 sided frameless
„LowBlue“
4k „Ultra HD“ LCD ekranas
4K Ultra HD LCD Ekranas
4K
Multiview
IPS
Lenktas „UltraWide“ LCD ekranas
Lenktas „UltraWide“ LCD ekranas
Lenktas
Freesync
„Ultra Wide-Color“

Pasirinkite dydį,  kuris jums tinka labiausiai

4K UHD LCD monitorius su „PowerSensor“

„UltraClear“ 4K UHD, milijonas spalvų ir IPS technologija – viskas kartu skirta svarbiausių darbų svarbiausioms detalėms.

„SoftBlue“ technologija

SoftBlue Technology
Siekiant sumažinti kenksmingos trumpabangės mėlynos šviesos kiekį ir nepaveikti ekrane rodomų spalvų arba vaizdo, „SoftBlue“ LED technologijoje naudojama išmanioji technologija. Tarptautinė tyrimų organizacija „TUV Rheinland“ patvirtino, kad „SoftBlue“ LED technologija mažina žalingos mėlynos šviesos kiekį. 

Pastovumas

EPEAT


Elektroninio produkto aplinkos vertinimo priemonė (EPEAT) yra sistema, paremta IEEE 1680 - 2006 aplinkosaugos veiksmingumo standartu, skirtu įvertinti, kiek tausojantys aplinką yra elektronikos gaminiai. Šiuo metu EPEAT apima stalinius kompiuterius, knyginius kompiuterius ir monitorius.

 

Pripažindami, kad poveikis aplinkai tampa vis svarbesnis, tiek pirkėjai, tiek gamintojai siekia vadovautis standartinėmis aplinkos apsaugos taisyklėmis, kuriomis būtų apibrėžtas aplinką tausojantis gaminys. EPEAT atitinka abiejų šalių poreikius. Pirkėjai gali lyginti gaminius pagal standartinius kriterijus, o gamintojai žino, kaip sukurti aplinką tausojantį gaminį. EPEAT logotipu pažymėti gaminiai laikomi aplinką tausojančiais gaminiais, darančiais mažesnį poveikį aplinkai.

 

Nemokamai teikiama „Philips“ monitorių kartoninių dėžių ir putplasčio pakuočių perdirbimo paslauga yra EPEAT auksinio standarto dalis. Norėdami sužinoti informacijos, kaip perdirbti pakavimo medžiagas, kreipkitės į vietinį paslaugų teikimo centrą.

Perdirbimas


Mūsų tikslas – gerinti žmonių gyvenimo kokybę kuriant reikšmingas inovacijas. To siekiame tausiai naudodami gamtos išteklius. Nuolat stengiamės, kad mūsų gaminiai nekenktų aplinkai. Naudoti „Philips“ monitoriai ir jų pakuotės perdirbamos laikantis visų su aplinkos apsauga susijusių teisės aktų. Kad įgyvendintume savo tikslą, bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis.