Stovas / stulpelis

  Stovas / stulpelis

  Mėgaukitės gražiu sodu

  Šis „Philips myGarden“ rūdžių rudumo pastatomas šviestuvas paverčia jūsų išorinę erdvę stebuklinga vieta. Jis skleidžia šiltos baltos spalvos, energiją taupančią šviesą, kad galėtumėte mėgautis ypatinga atmosfera valgydami su šeima. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės gražiu sodu

 • Visada pridedama „Philips“ lemputė

  Visada pridedama „Philips“ lemputė

  Dėžutėje įdėtos aukštos kokybės „Philips“ lemputės, todėl geriausia šviesos kokybė ir efektyvumas garantuota.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Hermetiškas

  Hermetiškas

  Ši „Philips“ lauko lempa specialiai skirta naudoti drėgnomis lauko sąlygomis, o siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Ši lempa pagaminta pagal IP44: ji yra apsaugota nuo vandens, yra itin populiari ir puikiai tinka naudoti lauke.

 • Dekoratyvinis lauko apšvietimas

  Lauko šviestuvai gali pagražinti jūsų sodą ar kiemo erdvę nušviesdami akį traukiančius ypatumus, stilingai apšviesdami takelius arba sukurdami puikią įsimintinų vakarų su draugais ir šeima atmosferą. Būtent todėl „Philips“ sukūrė „myGarden“, net tik gražių ir dekoratyvių, bet ir funkcionalių lauko šviestuvų gamą, kuri padės jums sukurti mėgstamo stiliaus lauko erdvę.

 • Rinkitės senovinį stilių

  Ši Europoje pagaminta lempa išsiskiria unikaliu dizainu, jis padės jums kieme sukurti senovinį stilių.

 • Rinkitės lauke pastatomus šviestuvus

  Šiais pastatomais šviestuvais apšviesite didžiąją kiemo dalį, sodą, terasos kraštus ar išryškinsite įvažiavimus ir takelius.

 • Aukštos kokybės aliuminis ir sintetika

  Ši „Philips“ lemputė specialiai sukurta lauko erdvėms. Ji patvari ir ilgaamžė, todėl apšvies jūsų sodą kas naktį. Lemputė pagaminta iš presuoto aliuminio ir aukštos kokybės sintetikos.

 • Galingas apšvietimas

  Ši lauko lemputė šviečia galinga šilta balta šviesa. Ryškios šviesos srautas apšvies jūsų sodą ar terasą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti