LED televizorius

    LED televizorius

    Idealiai tinka bet kokiam kambariui

    Nesvarbu, ar žiūrite filmus, sporto varžybas ar žaidžiate žaidimus – nepakartojamais LED vaizdais galėsite mėgautis per „HD Ready“ televizorių. Dėl „Philips“ kokybės ir šiuolaikiško dizaino šis televizorius tikrai tiks prie bet kurio jūsų namų kambario interjero Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED televizorius

48 cm (19 in), „HD Ready“, Skaitmeninis televizorius 19PFL3205H/12 Surasti panašius produktus

Idealiai tinka bet kokiam kambariui

Su tikroviško LED vaizdo kokybe

  • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

    „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

    Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

  • Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

    Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

    Pati pažangiausia LED apšvietimo technologija šiame „Full HD“ LED televizoriuje apjungia patrauklų minimalistinį dizainą, neįtikėtiną vaizdo kokybę ir nedideles energijos sąnaudos (palyginti su kitais šios kategorijos televizoriais). Be to, LED apšvietimo technologijoje nėra naudojamos pavojingos medžiagos. Todėl su LED fono apšvietimu galite mėgautis mažesnėmis energijos sąnaudomis, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvomis spalvomis.

  • 28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

    28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

    Gyvi ir natūralūs vaizdai dėl pažangiausio spalvų apdorojimo. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti bendrai 28,9 milijardo spalvų apdorojimo galiai. Pažangūs algoritmai aptinka subtiliausius spalvų šešėlius, odos spalvos tonus ir sukuria geriausias įmanomas spalvas.

  • Belaidis ryšys su 1 HDMI įvestimi ir „Easylink“

    Belaidis ryšys su 1 HDMI įvestimi ir „Easylink“

    HDMI yra vienintelis laidas, kuriuo reikia perteikti vaizdo ir garso signalus iš jūsų įrenginių į televizorių, tad galėsite pailsėti nuo laidų painiavos. Šis laidas perteikia nesuspaustus signalus, taip užtikrindamas aukščiausią kokybę nuo šaltinio iki ekrano. Kartu su „Philips Easylink“ jums reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „BluRay“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

  • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

    Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

    USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

  • Dinaminis kontrastas 150 000:1 neįtikėtino sodrumo juodoms detalėms

    Dinaminis kontrastas 150 000:1 neįtikėtino sodrumo juodoms detalėms

    Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

  • „Incredible Surround“ užtikrina galingą garsą

    Pajuskite muzikos ritmo jėgą ir kino atmosferą. „Incredible Surround“ – pajuskite erdvę užpildantį gilesnį ir sodresnį garsą. Erdvinis garsas tampa aiškus, todėl galite juo mėgautis.

  • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

    Kompiuterio įvestimi galite prijungti televizorių prie kompiuterio VGA kabeliu ir naudotis juo kaip kompiuterio monitoriumi.

  • Integruotas MPEG-4 imtuvas HD priėmimui be televizoriaus priedėlio

    Integruotu skaitmeniniu imtuvu galima priimti antžeminę televiziją be papildomo priedėlio. Mėgaukitės televizijos kokybe be jokių trikdžių.

  • LED technologija užtikrina energijos efektyvumą

    Naujausią LED foninio apšvietimo technologiją naudojantys LED foninio apšvietimo televizoriai yra ekologiškesnis pasirinkimas. Jie yra ilgaamžiškesni ir naudoja kur kas mažiau energijos nei plazminiai ar įprastiniai LCD televizoriai. Kitaip nei CCFL foniniam apšvietimui, gaminat šviesos diodus nenaudojamas gyvsidabris. Be to, „Philips“ televizoriaus konstrukcija iš kartos į kartą tobulėjo, todėl medžiagų panaudojimo efektyvumas ir mažesnės energijos sąnaudos buvo pasiektos neaukojant saugos ar gerovės. Tai jums geros naujienos šiandien, o jūsų vaikams rytoj.

  • „HD Ready“ su „Crystal Clear“ – gylis ir ryškumas

    „Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl vaizdai iš bet kokio šaltinio yra itin ryškūs.

Žiūrėti visas specifikacijas
  • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
  • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse
  • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
  • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
  • Metinis energijos kiekis apskaičiuojamas pagal bendrąjį energijos suvartojimą skaičiuojant 4 val. per dieną, 365 dienas per metus.
  • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti