plačiaekranis televizorius

  plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Tai plonas, europietiško stiliaus skystųjų kristalų televizorius, kuris ne tik papildo jūsų namų interjerą. Jame įdiegtos technologijos „Crystal Clear III“ ir „Incredible Surround™“ dovanoja jums puikų garsą ir vaizdą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

plačiaekranis televizorius

48 cm (19 in), LCD, „HD Ready“ 19PFL4322/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

su „Crystal Clear III“

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinis skenavimas dvigubai padidina vertikalią vaizdo skiriamąją gebą, todėl gaunami žymiai ryškesni vaizdai. Vietoj to, kad pirmiausia į ekraną skleisti lauką, kurį sudaro nelygios linijos, o tada lauką su lygiomis linijomis, abu laukai yra įrašomi vienu metu. Visas vaizdas sukuriamas akimirksniu, naudojant didžiausią skiriamąją gebą. Tokiu greičiu jūsų akys mato aiškesnį vaizdą be linijų.

 • Didelės raiškos LCD WXGA+ ekranas, 1440 x 900p

  Šis WXGA+ ekranas, kuriame įdiegta moderni skystųjų kristalų ekrano technologija, užtikrina didelės raiškos plataus ekrano 1440 x 900p skiriamąją gebą. Ji suteikia galimybę matyti geriausios kokybės vaizdą bet kokio formato HD įvesties signalu. Galite matyti sodriausias spalvas ir optimalaus ryškumo nuostabų vaizdą be blykčiojimų. Šis ryškus ir aiškus vaizdas suteiks stipresnių pojūčių žiūrint televizorių.

 • „Crystal Clear III“ technologija geresnės kokybės tikroviškiems vaizdams rodyti

  „Crystal Clear III“ technologiją sudaro daug įvairių patobulinimų, kuriais siekiama rodyti geresnį vaizdą. Tarp jų – „2D Comb“ filtras, dinaminis kontrastas, „Blue strech“ ir „Green“ technologijos, skirtos tikroviškiausioms spalvoms rodyti.

 • „Incredible Surround™“ didesniam mėgavimuisi garsu

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri dramatiškai sustiprina garso lauką ir įtraukia jus į garsą. Naudojant aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ sumaišo garsą iš kairės ir dešinės padidinant virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Toks platus sklidimas žymiai padidina stereo efektą ir sukuria natūralesnio garso dimensiją. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, nenaudojant papildomų garsiakalbių.

 • Kompaktiškas ir plonas – tinkantis bet kuriame kambaryje

  Toks stilius pabrėžia plonumą ir kompaktiškumą – dėl šių savybių taupoma vieta, o televizorius tinka bet kur.

 • 1000 puslapių hipertekstas – greita prieiga prie teleteksto

  Teletekstas – tai bendroji sistema, kurią perduoda dauguma transliuotojų. Naudodamiesi išmaniąja 1000 puslapių teksto funkcija, keisdami puslapius galėsite nepaprastai greitai pasiekti informaciją.

 • HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina didžiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, tačiau turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo.

 • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

  Kadangi yra kompiuterio įvestis, galite prijungti televizorių prie kompiuterio ir naudoti jįkaip kompiuterio monitorių.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti