LCD monitorius su LED foniniu apšvietimu

  LCD monitorius su LED foniniu apšvietimu

  Mėgaukitės puikiu LED vaizdu ir gyvomis spalvomis

  Mėgaukitės gyvu LED vaizdu šiame patraukliame, blizgaus dizaino ekrane. Tai puikus pasirinkimas su „SmartControl“ apšvietimu! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD monitorius su LED foniniu apšvietimu

„V Line“, 20 (matomas19, 5" / 49, 5 cm) 200V4LSB/00 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės puikiu LED vaizdu ir gyvomis spalvomis

 • „SmartContrast“ perteikia neįtikėtinai sodrias juodas detales

  „SmartContrast“ perteikia neįtikėtinai sodrias juodas detales

  „SmartContrast“ yra „Philips“ technologija, analizuojanti jūsų rodomą turinį, automatiškai koreguojanti spalvas ir kontroliuojanti foninio apšvietimo intensyvumą, – taip pagerinamas kontrastingumas, kad būtų geriausiai išgaunami tamsūs atspalviai žiūrint skaitmenines nuotraukas, filmus ar žaidžiant žaidimus. Kai pasirenkamas ekonomiškas režimas, kontrastingumas ir foninis apšvietimas pritaikomas tinkamam kasdieniam darbui ir minimalioms energijos sąnaudoms.

 • LED technologija užtikrina gyvas spalvas

  Baltos LED lemputės – tai kietojo kūno prietaisai, kurie greičiau visiškai įsižiebia ir pradeda ryškiai šviesti bei išsiskiria trumpesne įjungimo trukme. LED lemputėse nėra gyvsidabrio, todėl jas galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant aplinkai. LED lemputės geriau pritemdo LCD foninį apšvietimą, todėl vaizdas ekrane yra ryškesnis. Be to, dėl visame ekrane rodomo ryškaus vaizdo atkuriamos natūralios spalvos.

 • Lengva suderinti ekrano charakteristikas, naudojant „SmartControl Lite“

  „SmartControl Lite“ yra naujos kartos 3D piktogramomis paremta GUI monitoriaus valdymo programinė įranga. Tai leidžia naudotojui pele suderinti daugelį monitoriaus parametrų, tokių kaip spalva, ryškumas, ekrano kalibravimas, multimedija, ID valdymas ir t. t.

 • Draugiškas aplinkai ekranas be gyvsidabrio

  „Philips“ monitoriuose su LED foniniu apšvietimu nėra gyvsidabrio, vienos nuodingiausių natūralių medžiagų, kenkiančių žmonėms ir gyvūnams. Todėl šis ekranas daro mažesnį neigiamą poveikį aplinkai visame gyvavimo cikle – nuo gamybos iki utilizavimo.

 • „Energy Star“ – energijos taupymas ir mažos energijos sąnaudos

  „Energy Star“ yra JAV EPA remiama energijos taupymo programa, pritaikyta ir daugelyje kitų šalių. „Energy Star“ sertifikatas užtikrina, kad jūs perkate gaminį, kuris atitinka naujausius efektyvaus energijos vartojimo standartus ir kuris veikia maksimaliu efektyvumu visais eksploatavimo lygiais. Nauji „Philips“ monitoriai yra sertifikuoti pagal „Energy Star 5.0“ specifikacijas ir atitinka arba viršija šį standartą. Pavyzdžiui, pagal „Energy Star 5.0“ reikalavimus laukimo režimu energijos sąnaudos turi neviršyti 1 W, tuo tarpu „Philips“ monitorius naudoja mažiau nei 0,5 W. Daugiau informacijos galima rasti www.energystar.gov

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti