LED televizorius su „YouTube“ programa

  LED televizorius su „YouTube“ programa

  Idealiai tinka bet kokiam kambariui

  Šis mažo ekrano „Philips 22PFL3557 Full HD“ televizorius su „Smart LED TV“ yra paprasčiausia priemonė žiūrėti DVD. Jame integruotas DVD grotuvas, jis pasižymi „Philips“ vaizdo ir garso kokybe, o filmais galite mėgautis naudodami tik vieną nuotolinio valdymo pultą – jokių papildomų prietaisų ar laidų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

3500 series LED televizorius su „YouTube“ programa

56 cm (22 in), „Full HD 1080p“, DVB-T/C 22PFL3557H/12 Surasti panašius produktus

Idealiai tinka bet kokiam kambariui

su integruotu DVD grotuvu

 • Paprasta bevielė jungtis su papildomu belaidžiu USB adapteriu

  Paprasta bevielė jungtis su papildomu belaidžiu USB adapteriu

  Mėgaukitės „Smart TV“ be laidų su „Philips“ „Wi-Fi“ USB adapteriu (PTA01), skirtu „Smart TV“. Paprasčiausiai įkiškite adapterį į USB jungtį, esančią televizoriaus šone, ir tiesiogiai prijunkite televizorių prie namų tinklo. Naršykite po mėgstamą interneto turinį savo televizoriaus nuotolinio valdymo pultu.

 • „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Per „SimplyShare“ dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ir mėgaukitės jais dideliame ekrane.

 • Nuostabūs LED vaizdai ir neįtikėtinas kontrastas

  Nuostabūs LED vaizdai ir neįtikėtinas kontrastas

  Pati pažangiausia LED apšvietimo technologija šiame „Full HD“ LED TV apjungia akį traukiantį minimalistinį dizainą su neįtikėtina vaizdo kokybe bei nedideliu energijos suvartojimu. Be to, LED apšvietimo technologijoje nėra naudojamos pavojingos medžiagos. Todėl su LED apšvietimu galite mėgautis mažesniu energijos suvartojimu, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvybingomis spalvomis.

 • 100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  Sujungus skydelio atnaujinimo dažnį ir unikalų vaizdo apdorojimą, „Perfect Motion Rate“ (PMR) sistema sukuria nepaprastą judesių aiškumą, todėl net ir greitai judantis veiksmas matomas aiškiai ir atrodo gyvybingas.

 • 2 USB lizdai fantastiškai multimedijos įrašų perklausai

  2 USB lizdai fantastiškai multimedijos įrašų perklausai

  Du USB lizdai suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų, mp3 muzikos ir vaizdo įrašų, naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į vieną iš televizoriaus lizdų ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • Belaidis ryšys su 3 HDMI įvestimi ir „Easylink“

  Belaidis ryšys su 3 HDMI įvestimi ir „Easylink“

  HDMI yra vienintelis laidas, kuriuo reikia perteikti vaizdo ir garso signalus iš jūsų įrenginių į televizorių, tad galėsite pailsėti nuo laidų painiavos. Šis laidas perteikia nesuspaustus signalus, taip užtikrindamas aukščiausią kokybę nuo šaltinio iki ekrano. Kartu su „Philips Easylink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „BluRay“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • Begalė vaizdo įrašų internete per „YouTube“

  Savo televizoriuje, per „YouTube“, mėgaukitės daugybe interneto vaizdo įrašų.

 • „Full HD“ televizorius su „Digital Crystal Clear“ technologija ryškumui ir aiškumui

  „Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl vaizdai iš bet kokio šaltinio yra itin ryškūs.

 • Integruotas DVD grotuvas, skirtas DVD įrašams be trukdžių žiūrėti

  Įspūdingi ir modernūs „Philips“ televizoriai su integruotu DVD grotuvu, užtikrina daugelio formatų atkūrimo galimybes. Vaizdo įrašų ir muzikos mėgėjai galės mėgautis plačiai paplitusiais DVD ir CD formatais, vis populiarėjančiais MP3 skaitmeniniais muzikos įrašais – tam nereikės pirkti atskiro leistuvo arba vargti sujungiant įrenginius. „Philips“ TV-DVD atkuria formatus DVD +RW, DVD+R, DVD-RW, DVD-R, DVD-Video, S-VCD, VCD, Picture CD, JPEG, MP3-DVD, MP3-CD, CD-R, CD-RW, WMA-CD.

 • Pasitelkę kompiuterio įvestį, savo televizorių galėsite naudoti kaip kompiuterio ekraną

  Pasitelkę kompiuterio įvestį, savo televizorių galėsite naudoti kaip kompiuterio ekraną. Galite naudoti HDMI-DVI laidą (skaitmeniniams signalams) arba VGA laidą (analoginiams signalams).

 • „DivX Certified®“ standartinei „DivX“ vaizdo įrašų perklausai per DVD

  „DivX®“ palaikymas – galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais patogiai įsitaisę savo svetainėje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kuri leidžia išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus tokiose laikmenose kaip CD-R / RW ir DVD įrašomieji diskai.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • „DivX Certified®“ gali rodyti „DivX®“ vaizdo įrašus, įskaitant aukštos kokybės turinį.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti