LCD monitorius su „SmartImage Game“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272g5djeb_01/272g5djeb_01_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LCD monitorius su „SmartImage Game“

  144 Hz žaidimų vaizdo atnaujinimo sparta

  Šio pažangaus „Philips“ žaidimų monitoriaus ekrane vaizdas atnaujinamas iki 144 kartų per sekundę, todėl atkuriami ryškūs, nuostabūs vaizdai. „SmartFrame“ padeda išryškinti konkrečias ekrano sritis. Specialūs išankstiniai žaidimų nustatymai ir nuotolinio valdymo išmanioji klaviatūra leidžia kontroliuoti žaidimų eigą Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius su „SmartImage Game“

144 Hz, 27 in (68, 6 cm) 272G5DJEB/01 Surasti panašius produktus

144 Hz žaidimų vaizdo atnaujinimo sparta

 • 144 Hz atnaujinimo dažnis, todėl atkuriami ryškūs, nuostabūs vaizdai

  144 Hz atnaujinimo dažnis, todėl atkuriami ryškūs, nuostabūs vaizdai

  Galite žaisti greitus kovinius žaidimus. Dideliame ekrane atkuriami ryškūs ir nuostabūs vaizdai. Šio „Philips“ ekrane vaizdas atnaujinamas iki 144 kartų per sekundę, 2,4 karto greičiau nei įprastame ekrane. Dėl mažesnio kadrų dažnio priešai ekrane šokinėja iš taško į tašką, todėl į juos sunkiau pataikyti. Būtent 144 Hz kadrų dažnis atkuria trūkstamus vaizdus ir priešai ekrane juda itin tiksliai, todėl galėsite tiksliai nusitaikyti į taikinį. Itin maža įvesties delsa ir jokių trūkinėjimų ekrane, todėl šis „Philips“ ekranas yra puikus žaidimų partneris

 • MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  MHL technologija – galimybė mėgautis mobiliuoju turiniu dideliame ekrane

  „Mobile High Definition Link“ (MHL) yra mobilioji garso / vaizdo sąsaja, kurią naudojant mobiliuosius telefonus ir kitus nešiojamuosius įrenginius galima prijungti prie didelės raiškos ekranų. Naudodami papildomą MHL laidą nesudėtingai prijungsite MHL palaikantį mobilųjį įrenginį prie šio didelio „Philips MHL“ ekrano ir galėsite žiūrėti HD vaizdo įrašus su skaitmeniniu garsu. Nuo šiol mėgausitės ne vien mobiliaisiais žaidimais, nuotraukomis, filmais ar kitomis programomis dideliame ekrane, bet tuo pat metu galėsite įkrauti savo mobilųjį įrenginį, kad įpusėjus neišsikrautų telefono akumuliatorius.

 • „SmartImage“ žaidimų režimas optimizuotas žaidimams

  „SmartImage“ žaidimų režimas optimizuotas žaidimams

  Naujasis „Philips“ žaidimų ekranas turi greitos prieigos OSD, pritaikytą žaidimams, ir siūlo daug galimybių. FPS režimas (angl. „First person shooting“) pagerina tamsias žaidimų scenas, todėl pamatysite tamsiose vietose pasislėpusius objektus. „Lenktynių“ režimas pritaiko ekraną, parinkdamas greičiausią reakcijos laiką, ryškias spalvas, kartu pakoreguoja vaizdą. RTS režimas (angl. „Real time strategy“) turi specialų „SmartFrame“ režimą, kuris paryškina tam tikras sritis ir leidžia reguliuoti matmenis bei vaizdą. Naudodami „1 žaidėjo“ ir „2 žaidėjo“ režimus galite išsaugoti savo asmeninius nustatymus, tinkamus skirtingiems žaidimams, užtikrinančius geriausias charakteristikas.

 • „SmartFrame“ išryškina sritį, todėl priešininkus pamatysite nesunkiai

  „SmartFrame“ išryškina sritį, todėl priešininkus pamatysite nesunkiai

  „SmartFrame“ išryškina konkrečią ekrano sritį ir leidžia lengvai pastebėti priešininkus. Sustiprindama ekrano RGB lygį pasirinktoje srityje, ši funkcija suteikia daugiau dėmesio į konkrečią ekrano sritį, kur galite tikėtis staigaus priešininko judesio. Taip pat savo nuožiūra galite reguliuoti dydį ir vaizdą. Puikiai tinka žaidžiant RTS režimo (angl. „Real time strategy“) žaidimus.

 • „SmartSize“ – žaiskite skirtingo dydžio ekranuose

  „SmartSize“ – žaiskite skirtingo dydžio ekranuose

  Naudodami „SmartSize“ galite pakeisti „Philips“ žaidimų monitoriaus ekrano vaizdą pagal savo poreikius. „SmartSize“ funkcija padės lengvai perjungti skirtingus ekranų dydžius. Nuo šiol tik su vienu ekranu galite lanksčiai manipuliuoti ir rinktis žaisti skirtingo dydžio ekranuose.

 • „SmartKeypad“ suteikia greitą prieigą prie išankstinių žaidimo nustatymų

  „SmartKeypad“ suteikia greitą prieigą prie išankstinių žaidimo nustatymų

  „SmartKeypad“ – specialiai sukurtas nuotolinis valdiklis, jungiamas prie „Philips“ žaidimų ekrano. Jis suteikia greitą ir patogią prieigą prie išankstinių žaidimo nustatymų, naudojant 2 sparčiosios prieigos mygtukus, leidžiančius išsaugoti ir suaktyvinti žaidimams ar kitiems tikslams pritaikytus nustatymus. Naudodamiesi papildomais aukštyn ir žemyn funkciniais mygtukais tiesiogiai naršykite po OSD meniu ir nustatymus.

 • „SmartResponse“ 1 ms atnaujinimas greitam žaidimui

  „SmartResponse“ 1 ms atnaujinimas greitam žaidimui

  „SmartResponse“ – išskirtinė „Philips“ pikselių spartinimo technologija, kuri tik įjungus automatiškai sureguliuoja reakcijos laiką pagal specialius programos reikalavimus, pavyzdžiui, žaidimus ar filmus, kurie reikalauja spartesnio atsako, kad atkurtų nevirpantį, neuždelstą ir be šešėlinio atvaizdo vaizdą

 • „SmartConnect“ su HDMI, ekrano prievadu ir „Dual link DVI“

  Su daugybe prijungimo galimybių, šie „Philips“ ekranai turi įvairių jungčių, tokių kaip „Dual link DVI“, ekrano prievadas, universali HDMI jungtis, kuri leidžia mėgautis didelės raiškos nesuglaudintu vaizdu ir garsu. USB 3.0 galimybė užtikrina itin didelį duomenų perdavimo greitį ir didžiules prisijungimo galimybes. Nesvarbu, kokį šaltinį naudojate, galite būti tikri, kad investicijos į šį „Philips“ ekraną tikrai ilgą laiką nepraras savo vertės!

 • USB 3.0 užtikrina greitą duomenų perdavimą ir išmaniojo telefono įkrovimą

  Itin greitas USB 3.0 pasiekia 5,0 gb/s perdavimo greitį, o tai apie 10 kartų greičiau nei USB 2.0 standartas, o žymiai sumažintas duomenų perdavimo laikas taupo jūs laiką ir pinigus. Didesnis juostos plotis, itin didelis persiuntimo greitis, geresnis galios valdymas ir puikios bendros charakteristikos – USB 3.0 nustato naujausią standartą, kuris leidžia naudoti didelės talpos atminties įrenginius. Su „Sync-N-Go“ technologija jums nebereikės laukti, kol atsilaisvins dažnių juosta. Jūsų investicijos į USB 2.0 įrenginius bus išsaugotos dėl suderinamumo su ankstesnėmis versijomis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Šis „Philips“ ekranas gali pasiekti iki 144 Hz atnaujinimo dažnį tik per „Dual link DVI“ ir „DisplayPort“ jungtį. Patikrinkite, ar jūsų vaizdo plokštė palaiko 144 Hz atnaujinimo dažnį ir ar atnaujinta jos tvarkyklė.
 • Jei turite klausimų dėl 144 Hz charakteristikų, kreipkitės į plokštės pardavėją.
 • Šis „Philips“ ekranas turi MHL sertifikatą. Tačiau jei jūsų MHL įrenginys neprisijungia arba neveikia tinkamai, patikrinkite su MHL įrenginiu susijusius DUK arba kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją. Vadovaujantis jūsų įrenginio gamintojo politika gali tekti įsigyti specialų įrenginio gamintojo MHL kabelį arba adapterį
 • Reikia papildomo MHL sertifikuoto mobiliojo įrenginio ir MHL kabelio (nepridedama). Dėl suderinamumo kreipkitės į MHL įrenginio pardavėją.
 • ErP energijos sąnaudos budėjimo režimu netaikomos MHL įkrovimo funkcijai

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti