plačiaekranis televizorius

  plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Štai puikus naujas televizorius, kuris ne tik atkuria puikų vaizdą bei garsą, bet ir yra modernaus stiliaus ir kokybiškos apdailos. Jame įdiegta „Digital Crystal Clear“ technologija atkuria tikroviškus, ryškius vaizdus, o „Virtual Dolby Surround“ užtikrina neprilygstamą garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Žiūrėti bus dar maloniau,

su „Digital Crystal Clear“

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • HD LCD WXGA ekranas, su 1366 x 768p raiška

  Šis WXGA ekranas su modernia LCD ekrano technologija pateikia jums plačiaformatę HD 1366 x 768p pikselių raiška. Jis perteikia puikų nemirgantį progresyvaus skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį.

 • „Digital Crystal Clear“ – vaizdai kaip kino teatre

  „Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl atrodo, kad matote ryškius vaizdus, tarsi būtumėte kino teatre.

 • Dinaminio kontrasto stiprintuvas, išryškinantis juodas detales

  Norite, kad LCD plokščias ekranas net ir plačiu kampu rodytų didžiausio kontrasto, gyvus vaizdus? „Philips“ dinaminio kontrasto stiprintuvas naudoja vaizdo apdorojimo technologiją ir unikalią foninio apšvietimo pritemdymo technologiją. Ji suteikia gilių tamsių atspalvių ir išryškina detales. Foninio apšvietimo pritemdymas iki 5 kartų* padidina kontrastą ir pagerina žiūrėjimo kampą. Vaizdui tai suteikia šviesumo ir tikroviškumo, padidina kontrastą ir pagyvina spalvas. (* Nuo 2 iki 5 kartų, priklausomai nuo vaizdo turinio.)

 • 3D kombinuotasis filtras atskiria spalvas, todėl vaizdas yra itin ryškus

  3D kombinuotasis filtras geriau atskiria šviesumo ir spalvų signalus ir taip pašalina indukcinius trikdžius, skaisčio signalo ir taškų slinkimo iškraipymą – tai sumažina malonumą žiūrint televizorių. 3D kombinuotasis filtras lygina televizoriaus vaizdą pagal laukelius, kad atskirtų spalvas nuo juodos ir baltos informacijos ir pašalintų tiek horizontaliai, tiek vertikaliai einančius taškus bei taškų slinkimo iškraipymą. Rezultatas – neįtikėtino detalumo vaizdai.

 • „Virtual Dolby Surround“ kino salės lygio garso potyriams

  „Virtual Dolby Surround“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • Kompaktiškas ir plonas – tinkantis bet kuriame kambaryje

  Toks stilius pabrėžia plonumą ir kompaktiškumą – dėl šių savybių taupoma vieta, o televizorius tinka bet kur.

 • TV ekraną paverskite įvairių kanalų mozaika

  Keli „vaizdas vaizde“ (PiP) režimai leidžia vienu metu žiūrėti du vaizdo šaltinius – vaizdą vaizde, vieną vaizdą šalia kito arba nejudančių vaizdų mozaiką.

 • HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina didžiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, tačiau turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti