Plonas „Smart TV“ LED televizorius

  CI Plus

  Plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Pamatykite tobulesnį vaizdą

  Lengvai pasiekite interneto pasaulio turinį pasirinkę „Philips“ 3208 serijos „Smart LED TV“ su „Wi-Fi“ funkcija. Televizoriuje įdiegta „Digital Crystal Clear“ technologija, todėl galėsite matyti aiškius, ryškius vaizdus. Pramogaukite kada tik norite. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

3000 series Plonas „Smart TV“ LED televizorius

81 cm (32 in), HDTV, DVB-T/C 32PFL3208H/12 Surasti panašius produktus

Pamatykite tobulesnį vaizdą

su „Smart LED TV“

 • „Skype™“ programa, kad galėtumėte lengvai skambinti ir naudotis vaizdo skambučiais savo televizoriuje

  Atraskite naują skambinimo būdą ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite papildomą „Philips“ televizoriaus kamerą (PTA317) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės puikia vaizdo ir garso kokybe.

 • „Smart TV“ – interneto pramogų pasaulis

  Atraskite sritis, nusidriekiančias už tradicinės televizijos ribų. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus ir dar daugiau tiesiogiai į savo televizorių iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus interneto televizijos kanalus ir mėgaukitės interneto programų gausa naudodamiesi „Smart TV“. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“ arba socialinius tinklus. Arba... tiesiog naršykite internete!

 • Paprasčiausiai dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais per DLNA

  Per DLNA dalykitės nuotraukomis, muzika, vaizdo įrašais ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ir mėgaukitės jais dideliame ekrane. Dabar dalytis paprasta.

 • Pasirenkamas „Wi-Fi“ USB adapteris, kad galėtumėte prisijungti belaidžiu ryšiu

  Pasirenkamas „Wi-Fi“ USB adapteris, kad galėtumėte prisijungti belaidžiu ryšiu

  Naudodami atskirai įsigyjamą „Wi-Fi“ USB adapterį lengvai ir greitai belaidžiu ryšiu prisijungsite prie namų tinklo ir galėsite pasiekti visą reikiamą turinį arba dalytis juo savo namuose.

 • LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  LED foninis apšvietimas užtikrina mažas energijos sąnaudas ir nuostabias linijas, suderintas su puikiu šviesumu, neįtikėtinu kontrastiškumu ir gyvomis spalvomis. Šalia viso to, LED apšvietimo technologija nenaudoja jokių pavojingų medžiagų, todėl tai ekologiškesnis pasirinkimas.

 • 100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) švariam judesio ryškumui

  100 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) švariam judesio ryškumui

  Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

 • Du USB lizdai – lengvai naudokitės multimedija

  Du USB lizdai – lengvai naudokitės multimedija

  Kadangi įrengti du USB lizdai, galite nuolat laikyti prijungtą standųjį diską, į kurį galėsite įrašinėti programas ir naudotis „Pause TV“ funkcija, todėl visada galėsite valdyti programas savo nuožiūra. Naudodami patogų papildomą USB prievadą galėsite prijungti „Skype™“ kamerą arba leisti jpeg nuotraukų, mp3 muzikos ar vaizdo įrašų failus, laikomus USB atmintinėse, ir tai niekada netrukdys programų įrašymui.

 • Dvi HDMI įvestys ir „EasyLink“ – junkitės prie įvairių įrenginių

  Dvi HDMI įvestys ir „EasyLink“ – junkitės prie įvairių įrenginių

  Jokios painiavos su laidais – vienu laidu iš jūsų įrenginių į televizorių perduodamas ir vaizdas, ir garsas. HDMI naudoja nesuglaudintą signalą, todėl iš šaltinio į ekraną perduodamas aukščiausios kokybės vaizdas. Kartu su „Philips EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „Blu-Ray“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • Programa „MyRemote“ – valdykite televizorių telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

  Naudodami vieną paprastą programą be nuotolinio valdymo pulto galite valdyti televizorių ir įrašyti programas. Paverskite savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną universaliu nuotolinio valdymo pultu su visomis tikro nuotolinio valdymo pulto funkcijomis ir tokiomis papildomomis kaip teksto įvedimas. Įjungus „SimplyShare“ funkciją turinys nusiunčiamas tiesiai į jūsų televizorių. Mėgstamų programų daugiau nepraleisite, nes naudodami „MyRemote“ įrašymo funkciją programas galėsite įrašyti nebūdami namuose. Tiesiog peržiūrėkite televizijos TV programų gido turinį ir pasirinkite, kurias laidas norite įrašyti ir žiūrėti vėliau. Išmanus „Smart TV“ tikrai vertas išmanios programos.

 • „Digital Crystal Clear“ technologija – kad vaizdo kokybė būtų geresnė

  Mėgaukitės itin švariu vaizdu iš bet kokio šaltinio. Šis vaizdo naujovių paketas skaitmeniniu būdu pakoreguoja ir optimizuoja vaizdo kokybę, parinkdamas optimalius kontrastingumo, spalvų ir ryškumo lygius.

 • Pajauskite 20 W RMS ir „Incredible Surround“ galią

  Sukurkite tikrovišką garso aplinką. Galingi stiprintuvai ir „Incredible Surround“ leis klausytis tikro erdvinio garso – gilesnio ir platesnio, papildančio malonius žiūrėjimo pojūčius.

 • „DivX HD Certified®“ – žiūrėkite DivX vaizdo įrašus namuose

  Žiūrėkite „DivX“ koduotus vaizdo įrašus patogiai įsitaisę kambaryje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kuri leidžia išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus USB laikmenose.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • „HbbTV“, „Multiroom“ klientui ir serveriui, „Netflix“ bei „myRemote“ programai reikia atnaujinti programinę įrangą.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti