LCD televizorius

  LCD televizorius

  Būkite veiksmo sūkuryje!

  Mėgaukitės puikiomis nepakartojamomis „HD ready“, 100 Hz ekrano techninėmis savybėmis. Kartu su galingu „Pixel Plus 3HD“ procesoriumi, natūralius judesius užtikrinančia technologija „HD Natural Motion“ ir jaudinama „Invisible sound“ technologija šis plokščias televizorius užtikrins, kad visada būtumėte veiksmo sūkuryje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

81 cm (32 in), integruotas skaitmeninis 32PFL7433D/12 Surasti panašius produktus

Būkite veiksmo sūkuryje!

 • „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „Philips“ sukūrė „HD Natural Motion“, kad sumažintų virpėjimo efektą, kuris pastebimas žiūrint kino filmus. Apdovanojimus pelnęs algoritmas įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD ir „Blu-ray Disc“). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • 100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD užtikrina neįtikėtiną judesių ryškumą ir aiškų bei gyvą vaizdą net ekrane vykstant greitam veiksmui. Dvigubo dažnio kadro įterpimas veikia dideliu 100 Hz atnaujinimo dažniu. Jis padidina judesio atkūrimo ryškumą daugiau nei dukart, palyginti su įprastiniais LCD, ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą neryškaus krašto plotį; BEW). Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį.

 • Dinaminio kontrasto santykis 40000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Dinaminio kontrasto santykis 40000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • „Pixel Plus 3 HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Plus 3 HD“ technologija aukštos raiškos ekranuose užtikrina unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį visoms HD savybėms, standartiniams TV signalams ir multimedijos turiniui. Kiekvienas įeinančio vaizdo pikselis yra pagerinamas, kad geriau atitiktų šalia jo esančius pikselius; taip gaunamas tikroviškesnis vaizdas. Aptinkami ir sumažinami artefaktai ir triukšmai iš visų šaltinių – nuo multimedijos iki standartinės televizijos bei suglaudinto HD signalo – taip užtikrinamas aiškus ir ryškus vaizdas.

 • HD LCD ekranas su 1366 x 768p skiriamąja geba

  Šis WXGA ekranas su modernia LCD ekrano technologija pateikia jums plačiaformatę HD 1366 x 768p pikselių raiška. Jis perteikia puikų nemirgantį progresyvaus skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį.

 • 4 trilijonų spalvų apdorojimas – gyvi ir nuostabūs vaizdai

  Aiškius ir natūralius vaizdus sukuria moderniausias spalvų apdorojimas. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti naudojant 14 bitų raišką, bendra apdorojimo galia perteikia 4 trilijonus spalvų. Tai sukuria gyvas spalvas ir išlaiko puikų ryškumą. Modernūs algoritmai aptinka subtilius spalvų niuansus bei odos atspalvius, apdoroja juos ir suteikia natūraliausių spalvų.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • „Virtual Dolby Digital“ leidžia mėgautis natūraliu garsu

  „Virtual Dolby Digital“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • 4 HDMI įvestys užtikrina skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną, kad vaizdo kokybė būtų ideali. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties raišką su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys gale ir 1 HDMI įvestis televizoriaus šone leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą, „Blu-ray“ grotuvą ir žaidimų konsolę arba skaitmeninį vaizdo kamerą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

 • „EasyLink“: lengva valdyti televizorių ir prijungtus įrenginius su HDMI CEC

  „EasyLink“ naudoja HDMI CEC pramoninį standartinį protokolą, kad funkcijos būtų padalintos tarp prijungtų įrenginių ir televizoriaus. Su „EasyLink“ prireiks tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad galėtumėte valdyti pagrindines televizoriaus ir prijungtų įrenginių funkcijas. „EasyLink“ naudoja standartinį HDMI laidą, kad perduotų sistemos komandas. Veikia su visais elektroniniais įrenginiais, kuriuose yra HDMI CEC.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti