Plokščias televizorius

  BBE

  Plokščias televizorius

  Plonesnis centimetrais. Ryškesnis per kilometrą.

  Šis televizorius kol kas yra ploniausias iš mūsiškių ir gali didžiuotis elegantiškomis ypač plonomis formomis, kuriose slypi „HD ready“ technologija. Galingas „Pixel Plus 2HD“ procesorius ir gilių žemųjų dažnių garsiakalbis sudaro tai, ką galima išmatuoti centimetrais ir įvertinti per kilometrą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Plonesnis centimetrais. Ryškesnis per kilometrą.

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ siūlo aukštos raiškos ekranams unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, didesnio sodrumo, gyvybingų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį standartiniams TV, aukštos raiškos signalams ir multimedijos šaltiniams. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Artefaktai suspaustame multimedijos turinyje aptinkami ir sumažinami užtikrinant, kad vaizdas bus aiškus ir ryškus. Skaitmeninio triukšmo mažinimo funkcija garantuoja, kad vaizdas yra visiškai tolygus ir itin ryškus.

 • HD LCD WXGA ekranas, su 1366 x 768p raiška

  Šis WXGA ekranas su modernia LCD ekrano technologija pateikia jums plačiaformatę HD 1366 x 768p pikselių raiška. Jis perteikia puikų nemirgantį progresyvaus skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • Iki 8 ms reakcijos laikas – aiškios greito veiksmo scenos

  Pagal reakcijos laiką matuojamas signalo reakcijos laikas milisekundėmis. Kuo greitesnis reakcijos laikas, tuo geriau, nes jis pašalina matomus vaizdo artefaktus, dėl kurių vaizdas gali būti prastesnis, kai rodomi greitai judantys vaizdai ar objektai. Tokiu atveju LCD ekrano reakcijos laikas yra 8 ms, kad galėtumėte žiūrėti LCD televizorių mėgaudamiesi aiškiomis greito veiksmo scenomis.

 • Skaitmeninis natūralus judesys – sklandūs judantys vaizdai

  „Philips“ sukūrė skaitmeninio natūralaus judesio technologiją, kuri sumažina virpėjimo efektą, pastebimą žiūrint kino filmus. Ši technologija įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • 28,9 milijardo spalvų ir iki 7500:1 kontrastingumo santykis

  Gyvi ir natūralūs vaizdai – pažangiausias spalvų apdorojimas. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti naudojant 10 bitų RGB apdorojimo technologiją, todėl bendrai apdorojama 28,9 milijardo spalvų. Taip sukuriamos gyvos spalvos ir išlaikomas puikus ryškumas, be to, suteikiamas tobulas juodos spalvos lygis ir tiksliai perteikiamos tamsios spalvos bei atspalviai. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus

 • „Incredible Surround“ ir žemųjų dažnių kolonėlė – sodrūs žemieji dažniai

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri ypač sustiprina garso lauką ir užlieja jus garsu. Naudodama aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ technologija sumaišo garsą iš kairės ir dešinės taip, kad padidintų virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Dėl tokio plataus sklidimo padidinamas stereoefektas ir sukuriamas natūralesnis garsas. „Incredible Surround“ su integruota žemųjų dažnių kolonėle – mėgaukitės erdviniu garsu klausydamiesi per šią kolonėlę sklindančio sodraus ir galingo žemųjų dažnių garso.

 • BBE – itin aiškus garsas

  BBE didelės raiškos garsas yra svarbiausia garso gerinimo technologija (licencijuota „BBE Sound“), kuri suteiks jums galimybę mėgautis natūralia muzika, raiškia kalba ir aiškiu vokalu.

 • Pasukamas stovas, užtikrinantis optimalų žiūrėjimo kampą

  Šis televizorius yra su stovu, todėl galėsite jį žiūrėti iš mėgstamos vietos bet kokiu kampu – mėgausitės geriausiomis pramogomis bet kurioje kambario vietoje.

 • 3 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti