LED televizorius

  LED televizorius

  Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

  Jus sužavės šio 81 cm (32 in) plokščio televizoriaus įtraukianti „Ambilight“ galia. 9000 serijos „Philips 32PFL9705 LED“ televizorius turi puikų „Perfect Pixel HD“ procesorių ir „LED Pro“ apšvietimą, dėl kurių mėgaudamiesi kino filmais savo svetainėje jausitės jo dalyviais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED televizorius

81 cm (32 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 32PFL9705H/12 Surasti panašius produktus

Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

su „Ambilight“ ir kokybiškiausiu vaizdu

 • „Ambilight Spectra 3“ intensyvi žiūrėjimo patirtis

  „Ambilight Spectra 3“ intensyvi žiūrėjimo patirtis

  „Ambilight Spectra 3“ technologija suteikia vaizdui dar vieną matmenį. Ši unikali „Philips“ technologija padidina ekraną suprojektuodama 3 televizoriaus pusėse švytėjimą, kuris sklinda nuo kitos ekrano pusės į greta esančią sieną. „Ambilight“ automatiškai pritaiko šviesos spalvą ir ryškumą prie vaizdo, todėl atrodo, jog pasineriama į vaizdą. Prisitaikymo prie sienos funkcija užtikrina, kad šviesos spalva visuomet atitiktų vaizdą, nesvarbu, kokios spalvos jūsų siena. Su „Ambilight“ vaizdas atrodys didesnis.

 • „LED Pro“ užtikrina puikų kontrastingumą ir kokybę

  „LED Pro“ užtikrina puikų kontrastingumą ir kokybę

  Mėgaukitės kvapą gniaužiančiu vaizdu ir naudokite iki 50 % mažiau energijos su „Philips“ apdovanojimus pelniusia „LED Pro“ technologija! Ekrano foninį apšvietimą sudaro daugiau nei 1000 atrenkamų LED. Jis skleidžia ryškią šviesą šviesiose vaizdo srityse ir visiškai pritemdo tamsiose – taip taupoma energija. Derinant su galingu „Perfect Pixel“ HD procesoriumi, gaunamas stulbinamas vaizdas, pasižymintis išskirtiniu kontrastingumu, ryškumu ir gyvomis spalvomis. „LED Pro“ užtikrina, kad juoda yra juoda, o balta yra balta.

 • „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  Mėgaukitės judesiu be jokio vibravimo. „Perfect Natural Motion“ įvertina judesį vaizde ir pataiso vibruojančius judesius transliuojamame ar įrašytame filme (įskaitant 1080p filmus ir 24p „Blu-ray True Cinema“ ir DVD), todėl vaizdai yra sklandesni, lygesni ir žymiai ryškesni. Mėgaukitės veiksmo kokybe, pranokstančia kino teatro kokybę!

 • „Wi-Fi MediaConnect“ pateikia jūsų kompiuterinius medijos failus televizoriaus ekrane

  „Wi-Fi MediaConnect“ pateikia jūsų kompiuterinius medijos failus televizoriaus ekrane

  Perkelkite savo vaizdo įrašus ir nuotraukas iš nešiojamojo kompiuterio į televizorių beleidžiu ryšiu. Įdiegus nešiojamajame kompiuteryje labai paprasta naudotis. Pelės spustelėjimu perkelsite savo nešiojamojo kompiuterio ekrano vaizdą į didelį televizoriaus ekraną. Galėsite mėgautis patys ir parodyti kitiems.

 • „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • „Full HD“ su „Perfect Pixel“ HD procesoriumi užtikrins neprilygstamą aiškumą

  Išbandykite neprilygstamą aiškumą ir ryškumą naudodamiesi „Perfect Pixel HD“ programa. Kiekvienas vaizdo pikselis yra patobulintas, siekiant geriau suderinti aplinkinius pikselius ir gauti natūralesnį vaizdą. Todėl tai yra unikalus aiškumo, natūralių detalių, gyvybingų spalvų, ypatingo kontrasto ir sklandaus natūralaus judesio derinys, kad ir ką žiūrėtumėte. Vaizdai yra aiškūs ir ryškūs dėl artefaktų, garso aptikimo bei viso turinio šaltinių sumažėjimo – nuo multimedijos iki standartinio televizoriaus. „Full HD“ ekranas su 1920 x 1080p pikselių – puikus, be mirgėjimų progresinės skleistinės neįtikėtino ryškumo vaizdas.

 • 200 Hz „Clear LCD“*, 1 ms charakteristikos: puikus judesių ryškumas

  Mėgaukitės nepaprastu judesių ryškumu. „Philips“ 200 Hz „Clear LCD“ televizorius užtikrina neįtikėtiną LCD televizorių 1 milisekundės reakcijos laiką, tad net ir žiūrėdami greičiausias automobilių gaudynes, būsite įsitraukę į veiksmą, o ne lydėsite akimis per visą ekraną ištįsusį automobilį.

 • Pajauskite 20 W RMS ir „Incredible Surround“ galią

  Pajuskite muzikos ritmo ir kino atmosferos jėgą. Galingi 20 W RMS (2 x 10 W RMS) stiprintuvai sukuria tikrovišką scenos garsą. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, kuris papildo turtingą vaizdą.

 • Internetinės vaizdo įrašų parduotuvės ir užsakomosios televizijos laidos

  Mėgaukitės aukštos kokybės filmais savo televizoriuje tiesiai iš interneto vaizdo įrašų parduotuvių. Puikiausia romantinė klasika arba veiksmo filmai – visa tai pasiekiama paspaudus mygtuką patogiai sėdint ant sofos. Vaizdo įrašų parduotuvė siūlo didžiulę filmų ir serialų kolekciją: nuo naujausių kūrinių iki neįkainojamos klasikos. Išsilaisvinkite nuo griežto programų tvarkaraščio ir žiūrėkite, ką norite ir kada norite. Niekada nebepraleisite mėgstamų laidų! „Catch up TV“ siūlo televizijos serialų arba programų kartojimus. Sąlygos ir galimybės skiriasi kiekvienoje šalyje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 200 Hz „Clear LCD“ rodo 200 kadrų per sekundę suderindamas modernią 100 Hz technologiją su skenavimo foninio apšvietimo @ 50 % ciklu.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Wi-Fi medijos jungtys: vaizdo įrašo atkūrimą gali įtakoti kompiuterio greitis ir Wi-Fi pralaidumas. Minimalius rekomenduojamus reikalavimus sistemai rasite www.philips.com/wifimediaconnect. Rodo turinį su sekundės užlaikymu. Gali atsirasti nedideli vaizdo ir garso skirtumai.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti