Taškinis šviestuvas

  Taškinis šviestuvas

  Dekoruokite namus šviesa

  Šis „Philips“ pilkas kubo formos sieninis šviestuvas žavi dvikryptės šviesos efektu. Jis skleidžia šiltą baltą šviesą ir turi įjungimo / išjungimo jungiklį. Tegu puikios medžiagos pabrėžia jūsų interjerą. Įžiebkite savo vaizduotę moderniu dizainu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

InStyle Taškinis šviestuvas

„Cubo“, aliuminio 336124816 Surasti panašius produktus

Dekoruokite namus šviesa

 • Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

  Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

  Jei jums patinka dizainas ir jūs mėgstate eksperimentuoti namuose kurdami naują stilių, išbandykite „Philips InStyle“. Tai dekoratyvinių ant lubų kabinamų, sieninių, ant grindų ir stalo statomų šviestuvų linija, pagaminta iš aukštos klasės įvairių spalvų medžiagų.

 • Funkcionalaus dekoratyvinio apšvietimo ir kryptinio apšvietimo derinys

  Funkcionalaus dekoratyvinio apšvietimo ir kryptinio apšvietimo derinys

  Šis šviestuvas suteikia lankstumo – įmanomas ne tik bendrasis apšvietimas, kurį užtikrina galinga išsklaidyta šviesa, bet ir kryptinis apšvietimas. Šiomis funkcijos galima naudotis dėl to, kad yra integruotas perjungimo blokas.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

  Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

  Naudodamiesi į lempą įmontuotu mygtuku, galite lengvai įjungti ir išjungti šviesą.

 • Išraiškingos ir elegantiškos formos, aukštos klasės medžiagos

  „Philips InStyle“ šviestuvai tiks prie bet kokio šiuolaikiško interjero – įvairūs stiliai puikiai susilies su kiekvieno namais. Dėl plačių pritaikymo galimybių ir įvairiausios apdailos jie puikiai derės prie jūsų pasirinktų užuolaidų, baldų, dažų ir kitų priedų. Dėmesys detalėms ir jų dizainas – galite išreikšti individualų stiliaus pojūtį ir susikurti norimą interjerą tokį, kuris maloniai nuteiks tiek jūsų draugus, šeimos narius, tiek jus pačius.

 • Nuostabus apšvietimas

  Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė užtikrina nuostabų apšvietimą, kuris gali padėti išryškinti tam tikras vietas arba sukurti puikią aplinką patalpoje bei sutaupyti energijos, palyginti su įprastomis halogeno lemputėmis.

 • Itin ilgas lempos veikimo laikas

  Pridėta itin ilgo veikimo „Philips“ lemputė, galinti šviesti iki 1 000 val.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti