skaitmeninis plačiaekranis plokščias TV

  skaitmeninis plačiaekranis plokščias TV

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Mėgaukitės neprilygstamais pojūčiais, žiūrėdami šį „Philips Cineos“ plokščią televizorių su „Pixel Plus 3 HD“, „Ambilight Surround“ ir „Clear LCD“ technologijomis. Skaitmeninės medijos skaitytuvas su kompiuterio jungtimi suteikia jums galimybę naudotis bet kokiu multimedijos turiniu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Cineos skaitmeninis plačiaekranis plokščias TV

94 cm (37 in), LCD, integruotas skaitmeninis 37PF9731D/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

naudojant „Pixel Plus 3 HD“ ir „Ambilight“ technologijas

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Full HD“ LCD ekranas 1920 x 1080p

  Šio ekrano skiriamoji geba vadinama „Full HD“. Ši pažangiausia LCD ekrano technologija pasižymi didelės raiškos plačiaekrane skiriamąja geba, kurią sudaro 1080 progresyvių linijų, kurių kiekvienoje po 1920 pikselių. Tai leidžia pasiekti geriausią HD įvesties signalų vaizdo kokybę – iki 1080 linijų. Ši technologija sukuria puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • „Pixel Plus 3 HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Plus 3 HD“ technologija aukštos raiškos ekranuose užtikrina unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį visoms HD savybėms, standartiniams TV signalams ir multimedijos turiniui. Kiekvienas įeinančio vaizdo pikselis yra pagerinamas, kad geriau atitiktų šalia jo esančius pikselius; taip gaunamas tikroviškesnis vaizdas. Aptinkami ir sumažinami artefaktai ir triukšmai iš visų šaltinių – nuo multimedijos iki standartinės televizijos bei suglaudinto HD signalo – taip užtikrinamas aiškus ir ryškus vaizdas.

 • „Clear LCD“ su 3 ms reakcijos laiku ypatingam judesio ryškumui

  „Clear LCD“ užtikrina neįtikėtiną judesių ryškumą ir aiškų bei gyvą vaizdą net ekrane vykstant greitam veiksmui. Didelis skenavimo technologijos atnaujinimo dažnis padidina judesio atkūrimo ryškumą ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą neryškaus krašto plotį; BEW). Be to, ši technologija sukuria didesnį dinaminį kontrastą ir didesnį žiūrėjimo kampą. Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį, geresnį nei bet kokios kitos plokščio ekrano technologijos.

 • „Ambilight Surround“ sukuria įtraukiančią žiūrėjimo aplinką

  Vaizdą supančiomis šviesomis „Ambilight 3“ pagerina bendrą žiūrėjimo įspūdį, 3 kryptimis skleisdamas šviesą, papildančią vaizdo ekrane spalvas ir šviesumą. Tai sukuria tinkamą atmosferą, leidžia geriau atsipalaiduoti žiūrint ir pagerina vaizdo detalių perteikimą, kontrastingumą bei spalvas. „Ambilight 3“ automatiškai ir nepriklausomai pritaiko spalvas kiekvienai ekrano pusei pagal ekrane besikeičiantį turinį. Su 3-ia „Ambilight“ ekrano viršuje visas vaizdas yra apsuptas ir galutinai įtraukia jus į veiksmą ekrane.

 • Pridedamas atitinkamos konstrukcijos sukamasis stovas

  Siekiant, kad šį televizorių galėtumėte padėti, kur norite, specialiai jam sukonstruotas aukštos kokybės stovas, kuris leidžia lengvai pritvirtinti televizorių negręžiant skylių sienoje. Mėgaukitės geriausiu žiūrėjimo kampu – galimybe pasukti televizorių 40° (po 20° laipsnių į kiekvieną pusę). Televizoriaus gale įrengta nematoma laido valdymo sistema. Šį stovą galima sklandžiai pritvirtinti prie atitinkamo grindų stovo.

 • Per kompiuterio jungtį pasiekite savo nuotraukas, muziką ir filmus

  Ši kompiuterio jungtis užtikrina lengvą prieigą prie jūsų skaitmeninių laikmenų failų ir multimedijos turinio*. Laidinei ir (pasirinktinei) belaidei** jungčiai naudojami plačiai paplitę eterneto (LAN) ir „Wi-FI“ atvirieji standartai, kurie užtikrina sąveiką. Per namų LAN tinklą naršykite kompiuteryje laikomas nuotraukas, multimedijos vaizdo įrašus ir muzikinius failus. Šiame TV įrengta intuityvi vartotojo sąsaja ir kompiuteriui skirta „Philips“ multimedijos tvarkyklė leidžia kompiuterį pasiekti vienu mygtuko paspaudimu. (* Žr. palaikomų formatų produktus, reikia PC-LAN funkcijos ** Reikia papildomo eterneto tilto įrenginio.)

 • Parengta belaidė sąsaja, skirta jūsų kompiuteriui

  „Wi-FI“ yra pagrindinis belaidžio plačiajuosčio ryšio standartas. Naudodami „Philips“ TV įrengtą belaidę funkciją*, kompiuterio multimedijos turiniu galite naudotis bet kurioje savo namų vietoje, nevarginami laidų. Didelis dažnių juostos plotis aukštos kokybės multimedijos nuotraukomis, muzika ar vaizdo įrašais leidžia mėgautis iki 100 metrų atstumu**. Prisijunkite prie „Wi-FI“ kompiuterio ar namų „Wi-FI“ tinklo (per maršrutizatorių). (* Reikia pasirinktinio „Wi-FI“ eterneto tilto. ** Atstumas gali kisti priklausomai nuo vietos sąlygų.)

 • USB ir atminties kortelės lizdas skirtas greitai atkurti multimediją iš laikmenų

  Iškart žiūrėkite ir parodykite kitiems savo filmus, nuotraukas ir muziką. Atminties kortelės lizdas priima tokių tipų korteles kaip „Compact Flash“ I ir II, „Memory Stick“, SD / „Mini SD“ kortelės, „Smart Media“, „Micro Drive“ (iki 2 GB) ir „Multi Media Card“. Paprasčiausiai įstatykite atminties kortelę į lizdą televizoriaus šone ir galėsite leisti kortelėje esančius multimedijos failus. USB jungtis leidžia naudoti multimedijos failus iš daugelio USB atmintinių ir skaitmeninių fotoaparatų (USB atminties klasės įrenginys).

 • 2 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  Per HDMI nesuglaudintas skaitmeninis RGB signalas perteikiamas iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet joje yra ir skaitmeninio garso duomenys. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 2 HDMI įvestys suteikia galimybę prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti