Pakabinamas apšvietimas

  Pakabinamas apšvietimas

  Dekoruokite namus šviesa

  Įkvėpti kūrybiškų formų ir interjero tendencijų, visi šviestuvai yra gražūs dizaino objektai. Galite rinktis iš įvairiausių dizaino sprendimų, kurie suteiks jums įkvepiančių namų dekoravimo ir apšvietimo idėjų.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dekoruokite namus šviesa

 • Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

  Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

  Jei jums patinka dizainas ir jūs mėgstate eksperimentuoti namuose kurdami naują stilių, išbandykite „Philips inStyle“. Tai dekoratyvinių ant lubų kabinamų, sieninių, ant grindų ir stalo statomų šviestuvų linija, pagaminta iš aukštos klasės įvairių spalvų medžiagų.

 • Naudojimo laikas iki 4 000 valandų

  Naudojimo laikas iki 4 000 valandų

  Ekonomiškos halogeninės lemputės tarnauja iki 4 000 val.

 • Sutaupo iki 40 % energijos

  Sutaupo iki 40 % energijos

  Ši lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Reguliuojamas aukštis

  Reguliuojamas aukštis

  Šis šviestuvas turi ilgus laidus, kad jums būtų patogiau pritvirtinti. Pasirinkite jums tinkamą aukštį.

 • Išraiškingos ir elegantiškos formos, aukštos klasės medžiagos

  „Philips inStyle“ tiks prie bet kokio šiuolaikiško interjero – įvairūs stiliai puikiai susilies su kiekvieno namais. Dėl plačių pritaikymo galimybių ir įvairiausios apdailos jie puikiai derės prie jūsų pasirinktų užuolaidų, baldų, dažų ir kitų priedų. Dėmesys detalėms ir jų dizainas – galite išreikšti individualų stiliaus pojūtį ir susikurti norimą interjerą tokį, kuris maloniai nuteiks tiek jūsų draugus, šeimos narius, tiek jus pačius.

 • Pridedama „Philips“ lemputė (-s)

  Šviestuvas pristatomas su „Philips“ lempute (-ėmis), kuri užtikrina geriausią šviestuvui tinkančią šviesos kokybę ir efektą.

 • Nuostabus apšvietimas

  Šis šviestuvas užtikrina nuostabų apšvietimą, kuris gali padėti išryškinti tam tikras vietas arba sukurti puikią aplinką patalpoje bei sutaupyti energijos, lyginant su įprastomis halogeno lemputėmis.

 • Suderinamas su sieniniu šviesos srautą reguliuojančiu šviestuvu

  Šviesos ir spalvos stiprumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių, užtikrinantį tobulą apšvietimą (šviesos reguliatoriaus dėžutėje nėra). Todėl šis šviestuvas puikiai tinka sukurti nuotaiką, tinkančią konkrečiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje ar tuomet, kai norite funkcionalaus apšvietimo koridoriuje.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti