Aurea

LCD televizorius

  Wi-Fi

  Aurea

  LCD televizorius

  Pasinerkite į unikalius išgyvenimus

  Mėgaukitės kitokiais vaizdais naudodamiesi „Aurea“. Unikalus „Ambilight“ aktyvusis rėmelis ir pribloškiama vaizdo bei garso kokybė – visiškai pasinerkite į ypatingus išgyvenimus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aurea LCD televizorius

102 cm (40 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 40PFL9904H/12 Surasti panašius produktus

Pasinerkite į unikalius išgyvenimus

 • „Ambilight Active Frame“ – nepakartojimas malonumas žiūrint

  „Ambilight Active Frame“ – nepakartojimas malonumas žiūrint

  Pasinerkite į unikalius išgyvenimus naudodamiesi „Ambilight Active Frame“! Ši patentuota „Philips“ technologija naudoja daugiau nei 250 šviesos diodų ir aplink ekraną sukuria įvairiaspalvį šviesos lauką, kuris projektuojamas ant sienos. „Ambilight“ automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu. Pajuskite magijos dvelksmą naudodamiesi „Ambilight Spectra Frame“.

 • „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu – „Perfect Pixel“ HD procesorius. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, puikaus gyvų spalvų kontrastiškumo ir sklandaus natūralaus judesio derinį, nesvarbu, ką žiūrėtumėte. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose – nuo multimedijos iki standartinės televizijos.

 • „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  Mėgaukitės judesiu be jokio vibravimo. „Perfect Natural Motion“ įvertina judesį vaizde ir pataiso vibruojančius judesius transliuojamame ar įrašytame filme (įskaitant 1080p filmus ir 24p „Blu-ray True Cinema“ ir DVD), todėl vaizdai yra sklandesni, lygesni ir žymiai ryškesni. Mėgaukitės veiksmo kokybe, pranokstančia kino teatro kokybę!

 • 100Hz „Clear LCD“, 2ms puiki judesio kokybė

  100Hz „Clear LCD“, 2ms puiki judesio kokybė

  100Hz „Clear LCD“ sukuria ypatingai ryškią judesio kokybę. „Double Frame Rate Insertion“ daugiau nei dvigubai padidina veiksmo atkūrimo aiškumą nei prastas LCD, todėl atsako laikas yra tik 2 milisekundės. Dabar galite mėgautis aiškiais vaizdais net ir žiūrėdami greitą veiksmą ekrane.

 • „Full HD“ televizorius, 1920 x 1080p skiriamoji geba

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • LED televizorius – nuostabūs vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  Jokių kompromisų! Stulbinama vaizdo kokybė. Puikus dizainas. Nedidelės energijos sąnaudos. Turėdami LED televizorių, gaunate geriausia, ką gali pasiūlyti abu pasauliai – puikią vaizdo kokybę, itin šviesius, ryškius vaizdus, neįtikėtiną kontrastingumą, sodrias spalvas – visa tai ploname televizoriuje. Dar vienas privalumas – galėsite mėgautis šiais gražiais vaizdais ir, palyginti su tokio pat ekrano dydžio įprastu skystųjų kristalų televizoriumi, sutaupyti iki 40 proc. energijos.

 • 2x15 W RMS su BBE užtikrina skaidrų aiškų garsą

  BBE didelės raiškos garsas yra svarbiausia garso gerinimo technologija (licencijuota „BBE Sound“), kuri suteiks jums galimybę mėgautis natūralia muzika, raiškia kalba ir aiškiu vokalu.

 • Mėgaukitės dideliu žiniatinklio vaizdo įrašų pasirinkimu iš „YouTube“ ir kitų svetainių

  „Net TV“ suteikia jums didelį vaizdo įrašų pasirinkimą iš „YouTube“ ir kitų vaizdo įrašų svetainių. Vaizdo įrašai priderinami prie jūsų televizoriaus ekrano, todėl galite patogiai įsitaisę mėgautis interneto vaizdo įrašais optimalia kokybe.

 • Visiškai stiklinė priekinė dalis dera prie jūsų interjero

  Naujos technologijos ir puikus dizainas! Dėl patobulintos LED technologijos „Philips Aurea“ yra plonesnis ir kompaktiškesnis nei kada nors anksčiau. Nuostabi balta „Ambilight Spectra Frame“ ir visiškai stiklinė ekraną dengianti plokštė atrodo įspūdingai ir kai televizorius įjungtas, ir kai išjungtas. Nuotolinio valdymo pultas su slankikliu yra kompaktiškas ir puošiantis jūsų stalą. „Aurea“ puikiai derės prie jūsų interjero.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T MPEG4 tik: Prancūzijoje, Ispanijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje. DVB-C MPEG4 tik pasirinktiems paslaugų teikėjams: Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje. Pačios naujausios informacijos galite rasti televizoriaus lentelėje, kurioje nurodyti tipai, arba apsilankę www.philips.com/support ir ieškodami pagal konkretaus tipo numerį.
 • „Net TV“ paslauga priklauso nuo šalies ir naudojimo sąlygų.
 • Reikalingas atskirai įsigyjamas „Philips“ DVB-S modulis (dalies Nr. PFS0001, pateikiamas tik Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti