Grindų lempa

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/422582616/422582616_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Grindų lempa

  Patirti džiaugsmingą akimirką

  Mėgaukitės puikiomis apvaliomis formomis ir švelnia rusva spalva. Šis ant grindų statomas šviestuvas iš aukštos kokybės metalo suteiks elegancijos jūsų namams. Jis sukuria šiltą atmosferą ir pašviesina gyvenamąją erdvę. Tiesiog įjunkite apšvietimą jaukiam susibūrimui. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Patirti džiaugsmingą akimirką

Šiuolaikiškas apšvietimas šiandienos gyvenimui

 • Išsklaidytos šiltai baltos šviesos efektas

  Išsklaidytos šiltai baltos šviesos efektas

  Šioje lempoje naudojamos pačios naujausios energiją taupančių lempučių „Philips“ technologijos siekiant, kad šviesa būtų šilta ir natūrali. Jos skleidžiama šviesa apšvies kambarį malonia balta šviesa, todėl galėsite mėgautis funkcionalumu ir galimybe tausoti aplinką. Skleidžiama šviesa puikiausiai tiks bendrajam apšvietimui.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Laiko patikrintos medžiagos

  Metalas ir stiklas suteikia neutralią ir elegantišką išvaizdą jūsų namams. Tvirtos, nesudėtingos medžiagos patiks visiems mąstantiems šiuolaikiškai.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti