plačiaekranis televizorius

  plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Naudojant naujausią plazminio ekrano technologiją atkuriamas itin aiškus vaizdas ir ryškios spalvos, todėl dar labiau sustiprinami jūsų namų pramogų sistemos suteikiami pojūčiai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Žiūrėti bus dar maloniau,

su „Digital Crystal Clear“

 • Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinis skenavimas dvigubai padidina vertikalią vaizdo skiriamąją gebą, todėl gaunami žymiai ryškesni vaizdai. Vietoj to, kad pirmiausia į ekraną skleisti lauką, kurį sudaro nelygios linijos, o tada lauką su lygiomis linijomis, abu laukai yra įrašomi vienu metu. Visas vaizdas sukuriamas akimirksniu, naudojant didžiausią skiriamąją gebą. Tokiu greičiu jūsų akys mato aiškesnį vaizdą be linijų.

 • Didelės raiškos plazminis WVGA ekranas, 852 x 480p

  Šis WVGA ekranas su modernia plazminio ekrano technologija užtikrina geresnę plačiaekranę 852 x 480p skiriamąją gebą. Šis ekranas perteikia puikų nemirgantį skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas užtikrins geresnius įspūdžius.

 • „Digital Crystal Clear“ – vaizdai kaip kino teatre

  „Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl atrodo, kad matote ryškius vaizdus, tarsi būtumėte kino teatre.

 • 3D kombinuotasis filtras atskiria spalvas, todėl vaizdas yra itin ryškus

  3D kombinuotasis filtras geriau atskiria šviesumo ir spalvų signalus ir taip pašalina indukcinius trikdžius, skaisčio signalo ir taškų slinkimo iškraipymą – tai sumažina malonumą žiūrint televizorių. 3D kombinuotasis filtras lygina televizoriaus vaizdą pagal laukelius, kad atskirtų spalvas nuo juodos ir baltos informacijos ir pašalintų tiek horizontaliai, tiek vertikaliai einančius taškus bei taškų slinkimo iškraipymą. Rezultatas – neįtikėtino detalumo vaizdai.

 • „Active Control“ optimizuoja vaizdo kokybę, nesvarbu, koks šaltinis

  „Active Control“ technologija užtikrina, kad triukšmas būtų nuolatos mažinamas, o vaizdas ryškesnis 60 kartų per sekundę greičiu. Nuolatos reguliuodama vaizdo nustatymą greičiau nei 3000 kartų per minutę, „Active Control Plus“ užtikrina, kad vaizdo kokybė būtų optimali.

 • „Virtual Dolby Surround“ kino salės lygio garso potyriams

  „Virtual Dolby Surround“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • Kompaktiškas ir plonas – tinkantis bet kuriame kambaryje

  Toks stilius pabrėžia plonumą ir kompaktiškumą – dėl šių savybių taupoma vieta, o televizorius tinka bet kur.

 • TV ekraną paverskite įvairių kanalų mozaika

  Keli „vaizdas vaizde“ (PiP) režimai leidžia vienu metu žiūrėti du vaizdo šaltinius – vaizdą vaizde, vieną vaizdą šalia kito arba nejudančių vaizdų mozaiką.

 • HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina didžiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, tačiau turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti