LCD televizorius

  LCD televizorius

  Atsipalaiduokite ir garantuotai šauniai naktinėkite prie TV

  „Philips“ jums suteikia galimybę mėgautis puikiomis techninėmis savybėmis už tinkamą kainą – šiandien ir ateityje. Šis aukštos kokybės televizorius atkuria „Full HD“ kokybės vaizdą ir išskirtinį erdvinį garsą, be to, yra puikaus dizaino Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

107 cm (42 in), „Full HD 1080p“, DVB-T 42PFL3605H/12 Surasti panašius produktus

Atsipalaiduokite ir garantuotai šauniai naktinėkite prie TV

mėgaudamiesi „Full HD“ vaizdais ir nepakartojamu garsu

 • Dinaminio kontrasto santykis 50000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Dinaminio kontrasto santykis 50000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • 28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  Gyvi ir natūralūs vaizdai dėl pažangiausio spalvų apdorojimo. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti bendrai 28,9 milijardo spalvų apdorojimo galiai. Pažangūs algoritmai aptinka subtiliausius spalvų šešėlius, odos spalvos tonus ir sukuria geriausias įmanomas spalvas.

 • Vientisas jungiamumas su 2 HDMI įvestimis ir „Easylink“

  Vientisas jungiamumas su 2 HDMI įvestimis ir „Easylink“

  HDMI yra vienintelis laidas, kuriuo reikia perteikti vaizdo ir garso signalus iš jūsų įrenginių į televizorių, tad galėsite pailsėti nuo laidų painiavos. Šis laidas perteikia nesuspaustus signalus, taip užtikrindamas aukščiausią kokybę nuo šaltinio iki ekrano. Kartu su „Philips Easylink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „BluRay“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • „Full HD“ televizorius su „Digital Crystal Clear“ technologija ryškumui ir aiškumui

  „Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl vaizdai iš bet kokio šaltinio yra itin ryškūs.

 • Pajauskite 20 W RMS ir „Incredible Surround“ galią

  Pajuskite muzikos ritmo ir kino atmosferos jėgą. Galingi 20 W RMS (2 x 10 W RMS) stiprintuvai sukuria tikrovišką scenos garsą. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, kuris papildo turtingą vaizdą.

 • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

  Kompiuterio įvestimi galite prijungti televizorių prie kompiuterio VGA kabeliu ir naudotis juo kaip kompiuterio monitoriumi.

 • Integruotas MPEG-4 imtuvas HD priėmimui be televizoriaus priedėlio

  Integruotu skaitmeniniu imtuvu galima priimti antžeminę televiziją be papildomo priedėlio. Mėgaukitės televizijos kokybe be jokių trikdžių.

 • Suteiktas Europos „Eco“ gėlės ženklas

  Pastaruosius 10 metų mes daug dirbome, kad sumažintume savo poveikį aplinkai, ir toliau tai darome. Ekologiško dizaino kryptimi siekiame sukurti tokius „Philips“ televizorius, kurie yra itin draugiški aplinkai ir daro jai kur kas mažesnį poveikį. „Philips“ buvo apdovanota ES ECO etikete (gėle) dėl daugelio televizorių modelių didelio energijos efektyvumo, ypač mažų energijos sąnaudų parengties režimu (iki 50 % mažesnis nei reikalaujamas ES ECO etiketės lygis), pavojingų medžiagų atsisakymo (pvz., švino) ir dėl paprasto „Philips“ televizorių antrinio perdirbimo.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti